FOTO: Mladí hasiči se v Semilech utkali O pohár dráčka Soptíka

25.05.2018 20:50:11 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Mladí hasiči se v Semilech utkali O pohár dráčka Soptíka

Okresní hasičskou soutěž mládeže O pohár dráčka Soptíka pořádal SDH Semily I v neděli 20. května na Městském stadionu. Na programu byly požární útok i štafety dvojic. Ve starší kategorii bylo nejlepší družstvo SDH Roprachtice před Bozkovem a Jablonečkem B a v mladší kategorii vyhrálo domácí družstvo SDH SemilyI před Košťálovem a Víchovou.

Akce se konala v rámci oslav 147 let od založení SDH Semily I. V poháru dráčka Soptíka se ještě budou konat soutěže v Chuchelně a v Jablonci nad Jizerou. Poté se u družstev vybere pět nejlepších pořadí (bodů za pořadí), které určí konečné umístění.

Kategorie starší:

Pořadí na 4. závodě v Semilech: 1. SDH Roprachtice, 2. SDH Bozkov, 3. SDH Jablonec n. J. B, 4. SDH Chuchelna A, 5. SDH Víchová n. J.

Průběžné celkové pořadí: 1. SDH Roprachtice 32, 2. SDH Jablonec n. J. A 26, 3. SDH Bozkov 26., 4. SDH Semily I A, 5. SDH Chuchelna A 23.

Kategorie mladší:

Pořadí na 4. závodě v Semilech: 1. SDH Semily I, 2. SDH Košťálov A, 3. SDH Víchová n. J. A, SDH Víchová n. J. M, 5. SDH Bozkov.

Průběžné celkové pořadí: 1. SDH Mříčná 29, 2. SDH Víchová n. J. A 28, SDH Košťálov A 28, 4. SDH Chuchelna A 24, 5. SDH Bozkov 23.

Kompletní fotogalerie Karla Čermáka ze závodů

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Dětská hasičská soutěž v Kundraticích
Obrazem: Dětská hasičská soutěž v Košťálově

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 28 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Upozornění na odtlakování části plynovodu v Přepeřích

Ve středu 19. června v době od 8 do 11 hodin dojde z provozních důvodů k odtlakování části VTL plynovodu DN 500 Přepeře - Paceřice, na kterém bude probíhat plánovaná oprava. Odtlakování bude probíhat řízeně odfukem na trasovém uzávěru v katastru obce Čtveřín na parcele č. 265/1 (u rychlostní silnice R10 směr Turnov - Praha). Odtlakování probíhá za trvalého dozoru pracovníků Gridservices s.r.o. Odtlakování je doprovázeno zvýšeným hlukem v okolí a může být cítit zápach zemního plynu v ovzduší, který není nijak nebezpečný

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavba stacionáře v turnovském MŠ a ZŠ Sluníčko probíhá za provozu
Soutěž ve sběru papíru a baterií v Turnově znovu vyhrála ZŠ Mašov
I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály
Hrad Valdštejn opět oblehli husité
FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
18.06.: FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT