FOTO: Maškarní v Bozkově navštívili neandrtálci, Zadar Prudič i broučci
14.02.2013 20:02:30 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Bozkov
Dvě maškarní akce se konaly v sobotu 11. února v bozkovské sokolovně. Odpoledne na dětském karnevalu tancovali nejvíc princezny a zvířátka. Večer na maškarním bále nechyběli námořníci, tlupa neandrtálců, Zadar Prudič s partou nebo Karafiátovi broučci.
Na hasičském karnevalu v Bozkově měly masky už tradičně fantazii a dále jste mohli kromě populárních upírů spatřit celou úklidovou četu, chodící lahve alkoholu, partu Mickey Mousů i Šmoulů, dvě Ovečky Shaun, prodejnou ženu s pasákem, Obelixe a Asterixe a další známé postavy z filmů, seriálů i postavy zcela neznámé.
Akci pořádal Sbor dobrovolných hasičů v Bozkově, hudbu měl na starosti DJ Baly. Kompletní rozsáhlé fotogalerie Karla Čermáka z dětského karnevalu a karnevalu pro dospělé.
Přehled únorových plesů a bálů v Pojizeří
Loňský maškarní bál v Bozkově:
FOTO: V Bozkově tancovali princezny, upíři, ale i posádka Costa Concordia
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 54 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova
Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Nejnovější články
Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.