FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

13.06.2013 19:47:53 | Autor: FC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

O prvním červnovém víkendu byl stadion v Lomnici nad Popelkou již po sedmadvacáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek. Bohužel letos vůbec nepřálo počasí, takže turnaj zkrátili na jeden den, ve kterém byl nejlepší tým Bohemians 1905.

Déšť provázel celý sobotní den, v dopoledních hodinách se ještě hrálo na regulérních terénech, ale odpoledne už na velmi těžkých hřištích. Po pátém odehraném kole zasedli pořadatelé spolu s trenéry k diskuzi, kde bylo rozhodnuto o dalším průběhu turnaje. O umístění se kopaly pokutové kopy, a finále mezi Bohemians a Žatcem se odehrálo dle pravidel. Poté proběhlo slavnostní vyhlášení a předání cen.

„Poděkování patří všem zúčastněným týmům a jejich doprovodu za vůli a odhodlání turnaj alespoň nějak dohrát. Nejlepší výkony předváděli hráči Bohemians 1905, FK Slavoj Žatec a FK Viktorie Žižkov," poznamenal ředitel turnaje Michal Sucharda. Z týmů našeho okresu odehráli nejlepší turnaj naděje FK Pěnčín-Turnov, které obhajovaly nečekaný titul z loňska a nezklamaly ani letos, když skončily na sedmém místě. Domácí Lomnice byla 19. a Sokol Martince na 20. místě. 

Patronát pod jednou z nejvýznamnějších fotbalových akcí mládeže pořádanou na území ČR převzalo Město Lomnice n. P. spolu s FAČR, KFS Liberec, OFS Semily a rezortem školství a sportu Libereckého kraje.

27. ročník turnaje starších přípravek v Lomnici nad Popelkou<br />Autor: Denisa KočováVelké uznání zasluhuje čtveřice rozhodčích, jmenovitě pánové Jarosz, Ouředník, Linhart, Reis, kteří v neustálém dešti nezaujatě odřídili celý sobotní program. Vedle 19 týmů z Čech, Moravy a Slezska nechyběl tradiční účastník z německého šestitisícového městečka Neugersdorf, o kterého se tradičně po celou dobu pobytu k jejich spokojenosti v Lomnici n. P. staral pan Tauchman.

Zajišťování účastníků turnaje probíhají prakticky od začátku října, samotná příprava později s menší či větší intenzitou. Ta největší tíha v závěrečném finiši příprav turnaje leží na bedrech ředitele turnaje Michala Suchardy: „Všem týmům bylo vyhověno ke stoprocentní spokojenosti. Nepochybně velké poděkování patří všem větším či menším sponzorům a „bezejmenným" osobám, které při přípravě, nebo přímo při turnaji účinkovaly. Jejich pomocných rukou si na tak významné akci nedovedeme představit," zdůraznil.

Konečné pořadí 27 ročníku turnaje: 1. Bohemians 1905, 2. FK Slavoj Žatec, 3. FC FASTAV Zlín, 4. FK Viktoria Žižkov, 5. FK Pardubice, 6. FK Dukla Praha, 7. FK Pěnčín-Turnov, 8. výběr Libereckého kraje, 9. FK Baumit Jablonec, 10. SFC Opava, 11. SK Junior Teplice, 12. FC Slovan Liberec, 13. FK Ostrov, 14. FC Viktoria Plzeň, 15. RSM Hodonínt, 16. ČLU Beroun, 17. FCO Neugersdorf, 18. Sokol Ruprechtice, 19. FC Lomnice n. P., 20. Sokol Martinice.

Jak vypadal loňský turnaj:

Lomnický turnaj přípravek ovládli hráči FKP Turnov

Související články:

FOTO: Na Semily cupu slavila triumf přípravka Turnova

Mládež: Dorost Sedmihorek si připsal proti Brodu dvoucifernou výhru

Více o družstvech mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová radnice v Turnově bude pro občany 4. srpna uzavřena

Městský úřad Turnov informuje občany, že v úterý 4. srpna 2020 bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie v budově Nové radnice ve Skálově ulici uzavřen úřad. Zrušení úředního dne se týká odboru správního - občanské průkazy, pasy a matrika, odboru dopravního, odboru školství, kultury a sportu, odboru sociálních věcí, Obecního živnostenského úřadu a odboru přestupků.

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí V sobotu 1. srpna 2020 v 7.40 vyjede z Hrádku nad Nisou první spoj nové autobusové linky číslo 691. Na své 66 km dlouhé trase celkem pětkrát překročí státní hranice Česka, Německa a Polska. Celkem tři páry spojů nabídnou možnost cestovat od vlaků ze Zittau přes Bogatyniu, Frýdlant, Raspenavu, Nové Město pod Smrkem až do letoviska Świeradów Zdrój na polské straně Jizerských hor. Více informací


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hráči Přepeř nečekaně zdolali v přípravě Slovan Liberec!
Děti z příměstského tábora navštívily semilské policisty
V letním kině Turnov opět přichystali Filmový víkend 2020
Hasiči vzpomínají na bleskové povodně z roku 2010
Křehká krása 2020 bude!

Nejčtenější články

02.08.: Na semilském fotbalovém memoriálu obhájil vítězství Železný Brod
01.08.: Až 150 milionů ze Státního fondu půjde do oprav krajských silnic
02.08.: Krkonoše Amerikou 2020 objektivem Zdeňka Horáka

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT