FOTO: Semilský Memoriál Vladimíra Křapky vyhrál Železný Brod

10.08.2019 19:16:44 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Semilský Memoriál Vladimíra Křapky vyhrál Železný Brod

SK Semily pořádal v sobotu 3. srpna 1. ročník Memoriálu Vladimíra Křapky. Účastnila se celkem čtyři družstva. Vítězem se stal Železný Brod, který ovšem v posledním utkání podlehl nakonec třetí Desné. Druhá byla TJ Pátek a čtvrté domácí Semily.

Hrálo se na 2x 35 minut na městském stadionu v Semilech. Při nerozhodném stavu po konci utkání se kopaly tři pokutové kopy do rozhodnutí. K tomu došlo v zápase Semily - Desná, ale domácí prohráli na penalty 3:4, a nakonec to byl jediný jejich bod na turnaji. V závěrečných dvou zápasech hráče skrápěl lehký deštík a několik diváků mohlo vidět v zápase Železného Brodu s Desnou i zápasnickou vložku, do které se vložilo více hráčů, naštěstí bez následků. 

Memoriál Vladimíra Křapky - tým SK Semily<br />Autor: Petr Ježek Vladimír Křapka, po němž dostal tento turnaj název, byl dlouholetý nadšenec, fanoušek, funkcionář, ale také kronikář semilského fotbalu, který je mimo jiné autorem knížky 100 let SK Semily, jenž vyšla v roce 2004.

Výsledky: TJ Pátek - Železný Brod 2:4, Semily - Desná 1:1, na penalty 3:4, Desná - Pátek 1:2, Železný Brod - Semily 4:0, Desná - Železný Brod 4:1, Semily - Pátek 2:4.

Konečná tabulka:
1. FK Železný Brod  2 - 0 - 1 bodů 6, skóre 9:6
2. TJ Pátek            2 - 0 - 1 bodů 6, skóre 8:7
3. TJ Desná           1 - 1 - 1 bodů 4, skóre 6:4
4. SK Semily          0 - 1 - 2 bodů 1, skóre 3:9

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Propozice Memoriál Vladimíra Křapky 2019

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.

Potravinová banka se opět dočká podpory od Libereckého kraje

Částku 300 tisíc korun poskytne kraj Potravinové bance Libereckého kraje, z.s. Její činnost spočívá v darování, rozdělování a dobrovolné bezplatné pomoci. Shromažďuje neprodejné a zdravotně nezávadné potraviny věnované zdarma obchodními řetězci, výrobci potravin i samotnými obyvateli a skladuje a přiděluje je humanitárním nebo charitativním organizacím, které poskytují potravinovou pomoc potřebným lidem. Posláním potravinové banky je boj proti hladu a proti plýtvání potravinami. Potravinová banka Libereckého kraje, z.s. vznikla jako čtvrtá v České republice a v krajské metropoli funguje od léta 2013. Sídlí v prostorách bývalé pošty v Liberci, v ulici Pionýrů v Rochlici. „Potravinová banka je jediným zařízením svého druhu v kraji a jedná se o dobře fungující příklad jak pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují," prohlásil Jiří Löffelmann, radní pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do semilského kina přijel režisér filmu Případ mrtvého nebožtíka
Veteráni z Krkonoš si vedli úspěšně na 3. Zimních světových hrách
Turnovské volejbalistky urvaly cennou výhru v Červeném Kostelci
Do Tatobit míří hvězdy, první bude Zdeněk Troška
Turnovské kadetky nestačily na Hradec Králové

Nejčtenější články

19.01.: Do Tatobit míří hvězdy, první bude Zdeněk Troška
19.01.: Do semilského kina přijel režisér filmu Případ mrtvého nebožtíka
17.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 17. až 19. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT