FOTO: Titul ve Vánočním turnaji v benchpressu kořistí Tondy Tomáše

31.12.2011 15:48:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Titul ve Vánočním turnaji v benchpressu kořistí Tondy Tomáše

Aktualizováno: Doplněn videosestřih z turnaje! V sobotu 17. prosince se konal ve sportovním centru v Semilech ve Fit studiu M Vánoční turnaj v benchpressu. Vítězem se stal Antonín Tomáš, který zvedl v tlaku na lavici činku o váze 160 kilogramů.

V benchpressu se přepočítává váha zvednutého závaží na lavici k poměru váhy závodníka, takže i menší vzpěrači mají šanci na dobré umístění. „Turnaj jsme letos pořádali po tříleté přestávce, ale kluci byli nadšení, takže určitě počítáme s navázáním v příštím roce," řekl bezprostředně po turnaji majitel fit studia Otakar Machytka, sám veteránský šampion v benchpressu.

Videosestřih Iliji Todorova: 

Pozor čtěte: Původní video je v méně častém formátu Adobe Flash - soubor s koncovkou flv, protože převod na jiný formát by výrazně zhoršil kvalitu záznamu. Může se stát, že ve starších přehrávačích anebo starších počítačích vám záznam nepůjde, pak by mělo stačit stáhnout zdarma kodek ffd show a nainstalovat do svého počítače. Pokud by nefungovalo ani poté, tak se ozvěte na redakční mail.

Pořadí Vánočního turnaje v benchpressu:

1. Tonda Tomáš 160 kg, 2. Mirek Janata 140 kg, 3. Robert Tomáš 120 kg, 4. Michal Todorov 110 kg, 5. Jiří Lacina 95 kg, 6. Vít Havránek 110 kg, 7. Tomáš Pleskot 95 kg, 8. Martin Švestka 100 kg, 9. Marek Gábor 100 kg.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mikulášská nadílka v turnovské Ponorce

Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace se letošní rodinné setkání s Mikulášem, andělem a čertem v pátek 4. prosince v turnovské Žluté ponorce uskuteční! Setkání bude tentokrát probíhat venku, po rodinách za omezeného počtu osob a bez doprovodného společného programu. Pro účast je nutné si domluvit a rezervovat termín viz kontakty. Setkání s M.A.Č. probíhají klidně - individuálně (po rodinách, skupinkách). Přihlášky: 722 642 287, 481 311 364, info@ponorkaturnov.cz.

Zmírnění opatření proti koronaviru od 23. listopadu

Mezi nejdůležitější přijaté změny od 23. listopadu patří zkrácení úplného zákazu volného pohybu osob ze současných 21 hodin na dobu od 23 hodin do 4.59 druhého dne. Mezi výjimky ze zákazu nově přibude cesta zpátky do místa bydliště. Nově bude možné konat svatby, pohřby, bohoslužby či uzavření registrovaného partnerství v počtu do 20 osob. Zvýší se i limit pro shromažďování nepříbuzných osob, a to ze dvou na šest. Nově budou umožněna i náboženská shromáždění, ale opět jen do 20 osob a za dodržení nařízených hygienických opatření. V oblasti maloobchodu a služeb je umožněn také venkovní prodej vánočních stromků, kaprů a vánočních ozdob. Obchody budou moci mít otevřeno také až do 23 hodin a nově budou moci na žádost myslivců, kvůli prevenci výskytu afrického moru prasat, mít otevřeno i prodejny zbraní a střeliva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj zvažuje kvůli zrušení superhrubé mzdy zastavení dotací a investic
Řidič na mokré vozovce u Železného Brodu narazil do svodidel
O značku regionální produkt Český ráj je zájem, obdrželi ji noví výrobci
Policisté vyslyšeli výzvu a zařadili se do seznamu dárců krevní plazmy
Vánoční strom stojí od 24. listopadu na turnovském náměstí

Nejčtenější články

24.11.: Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách
23.11.: Hrad Roimund u Jítravy získal jméno po králi Karlu IV.
24.11.: Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT