FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

13.06.2013 19:47:53 | Autor: FC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

O prvním červnovém víkendu byl stadion v Lomnici nad Popelkou již po sedmadvacáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek. Bohužel letos vůbec nepřálo počasí, takže turnaj zkrátili na jeden den, ve kterém byl nejlepší tým Bohemians 1905.

Déšť provázel celý sobotní den, v dopoledních hodinách se ještě hrálo na regulérních terénech, ale odpoledne už na velmi těžkých hřištích. Po pátém odehraném kole zasedli pořadatelé spolu s trenéry k diskuzi, kde bylo rozhodnuto o dalším průběhu turnaje. O umístění se kopaly pokutové kopy, a finále mezi Bohemians a Žatcem se odehrálo dle pravidel. Poté proběhlo slavnostní vyhlášení a předání cen.

„Poděkování patří všem zúčastněným týmům a jejich doprovodu za vůli a odhodlání turnaj alespoň nějak dohrát. Nejlepší výkony předváděli hráči Bohemians 1905, FK Slavoj Žatec a FK Viktorie Žižkov," poznamenal ředitel turnaje Michal Sucharda. Z týmů našeho okresu odehráli nejlepší turnaj naděje FK Pěnčín-Turnov, které obhajovaly nečekaný titul z loňska a nezklamaly ani letos, když skončily na sedmém místě. Domácí Lomnice byla 19. a Sokol Martince na 20. místě. 

Patronát pod jednou z nejvýznamnějších fotbalových akcí mládeže pořádanou na území ČR převzalo Město Lomnice n. P. spolu s FAČR, KFS Liberec, OFS Semily a rezortem školství a sportu Libereckého kraje.

27. ročník turnaje starších přípravek v Lomnici nad Popelkou<br />Autor: Denisa KočováVelké uznání zasluhuje čtveřice rozhodčích, jmenovitě pánové Jarosz, Ouředník, Linhart, Reis, kteří v neustálém dešti nezaujatě odřídili celý sobotní program. Vedle 19 týmů z Čech, Moravy a Slezska nechyběl tradiční účastník z německého šestitisícového městečka Neugersdorf, o kterého se tradičně po celou dobu pobytu k jejich spokojenosti v Lomnici n. P. staral pan Tauchman.

Zajišťování účastníků turnaje probíhají prakticky od začátku října, samotná příprava později s menší či větší intenzitou. Ta největší tíha v závěrečném finiši příprav turnaje leží na bedrech ředitele turnaje Michala Suchardy: „Všem týmům bylo vyhověno ke stoprocentní spokojenosti. Nepochybně velké poděkování patří všem větším či menším sponzorům a „bezejmenným" osobám, které při přípravě, nebo přímo při turnaji účinkovaly. Jejich pomocných rukou si na tak významné akci nedovedeme představit," zdůraznil.

Konečné pořadí 27 ročníku turnaje: 1. Bohemians 1905, 2. FK Slavoj Žatec, 3. FC FASTAV Zlín, 4. FK Viktoria Žižkov, 5. FK Pardubice, 6. FK Dukla Praha, 7. FK Pěnčín-Turnov, 8. výběr Libereckého kraje, 9. FK Baumit Jablonec, 10. SFC Opava, 11. SK Junior Teplice, 12. FC Slovan Liberec, 13. FK Ostrov, 14. FC Viktoria Plzeň, 15. RSM Hodonínt, 16. ČLU Beroun, 17. FCO Neugersdorf, 18. Sokol Ruprechtice, 19. FC Lomnice n. P., 20. Sokol Martinice.

Jak vypadal loňský turnaj:

Lomnický turnaj přípravek ovládli hráči FKP Turnov

Související články:

FOTO: Na Semily cupu slavila triumf přípravka Turnova

Mládež: Dorost Sedmihorek si připsal proti Brodu dvoucifernou výhru

Více o družstvech mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Semilské muzeum restauruje své sbírky
Práce v Nádražní ulici a pod viaduktem v Turnově ovlivní počasí
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Důvody vzniku Domácího hospice Duha v Hořicích osvětlí Jana Sieberová
Travesti show Sny ve Vegas zavítá do Rokytnice nad Jizerou

Nejčtenější články

16.10.: Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice
16.10.: Výstava Sametová revoluce v Semilech připomíná 30 let staré události
17.10.: I.B třída: Semily vyhrály v Jablonečku, zvítězily i Přepeře a Bozkov

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT