Futsalisté Dalmachu vybojovali v Praze proti Wizards bod za remízu

25.02.2020 19:07:41 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovský Dalmach přijel do Prahy ve velice improvizované sestavě, když museli pomoct i trenér Mencl a veterán Hanzl, po více než ročním zranění se vrátil do sestavy Šteffan a svůj vůbec první start si odbyl v dresu Dalmachu brankář Lamač.

Wizards DDM Praha - FC Dalmach Turnov 4:4 (1:1)

Úkol Dalmachu byl jasný, důsledné bránění a rychlé protiútoky, to se mu vedlo a díky tomu šel do vedení, když v 10. minutě skóroval Pařízek, ovšem hosté rychle reagovali a ve 13. minutě vyrovnali na 1:1. Poté Lamače zachránila tyč. Turnovští bohužel do poločasu nevyužili ještě několik slibných brejků a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Turnovským se povedl vstup do druhé půle, když ve 22. minutě překonal brankáře Špína na 1:2. Bohužel jako po prvním gólu, tak i po druhém domácí rychle vyrovnali. Domácí tým stupňoval svůj nápor a povedlo se mu odskočit na 4:2 góly ve 27. a 31. minutě. A aby toho nebylo málo, sedm minut před koncem již měl Turnov pátý akumulovaný faul. Ve 35. minutě si vzali hosté oddechový čas, aby následně hráli power-play a zamkli domácí v obranném bloku. Snížit na 3:4 se povedlo Menclovi hezkou střelou na zadní tyč minutu před koncem a o několik vteřin později vyrovnal na 4:4 Majer téměř z nulového úhlu. Kdyby Pařízkův únik v posledních vteřinách nevytáhl domácí brankář na tyč, mohlo být pro hosty ještě veseleji.

Branky: 13. Tomek (Vácha), 24. Urych (Tomek), 27. Imlauf (Tomek), 31. Blažek (Tomek) - 11. Pařízek (Majer), 22. Špína (Krejčík), 39. Mencl (Pařízek), 40. Majer (Mencl). Rozhodčí: Kaštánek - Stádník, ŽK: 0:0. FC Dalmach Turnov: Lamač - Krejčík, Mencl, Pařízek, Špína, Majer, Hanzl, Šteffan.

11. Pampuch Liberec    17   1 1 15     57:111    4

Další zápas odehraje Dalmach 6. března na Kladně ve 20.00. Poslední zápas odehraje Dalmach doma 13. března v pátek od 20.00!