FOTO: Díky zlepšení ve druhé části Semily jasně zdolaly Višňovou

12.04.2015 17:12:57 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Díky zlepšení ve druhé části Semily jasně zdolaly Višňovou

První místo v tabulce krajského přeboru potvrdili fotbalisté Semil v sobotu proti Višnové. První poločas ze strany domácích nebyl podle představ, ale ve druhé části semilští hráči hned třikrát překonali brankáře Závůrka, a mohli slavit zaslouženou výhru.

Semily - Višňová 3:0 (0:0)

Vstup do zápasu měli domácí solidní, vytvářeli si i tlak, ale žádnou šanci neproměnili. Pak tempo zápasu hodně opadlo a domácí nedokázali projít obrannou hráz hostů, kteří bránili v osmi lidech.

Do druhé části udělali semilští trenéři změny, Lišku vystřídal Rumler, hra se oživila, lépe začal v útoku pracovat Ježek a najednou přicházelo více šancí. Rumler trefil břevno, poté balon po Hrmově hlavičce vykopával obránce Višňové z brankové čáry.

V 55. minutě se zrodila první branka, kterou vstřelil Hrmo a vzápětí v 63. minutě uklidnil domácí příznivce druhým gólem Ježek. Hosté se dostali pouze ke dvěma standardním situacím, ale jejich střely mířily vysoko nad Koudelkovu branku. V závěru vylepšil domácí skóre ještě třetí brankou obránce Kočí. 

Krajský fotbalový přebor, utkání SK Semily - TJ Jiskra Višňová<br />Autor: Petr Ježek „První půle z naší strany nebyla dobrá, ale v poločase jsme si řekli, že musíme zlepšit pohyb a zpřesnit kombinace, pomohlo tomu i střídání Rumlera za Lišku. Hra se oživila a začali jsme dávat i branky. Hosté si téměř nevytvořili žádnou šanci, takže je vítězství určitě zasloužené," komentoval utkání trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Branky: 55. Hrmo, 63. Ježek, 89. Kočí. Rozhodčí: Vrtal - Horáček, Marek, ŽK: 3:2. Diváků: 110. Semily: Koudelka - Hrmo, Brett, Nesvadba, Kočí - Vlach, Bína, Hurt (80. Vrchovský), Liška (46. Rumler), Hradecký (65. Hájek) - Ježek.

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola

Další utkání krajského přeboru: Těsné výhry slaví fotbalisté Sedmihorek a Košťálova

Související články: 

Bozkov ve Višňové nevyužil přesilovku, nakonec je rád za bod

Bozkov a Sedmihorky za tři body, nedařilo se naopak rezervě Turnova

FOTO: Špatný den fotbalisté Košťálova odnesli kanárem od Semil

Rezerva Turnova zdolala Košťálov, Bozkov má alespoň bod z České Lípy

FOTO: Semily potvrdily pozici lídra, v pojizerském derby zdolaly Brod

Do jara startuje pět pojizerských týmů z krajského přeboru

Krajský pohár: Dál postupují Bozkov, Semily i Sedmihorky 

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 27 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT