12.09.2012 14:36:12 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pěnčín u Turnova,Turnov

Na trávníku v Pěnčíně u Turnova se před 250 diváky poprvé v soutěžním zápase předvedlo družstvo fotbalistek FK Pěnčín-Turnov. I přes vysokou prohru naznačily turnovské ženy své možnosti a při odchodu do kabin je vyprovázel potlesk fanoušků za předvedenou hru.

Před týdnem v prvním kole 3. ligy prohrály fotbalistky FKP Turnov 8:1 ve Všestudech, takže na první bod v premiérové mistrovské soutěži zatím čekají. O jejich dalších výsledcích budeme informovat spolu s ostatními fotbalovými soutěžemi.

FK Pěnčín-Turnov - DFK Mnichovo Hradiště 0:5 (0:3)

Už ve 2. minutě zmrazila domácí rozjezd svou první trefou za Hradiště Vávrová. Po chvíli postupovala turnovská Votrubcová sama na gólmanku, ale ta jí včasným vyběhnutím radost zkazila. Po nedůslednosti obrany následně soupeřky odskočily na poločasových 0:3. Domácí sice mohly zkorigovat stav, ale sama faulovaná Votrubcová neproměnila ve 38. minutě pokutový kop.

FOTO: Fotbalistky FKP Turnov se poprvé představily domácím divákůmV úvodu druhého dějství byly aktivnější domácí hráčky, ale zkušenější bleděmodrý tým z Mnichova Hradiště jim toho v koncovce mnoho nedovolil. Po nešťastném zranění stoperky Baštové a individuálních chybách v rozhozené defenzívě Turnova soupeřky pojistily svou výhru dalšími dvěma zásahy. Od ještě vyšší prohry zachránila domácí tým výborná brankářka Homolková.

Rozhodčí: Jacik, ŽK: 0:0. Diváků: 240. Sestava FKP Turnov: Homolková - Popelková (32. Václavíčková), Baštová (61. Rácová), Machová, Červinková (46. Kohoutová, 65. Jiránková) - Suchardová (62. Kubáčková), Horáková (46. Mázdrová), Havlíková, Randáková - Drholcová (67. Mazánková), Votrubcová.