FOTO: Bozkov získal alespoň bod s Mimoní

11.04.2011 14:01:21 | Autor: Sokol Bozkov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Bozkov,Semily

FOTO: Bozkov získal alespoň bod s Mimoní

V nedělním utkání I.A třídy hraném na stadionu v Semilech rozhodla trocha štěstí a výborně chytající Balatka o tom, že jeden bod zůstal pro Bozkov, a že se odstup obou soupeřů v tabulce bodově nezmění.

Bozkov - Mimoň 1:1 (0:1)

Hra byla celý první poločas neurovnaná a fotbalisté na obou stranách dělali zbytečné chyby. Ve 13. minutě se po spoustě hlaviček ve vápně dostal k zakončení Landiga, mířil však nepřesně. V 19. minutě našel Kubán na hranici vápna hostů Nesvadbu, který se krásně uvolnil, ale jeho třela skončila těsně nad brankou a největší bozkovská šance prvního poločasu zůstala nevyužita.

Hosté hrozili z občasných trestných kopů. Největší chybu domácích vytvořil Burnus, když poslal míč mezi stoperskou dvojici, ti si dávali přednost a míče se ujal hráč Mimoně, který posadil na zadek zbytek obrany včetně brankáře Balatky a pohodlně zakončil - 0:1. Po další nesmyslné ztrátě míče se skóre nezměnilo jen díky skvělému zákroku brankáře Balatky.

Po přestávce udělala trenérská dvojice změny v sestavě, ale mírně zvýšená aktivita k vyrovnání nevedla. Trestný kop Červeného vyboxoval brankář hostí, ani následný závar nic nepřinesl. Další šance Mazánka, Nesvadby zůstaly nevyužity. Paradoxně přinesla vyrovnání až chyba obrany hostů. Míč se dostal k Burnusovi, jehož úspěšná klička gólmanovi hostů znamenala gól - 1:1. V 70. minutě dostal první žlutou střídající Mazánek, který kritizoval výrok rozhodčího, za drobný faul v samotném závěru byl poté Mazánek vyloučen.

„Z pohledu diváka to nebyl zápas oplývající fotbalovou krásou. Spousta hráčů nastupovala s virózou a dobrému fotbalu nepřispěl ani hrbolatý terén. Doufáme už v probuzení střeleckého kouzla Petra Červeného, který takhle málo střelecky potentní sezonu nepamatuje," uvedl po zápase trenér Miroslav Gůra.

Branky: 65. Burnus - 22. Smola. Rozhodčí: Horáček, Poživil, Hanousek, ŽK: 4:3, ČK: 1:0 (88. Mazánek). Diváků: 150. Bozkov: Balatka - Linek, Doubek, L. Coufal, J. Coufal (82. Hykman), Kubán, Vrabec (46. Mazánek), Landiga (46. Červený), Burnus, Nesvadba, Podzimek.

Kompletní fotogalerie Karla Čermáka z utkání

Sobotní zápasy I.A třídy

Další víkendové fotbalové výsledky a všechny tabulky najdete v přehledu zde

Související články:

I.A třída: Košťálov a Bozkov vezou tři body ze hřišť soupeřů

FOTO: Košťálov už do poločasu rozstřílel Novou Ves

I.A třída: Bod Lomnici vystřelil Aster, Bozkov spasil v závěru Mazánek

I.A třída: Dva týmy ve středu a dva o záchranu

FOTO: Krajský pohár: Zkáza týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Velikonoční trh na krajské náplavce nabídne to nejlepší z regionu
Včely našly nový domov v klášterní zahradě ve Vrchlabí
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
Tereza Voborníková zakončila biatlonovou sezonu bronzem
Kultura v Železném Brodě v březnu

Nejčtenější články

22.03.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
21.03.: V obci Horka u Staré Paky hořel kolový nakladač
22.03.: Tereza Voborníková zakončila biatlonovou sezonu bronzem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT