FOTO: V semilském Golfu vyhlásili nejlepší sportovce okresu

14.02.2012 21:27:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

FOTO: V semilském Golfu vyhlásili nejlepší sportovce okresu

V pondělí 13. února byly v kulturním centru Golf v Semilech slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Sportovec okresu. V hlavní kategorii jednotlivců zvítězil lomnický skokan na lyžích Roman Koudelka, v mládeži kraloval jeho oddílový kolega Tomáš Portyk.

Roman Koudelka, který o víkendu skončil druhý ve světovém poháru vyhrál anketu už potřetí za sebou, ale na vyhlášení kvůli přípravě na další závody nedorazil. Druhá v kategorii dospělých byla v Semilech bydlící skibobistka Alena Housová, startující za TJ Sokol Jablonec nad Jizerou a třetí Filip Trejbal, rokytnický reprezentant ve sjezdovém lyžování.

Nejlepším družstvem byly vyhlášeni muži AC Syner Turnov, v mládeži to bylo družstvo ČKS SKI Jilemnice. V jednotlivcích mládeže zvítězil lomnický sdruženář Tomáš Portyk, před turnovským atletem Jaromírem Mazgalem a běžcem na lyžích z Jilemnice Martinem Čížkem.

Nejlepším trenérem se stal Tomáš Portyk, který kromě svého syna trénuje i Romana Koudelku. Do síně slávy byli uvedeni semilská cvičitelka Vlasta Hajská a dlouholetý trenér skokanů Dalibor Motejlek. Hvězdou čtenářů se překvapivě nestal žádný aktivní sportovec, ale trenér a prezident SK Sico Jilemnice Milan Szabo.

Jako na každém vyhlášení byly i tady nudnější a velmi vtipné pasáže, když poznámkou o rautu zaperlila především skibobistka Alena Housová. V programu vystoupili zpěváci Filip Šubr a Monika Agrebi, celé vyhlášení moderoval Ondřej Krátoška. Anketu pořádají okresní sdružení ČSTV, Krkonošský deník a agentura ČOK.

Sportovec okresu Semily za rok 2011:

Jednotlivci dospělí: 1. Roman Koudelka (skoky na lyžích, LSK Lomnice), 2. Alena Housová (skiboby, Sokol Jablonec n. J.), 3. Filip Trejbal (sjezdové lyžování, Spartak Rokytnice n. J.), 4. Adam Zika (sjezdové lyžování, SK Studenec), 5. Jan Kazda (kickbox, TJ Turnov).

Družstva dospělí: 1. AC Syner Turnov (muži, atletika), 2. TJ Turnov (smíšené družstvo, orientační běh), 3. ŠK Zikuda turnov (družstvo mužů A, šachy).

Jednotlivci mládež: 1. Tomáš Portyk (severská kombinace, LSK Lomnice - rozhovor), 2. Jaromír Mazgal (atletika, AC Syner Turnov), 3. Martin Čížek (běh na lyžích, ČKS SKI Jilemnice), 4. Jan Fedorko (skiboby, TJ Sokol Jablonec n. J.), 5. Ludmila Horká (běh na lyžích, ČKS SKI Jilemnice).

Družstva mládež: 1. ČKS SKI Jilemnice (běh na lyžích, dorostenky Kožnarová, Čechová, Charvátová), 2. LSK Lomnice n. P. (skoky na lyžích, starší žáci Holík a Daněk), 3. TSC Turnov (judo, mladší a starší žáci).

Sportovní hvězda čtenářů: Milan Szabo (SK Sico Jilemnice).

Síň slávy: Vlasta Hajská a Dalibor Motejlek.

Rozhovor s vítězem kategorie mládeže Tomášem Portykem

Související:

FOTO: Korunu pro Sportovce Turnova převzala po mužích Michaela Omová

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Z radniční věže v Jablonci se letos turisté rozhlédnou až 13. července

Začátek turistické sezony na radniční věži v Jablonci nejprve zbrzdil koronavirus, poté uznaná reklamace. Oblíbená vyhlídka se tak pro veřejnost poprvé letos otevře až nyní. „První návštěvníky na věži přivítáme v pondělí 13. července, což je oproti původním plánům výrazně později. Vyhlídku jsme chtěli zpřístupnit už v dubnu o Velikonočních slavnostech," upozornil Petr Vobořil, ředitel Jabloneckého kulturního a informačního centra, které výstupy zajišťuje. Letošní rok však zamíchal kartami nejen v cestovním ruchu. Více informací na Našem Jablonecku

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů, provedených koncem června 2020 pramen pod Valdštejnem vyhovuje, ale pramen Boží vody nevyhovuje parametrům pro pitnou vodu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V turnovské knihovně pořádají výtvarné tvůrčí dílny
Hasiči zasahovali u požáru tújí blízko domu na Všeni
Léto v Semilech 2020
Českou petici k těžbě v dole Turów projednal výbor Europarlamentu
Začaly výkopové práce v Hluboké ulici v Turnově

Nejčtenější články

12.07.: Krakonošovy letní podvečery pošestnácté ovládnou jilemnické náměstí
14.07.: Hasiči zasahovali u požáru tújí blízko domu na Všeni
13.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT