16.05.2015 20:46:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Ve Sportovním centru v Semilech se v pátek 1. května na soutěži I. výkonnostní třídy bojovalo o nominaci na Mistrovství České republiky v kategoriích seniorů a kadetů ve sportovním aerobiku a fitness týmech, v sobotu 2. května to bylo v kategoriích dětí 8 - 10 let a juniorů 14 - 16 let.

Děvčata z Fit studia aerobiku Jany Boučkové obsadila třetí místo v kategorii step Grande 11-13 let, a to ve složení Karolína Švitorková, Veronika Strnadová, Pavla Jakubičková, Anna Žďárová, Magda Sajdlová, Sabina Vodseďálková, Tereza Cvrčková.

V kategorii aerobik Petite děvčata získala páté místo ve složení Veronika Strnadová, Pavla Jakubičková, Anna Žďárová, Sabina Vodseďálková, Tereza Cvrčková. Kompletní výsledky najdete ke stažení pod článkem.

Už třetí letošní velké závody v aerobiku v Semilech proběhnou 19. a 20. září, kdy půjde o závody III. výkonnostní třídy.