FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

13.06.2013 19:47:53 | Autor: FC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

O prvním červnovém víkendu byl stadion v Lomnici nad Popelkou již po sedmadvacáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek. Bohužel letos vůbec nepřálo počasí, takže turnaj zkrátili na jeden den, ve kterém byl nejlepší tým Bohemians 1905.

Déšť provázel celý sobotní den, v dopoledních hodinách se ještě hrálo na regulérních terénech, ale odpoledne už na velmi těžkých hřištích. Po pátém odehraném kole zasedli pořadatelé spolu s trenéry k diskuzi, kde bylo rozhodnuto o dalším průběhu turnaje. O umístění se kopaly pokutové kopy, a finále mezi Bohemians a Žatcem se odehrálo dle pravidel. Poté proběhlo slavnostní vyhlášení a předání cen.

„Poděkování patří všem zúčastněným týmům a jejich doprovodu za vůli a odhodlání turnaj alespoň nějak dohrát. Nejlepší výkony předváděli hráči Bohemians 1905, FK Slavoj Žatec a FK Viktorie Žižkov," poznamenal ředitel turnaje Michal Sucharda. Z týmů našeho okresu odehráli nejlepší turnaj naděje FK Pěnčín-Turnov, které obhajovaly nečekaný titul z loňska a nezklamaly ani letos, když skončily na sedmém místě. Domácí Lomnice byla 19. a Sokol Martince na 20. místě. 

Patronát pod jednou z nejvýznamnějších fotbalových akcí mládeže pořádanou na území ČR převzalo Město Lomnice n. P. spolu s FAČR, KFS Liberec, OFS Semily a rezortem školství a sportu Libereckého kraje.

27. ročník turnaje starších přípravek v Lomnici nad Popelkou<br />Autor: Denisa KočováVelké uznání zasluhuje čtveřice rozhodčích, jmenovitě pánové Jarosz, Ouředník, Linhart, Reis, kteří v neustálém dešti nezaujatě odřídili celý sobotní program. Vedle 19 týmů z Čech, Moravy a Slezska nechyběl tradiční účastník z německého šestitisícového městečka Neugersdorf, o kterého se tradičně po celou dobu pobytu k jejich spokojenosti v Lomnici n. P. staral pan Tauchman.

Zajišťování účastníků turnaje probíhají prakticky od začátku října, samotná příprava později s menší či větší intenzitou. Ta největší tíha v závěrečném finiši příprav turnaje leží na bedrech ředitele turnaje Michala Suchardy: „Všem týmům bylo vyhověno ke stoprocentní spokojenosti. Nepochybně velké poděkování patří všem větším či menším sponzorům a „bezejmenným" osobám, které při přípravě, nebo přímo při turnaji účinkovaly. Jejich pomocných rukou si na tak významné akci nedovedeme představit," zdůraznil.

Konečné pořadí 27 ročníku turnaje: 1. Bohemians 1905, 2. FK Slavoj Žatec, 3. FC FASTAV Zlín, 4. FK Viktoria Žižkov, 5. FK Pardubice, 6. FK Dukla Praha, 7. FK Pěnčín-Turnov, 8. výběr Libereckého kraje, 9. FK Baumit Jablonec, 10. SFC Opava, 11. SK Junior Teplice, 12. FC Slovan Liberec, 13. FK Ostrov, 14. FC Viktoria Plzeň, 15. RSM Hodonínt, 16. ČLU Beroun, 17. FCO Neugersdorf, 18. Sokol Ruprechtice, 19. FC Lomnice n. P., 20. Sokol Martinice.

Jak vypadal loňský turnaj:

Lomnický turnaj přípravek ovládli hráči FKP Turnov

Související články:

FOTO: Na Semily cupu slavila triumf přípravka Turnova

Mládež: Dorost Sedmihorek si připsal proti Brodu dvoucifernou výhru

Více o družstvech mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Slavnostně otevřeli opravenou silnici mezi Tanvaldem a Albrechticemi

Slavnostní otevření nově zrekonstruované silnice III/29042 mezi městem Tanvald a obcí Albrechtice v Jizerských horách se konalo v pondělí 24. června. Tato silnice je důležitou turistickou tepnou vedoucí podél řeky Kamenice do Jizerských hor a především do sportovního areálu Tanvaldský Špičák. V rámci rozsáhlé investiční akce došlo k opravě opěrné zdi včetně vybudování ochranných prvků a především položení nového asfaltového povrchu. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku

Prameny Valdštejn a Boží voda jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informoval o pravidelné kontrole pramenů vody na území města Turnova. Oba turnovské prameny jsou pitné! Prameny vody byly podrobeny pravidelnému laboratornímu přezkoumání kvality dne 20. června 2019. Splněny byly všechny hygienické limity požadované vyhláškou Ministerstva zdravotnictví České republiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Železniční doprava na Frýdlantsku se vrací do normálu
Smart akcelerátor Libereckého kraje II podpoří vznik inovací
Video: Zahájení olympiády dětí a mládeže v Liberci
Nová výstava představí v Semilech díla mistrů 1. poloviny 20. století
Fotbalisté Přepeř budou hrát v příští sezoně třetí nejvyšší ligu

Nejčtenější články

23.06.: Škatulata aneb Jaké bude složení fotbalových soutěží?
24.06.: Zemřel trenér nejlepších českých skokanů Zdeněk Remsa
22.06.: Letní kino v Jilemnici bude letos promítat na celkem šesti místech

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT