FOTO: Na Semily cupu slavila triumf přípravka Turnova
06.06.2013 09:18:13 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily
Na Městském stadionu v Semilech-Podmoklicích se konal v sobotu 1. června turnaj mladších přípravek. Utkání v základních skupinách určila následné duely o umístění. Vrcholem turnaje bylo finále, ve kterém družstvo FKP Turnov porazilo až po penaltách Jablonec.
Hrálo se za krajně nepříznivých deštivých podmínek, přesto si utkání děti užily. Základní skupinu A vyhrálo družstvo FKP Turnov, díky lepšímu vzájemnému zápasu před druhým VTJ Rapid Liberec. A protože se nakonec nehrálo semifinále, tak mu to vyneslo postup rovnou do finále. Tato skupina byla jinak velmi vyrovnaná, protože první družstvo od pátého dělily jen tři body. Ve skupině B naopak bylo o prvním jasno, když Jablonec neztratil ani bod a neobdržel dokonce ani gól proti patnácti, které vstřelil. Jablonec tak šel automaticky do finále a druhý tým TJ Straky se utkal s Rapidem o bronz.
V souboji o třetí místo Rapid Liberec vyhrál po penaltách, když v normální hrací době zápas skončil 1:1. Stejným skóre skončilo i finále, které také musely rozhodnout penalty. Při nich byli úspěšnější hráči Turnova a odvezli si proto domů vítězný pohár.
Nejlepším hráčem turnaje Semily cup byl vyhlášen David Přibyl z Jablonce, nejlepším střelcem se stal s 10 brankami Vladimír Reichl, hráč domácích Semil, které jinak skončily až sedmé. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Pavel Jíra z Rovenska.
Sestava vítězného družstva FK Pěnčín-Turnov: Josef Matzke, Sarah Pekařová, Erik Mareš, Filip Činčura, Radek Poledne, Ondřej Fišar, Jan Víšek, Joshua Pekař. Trenéři Martin Ježek a Roman Víšek. Týmovou fotografii vítězů ve vysokém rozlišení si můžete stáhnout pod článkem.
Další mládežnický fotbalový turnaj se bude hrát v Semilech v sobotu 22. června, tentokrát budou hrát mladší žáci narození v roce 2001 a mladší. V době uzávěrky bylo na turnaji stále jedno volné místo, takže se týmy mohou hlásit u pořadatele Josefa Zamastila na emailu pepazama@seznam.cz nebo telefonu 722 931 668.
Základní skupiny:
Skupina A:
Utkání: Semily A - Sedmihorky 1:1, Liberec - Turnov 0:1, Semily - Hrádek 8:1, Sedmihorky - Turnov 2:1, Hrádek - Liberec 2:2, Turnov - Semily A 2:1, Hrádek - Sedmihorky 8:3, Liberec - Semily 4:2, Hrádek - Turnov 2:2, Liberec - Sedmihorky 3:1.
Pořadí: 1. FKP Turnov 7 (6:5), 2. VTJ Rapid Liberec 7 (9:6), 3. Hrádek 5 (13:15), 4. Semily A 4 (12:8), 5. Sedmihorky 4 (7:13).
Skupina B:
Utkání: Martinice - Semily B, Rovensko - Jablonec 0:4, Martinice - Straky 0:3, Semily B - Jablonec 0:4, Straky - Rovensko 5:1, Jablonec - Martinice 5:0, Straky - Semily B 10:0, Rovensko - Martinice 2:1, Straky - Jablonec 0:2, Rovensko - Semily B 1:0.
Pořadí: 1. Jablonec n. N. 12 (15:0), 2. TJ Straky 9 (18:3), 3. Rovensko 6 (4:10), 4. Martinice 3 (2:10, 5. Semily B 0 (0:16).
Utkání o umístění:
O 9. místo: Sedmihorky - Semily B 5:2
O 7. místo: Semily A - Martinice 4:1
O 5. místo: Hrádek - Rovensko 3:0
O 3. místo: VTJ Rapid Liberec - TJ Straky 1:1, na penalty vyhrál Liberec
Finále: FKP Turnov - Jablonec 1:1, na penalty vyhrál Turnov
Jak vypadal loňský turnaj přípravek Semily cup:
FOTO: Semily cup vyhrála přípravka Nového Boru
Poslední přehled mládežnických soutěží:
Dorostenci FKP Turnov nečekaně prohráli v Doubí
Více o družstvech mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež
Ke stažení
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 58 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity
Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku
Na sjezdovce Tanvaldský Špičák zemřel po nárazu do stromu lyžař
Policisté na lince 158 přijali v pátek 6. března dopoledne oznámení o zranění lyžaře na jedné ze sjezdovek v lyžařském areálu Tanvaldský Špičák v Albrechticích v Jizerských horách. Mladý lyžař z dosud nezjištěných příčin v průběhu své jízdy narazil do stromu. Bohužel i přes veškerou snahu všech záchranářů v místě události zemřel. K určení příčiny jeho smrti bude nařízena soudní pitva. Veškeré okolnosti celé tragické události nyní na místě šetří jablonečtí kriminalisté.
Nejnovější články
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
Tetřívci začínají tokat. KRNAP zavírá dočasně některé cesty
Nejčtenější články
15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
14.03.: Demoliční práce na hale v Turnově 2 jsou v plné síle
14.03.: Tetřívci začínají tokat. KRNAP zavírá dočasně některé cesty
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.
