FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

13.06.2013 19:47:53 | Autor: FC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

O prvním červnovém víkendu byl stadion v Lomnici nad Popelkou již po sedmadvacáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek. Bohužel letos vůbec nepřálo počasí, takže turnaj zkrátili na jeden den, ve kterém byl nejlepší tým Bohemians 1905.

Déšť provázel celý sobotní den, v dopoledních hodinách se ještě hrálo na regulérních terénech, ale odpoledne už na velmi těžkých hřištích. Po pátém odehraném kole zasedli pořadatelé spolu s trenéry k diskuzi, kde bylo rozhodnuto o dalším průběhu turnaje. O umístění se kopaly pokutové kopy, a finále mezi Bohemians a Žatcem se odehrálo dle pravidel. Poté proběhlo slavnostní vyhlášení a předání cen.

„Poděkování patří všem zúčastněným týmům a jejich doprovodu za vůli a odhodlání turnaj alespoň nějak dohrát. Nejlepší výkony předváděli hráči Bohemians 1905, FK Slavoj Žatec a FK Viktorie Žižkov," poznamenal ředitel turnaje Michal Sucharda. Z týmů našeho okresu odehráli nejlepší turnaj naděje FK Pěnčín-Turnov, které obhajovaly nečekaný titul z loňska a nezklamaly ani letos, když skončily na sedmém místě. Domácí Lomnice byla 19. a Sokol Martince na 20. místě. 

Patronát pod jednou z nejvýznamnějších fotbalových akcí mládeže pořádanou na území ČR převzalo Město Lomnice n. P. spolu s FAČR, KFS Liberec, OFS Semily a rezortem školství a sportu Libereckého kraje.

27. ročník turnaje starších přípravek v Lomnici nad Popelkou<br />Autor: Denisa KočováVelké uznání zasluhuje čtveřice rozhodčích, jmenovitě pánové Jarosz, Ouředník, Linhart, Reis, kteří v neustálém dešti nezaujatě odřídili celý sobotní program. Vedle 19 týmů z Čech, Moravy a Slezska nechyběl tradiční účastník z německého šestitisícového městečka Neugersdorf, o kterého se tradičně po celou dobu pobytu k jejich spokojenosti v Lomnici n. P. staral pan Tauchman.

Zajišťování účastníků turnaje probíhají prakticky od začátku října, samotná příprava později s menší či větší intenzitou. Ta největší tíha v závěrečném finiši příprav turnaje leží na bedrech ředitele turnaje Michala Suchardy: „Všem týmům bylo vyhověno ke stoprocentní spokojenosti. Nepochybně velké poděkování patří všem větším či menším sponzorům a „bezejmenným" osobám, které při přípravě, nebo přímo při turnaji účinkovaly. Jejich pomocných rukou si na tak významné akci nedovedeme představit," zdůraznil.

Konečné pořadí 27 ročníku turnaje: 1. Bohemians 1905, 2. FK Slavoj Žatec, 3. FC FASTAV Zlín, 4. FK Viktoria Žižkov, 5. FK Pardubice, 6. FK Dukla Praha, 7. FK Pěnčín-Turnov, 8. výběr Libereckého kraje, 9. FK Baumit Jablonec, 10. SFC Opava, 11. SK Junior Teplice, 12. FC Slovan Liberec, 13. FK Ostrov, 14. FC Viktoria Plzeň, 15. RSM Hodonínt, 16. ČLU Beroun, 17. FCO Neugersdorf, 18. Sokol Ruprechtice, 19. FC Lomnice n. P., 20. Sokol Martinice.

Jak vypadal loňský turnaj:

Lomnický turnaj přípravek ovládli hráči FKP Turnov

Související články:

FOTO: Na Semily cupu slavila triumf přípravka Turnova

Mládež: Dorost Sedmihorek si připsal proti Brodu dvoucifernou výhru

Více o družstvech mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.

Zemřel předseda senátu Jaroslav Kubera. Pietní místo bude i v Jablonci

Jablonecký magistrát zřizuje v přízemí radnice pietní místo, jímž chce uctít památku předsedy Senátu Parlamentu ČR Jaroslava Kubery. Ten zemřel v pondělí 20. ledna dopoledne ve věku 72 let. K dispozici bude od úterý kondolenční kniha, místo bude přístupné v době úředních hodin magistrátu. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Závod O dřevěného Krakonoše v Rokytnici oslaví dvacetiny
Nejhezčí kapesní kalendářík je opět z Českého ráje!
Gólem v poslední minutě Lomničtí zdolali Varnsdorf
V dalším kole nadstavby Turnov vyhrál v České Lípě
Medaili starosty města Turnov obdržel novinář Jindřich Šídlo

Nejčtenější články

20.01.: Fotbalisté SK Studenec absolvovali zimní soustředění na Mallorce
21.01.: Hasiči zasahovali u požáru přístřešku na dřevo v Jenišovicích
20.01.: Přepravu seniorů v Rokytnici nad Jizerou urychlí nový výtah

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT