Futsalisté Dalmachu Turnov porazili doma Bocu Chotěboř

21.01.2020 10:18:27 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Ve 14. kole 2. ligy západ futsalisté FC Dalmach Turnov po minulém kole opět zabrali a doma zdolali 5:2 tým Boca Chotěboř. Ve vyrovnané  tabulce se Turnováci posunuli na osmé místo.

FC Dalmach Turnov - FK Boca Chotěboř 5:2 (2:1)

Dalmach začal utkání aktivně a i když určoval tempo zápasu, nedostal se do vážnější šance, toho využili v 16. minutě hosté jedním ze svých protiútoků. Za minutu a půl se už dočkali i domácí, když srovnal na 1:1 Randák, který tvrdou střelou téměř z půlky propálil vše, co mu stálo v cestě. Už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, ale Špína vstřelil gól do šatny na 2:1 vteřinu před koncem!

Hned po pár vteřinách v druhé půli hostující hráč netrefil odkrytou bránu, zato Novák po svém úniku zvýšil na 3:1 pro Dalmach. Hosté poté zabrali, což jim přineslo snížení na 3:2 a také pět faulů domácích, kteří tak museli hrát opatrněji. Šance se střídaly na obou stranách, ale ty svoje využili pouze domácí, nejdříve po hezké kombinace zvýšil Šimek na 4:2 a za necelou půlminutu ještě Pařízek na 5:2. Hosté si hned vzali oddechový čas, aby následně hráli power-play, ale Dalmach je k většímu ohrožení branky nepustil a když hostující hráč neuspěl ani z desetimetrového kopu, skóre se již nezměnilo.

Branky: 18. Randák (Krejčík), 20. Špína (Tvrdý), 22. Novák (Špína), 34. Šimek (Pařízek), 34. Pařízek (Špína) - 16. Novotný Pavel, 29. Koutný. Rozhodčí: Vlašič, Nešněra, ŽK: 1:2 (26. Havel - 23. Koutný, 26. Pavel). Diváků: 115. Dalmach: Prokopec, Filla - Krejčík, Šimek, Novák, Pařízek, Tvrdý, Veber, Špína, Randák, Svoboda, Havel, Bangha.

11. Pampuch Liberec     14    1 1 12  52:92    4

Dalmach následující dvě utkání odehraje venku - 25. 1. v Plzni a 2. 2. v Ústí, další domácí zápas odehraje 9. 2. proti Jablonci.