22.05.2018 19:31:30 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Již 16. ročník netradiční pivní cross country se běžel v sobotu 19. května v Semilech. Start byl v 8 hodin u kiosku na fotbalovém hřišti, kde byl zároveň před polednem i cíl závodu. Vítězem se stal Matěj Nedomlel před Karlem Hovorkou a vítězem z roku 2015 Janem Volšičkou.

Všech 36 účastníků, včetně tří žen, kteří na trati kromě alkoholu a jiných překážek zdolávali například i schody v Palackého sadech, kde se potkávali s účastníky pohádkového lesa, zdárně dorazilo do cíle.

Pořadí muži: 1. Matěj Nedomlel, 2. Karel Hovorka, 3. Jan Volšička, 4. Matouš Hájek, 5. Miloslav Hubínek, 6. Roman Jírů, 7. Milan Vlach, 8. Radek Petíř, 9. Michal Sudek, 10. Michal Podrazil. Mimořádnou odměnu za 16. místo v podobě 16 lahví vodky, jako vzpomínku na kamarády Frantu a Rosťu Španielovi, získal Tomáš Navrátil.

Pořadí žen: 1. Eva Buri, 2. Marie Suchánková, 3. Jindřiška Charvátová.

Obrazem: Vyhlášení pivní cross country v Semilech 2015