FOTO: Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

02.05.2018 21:33:14 | Autor: Lenka Vrátná a Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Liberecký kraj

FOTO: Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla sobotní finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová ze Semil, známá v našem regionu i díky působení ve skupině aerobiku FSA Jany Boučkové.

Jedenadvacetiletá Nina Boichenko si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Vicemiss již měly své korunky, osm dívek ještě stálo před plným hledištěm a netrpělivě sledovalo moderátora večera Romana Šebrleho. Kdy už povolá na jeviště ty, kteří vysloví jméno nové královny krásy našeho kraje? Když starosta Chrastavy Michael Canov vyslovil jméno Nina Boichenko, vypukly emoce naplno a vítězce se v očích zaleskly slzy dojetí, radosti, ale i úlevy.

Finále Miss Liberecký kraj 2018<br />Autor: Vladimír LabajVítězka se těšila na lívance

„Cítím se tak nádherně, jsem opravdu překvapená, přípravu jsem úplně psychicky nezvládala a moc jsem si nevěřila," popsala své pocity vítězka s tím, že ještě neví, co bude dál. „Teď vím jen jedinou věc, že až se ráno probudím, tak si dám určitě lívance. Protože se na ně těším už měsíc," plánuje si Nina Boichenko.

Korunku první vicemiss získala studentka psychologie Aneta Pavlatová ze Semil, která se také stala Miss Fitness. Cesta k tomuto titulu přitom nebyla vůbec jednoduchá. Hodnotila se totiž největší „proměna" kondice za dobu od castingu po finále. „Dívky absolvovaly mnoho soustředění, cvičily s osobním trenérem, měly k dispozici i výživové odborníky a podobně. To je velká přidaná hodnota naší soutěže a Aneta dokázala tuto možnost využít na maximum," říká Veronika Novotná, ředitelka soutěže.

Miss sympatie pro diváky Lucie Korubová

Finále Miss Liberecký kraj 2018<br />Autor: Vladimír Labaj Druhou vicemiss Libereckého kraje 2018 je Lucie Korubová, která měla nejvíce příznivců i mezi diváky v sále. Ti se postarali o to, že Lucii nakonec ozdobily korunky hned dvě. Získala totiž titul Miss Sympatie. Dvě korunky pak zdobí i další dívku, libereckou rodačku Barboru Kafkovou. V online hlasování jí veřejnost udělila tituly Miss Internet A-net a Miss Press Liberecký deník.

Soutěž Miss Liberecký kraj již tradičně spojuje to nejlepší ze světa krásy a módy na Liberecku. „Jsem moc rád, že řada firem z těchto oborů spojila své jméno s naším projektem. Bez nich by nebylo možné soutěž uspořádat. Poděkovat bych chtěl všem. Za všechny například společnosti Šenýr za krásné korunky, značce PONER za šaty na závěrečné defilé, značce WERSO, která poskytla luxusní spodní prádlo pro promenádu, a mnoha dalším," říká Pavel Jakubec, výkonný producent Miss Liberecký kraj.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěž o nejkrásnější dívku Libereckého kraje zná své finalistky!
Miss Liberecký kraj zahájena, porota vybírá finalistky
Casting soutěže Miss Liberecký kraj 2018 proběhne již 6. února
Miss Liberecký kraj 2018 již odstartovala
Miss Liberecký kraj 2016 se stala Tereza Koubková z České Lípy
FOTO: Miss Liberec Open 2014 se stala krásná Nikol z Turnova

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 43 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Upozornění na odtlakování části plynovodu v Přepeřích

Ve středu 19. června v době od 8 do 11 hodin dojde z provozních důvodů k odtlakování části VTL plynovodu DN 500 Přepeře - Paceřice, na kterém bude probíhat plánovaná oprava. Odtlakování bude probíhat řízeně odfukem na trasovém uzávěru v katastru obce Čtveřín na parcele č. 265/1 (u rychlostní silnice R10 směr Turnov - Praha). Odtlakování probíhá za trvalého dozoru pracovníků Gridservices s.r.o. Odtlakování je doprovázeno zvýšeným hlukem v okolí a může být cítit zápach zemního plynu v ovzduší, který není nijak nebezpečný

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály
Hrad Valdštejn opět oblehli husité
FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
Vjezd do průmyslové zóny Vesecko v Turnově bude omezen!
Výpadky vlaků na Frýdlantsku a Tanvaldsku ohrožují důvěru v železnici

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
18.06.: FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT