Gurmáni na sněhu zvou na kulinářské zážitky na rokytnickou sjezdovku

02.03.2018 17:35:44 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Gurmáni na sněhu zvou na kulinářské zážitky na rokytnickou sjezdovku

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zve všechny milovníky lyžování a dobrého jídla na netradiční zážitkovou akci s výstižným názvem Gurmáni na sněhu. Akce se uskuteční již tuto sobotu 3. března ve skiareálu Horní Domky na svazích Lysé hory.

Trojice českých kuchařských mistrů v čele se Zlatým šéfkuchařem 2015 Honzou Punčochářem nabídnou vybrané kulinářské pochoutky a jako předkrm se bude podávat čerstvý ranní manšestr pro omezený počet lyžařů. Zájemci o gurmánskou lyžovačku si mohou zakoupit VIP SKI balíček v hodnotě 1 890 Kč, v rámci kterého bude jen pro ně vyhrazena čerstvě upravená sjezdovka v čase od 7 do 8 hodin a zahrnující vstup do VIP Sushi Zóny, kde se budou podávat vybrané lahůdky z čerstvých ryb. Kdo si přispí, může využít speciálního menu přímo v restauraci Černý potok, které bude připraveno pro všechny.

„Akci tohoto typu připravujeme ve spolupráci s novým provozovatelem stravovacích zařízení v našem skiareálu poprvé a věříme, že bude pro milovníky dobrého jídla příjemným zpestřením na svahu. Podmínky pro lyžování jsou vynikající a ranní manšestr bude vyhrazen pro omezený počet zájemců, kteří si včas objednají VIP balíček. Kapacita je 50 hostů. Těšíme se, že pokrmy kuchařských mistrů osloví naše zákazníky a budeme pro ně moci podobné akce v našem areálu připravovat častěji," uvedl k plánované akci Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

VIP SKI balíček je možné rezervovat na infolince skiareálu tel: 733 733 053 nebo prostřednictvím emailové adresy info@skiroky.cz nejpozději do pátku 2. 3. 22 hodin. Poté si zájemci v sobotu ráno 3. 3. speciální skipas uhradí přímo na pokladně LD Horní Domky, která bude otevřená již od 6.30.

„Jestliže patříte mezi ty, kteří milují jak zimní radovánky, tak dobré jídlo, neměli byste v sobotu chybět na sjezdovce v Rokytnici. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že naši kuchařští hosté uspokojí vaše chuťové buňky. Přijďte se potkat s jedinečným uměním šéfkuchaře Honzy Punčocháře," doplnil pozvánku na zážitkovou akci Petr Linda, zástupce společnosti Magic catering s.r.o, provozovatele stravovacích zařízení ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. března
V Rokytnici si na Snow Tour můžete sjet slalom na sněžných bruslích
Čtyřletá dívka spadla ze sedačky lanovky v Rokytnici z 11 metrů
Sněhového Krakonoše letos najdete i v Rokytnici nad Jizerou
V Rokytnici zvou na prázdninovou lyžovačku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj ocení ve středu 28. března pedagogické pracovníky

Krajský resort školství připravuje u příležitosti Dne učitelů každoroční oceňování pedagogických pracovníků škol a školských zařízení. Akce se uskuteční ve středu 28. března od 16 hodin v multimediálním sále krajského úřadu. Letos kraj obdržel celkem 45 nominací, přičemž Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost vybral 21 učitelů, kteří budou během slavnostního odpoledne oceněni. Cenu jim předá náměstek hejtmana Petr Tulpa, který vede resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti. V rámci kulturního programu vystoupí žáci z liberecké ZUŠ Jabloňová a děti z krajské mateřské školy.

Turnovské studánky jsou nadále pitné

Prameny vody v turnovských studánkách byly dne 13. března 2018 podrobeny pravidelné kontrole s hodnocením všech hygienických limitů požadovaných vyhláškou Ministerstva zdravotnictví. „Oba prameny, pod Valdštejnem i Boží voda, dlouhodobě vyhovují všem stanoveným limitům. Turnovské studánky jsou i dále pitné," uvedla tisková mluvčí města Turnov Anna Šupíková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Čtenářem roku Libereckého kraje 2018 vyhlášen Ondřej Schneider
Motocyklista nepřežil těžkou havárii v Krčkovicích
Přehled fotbalových výsledků prvního jarního kola
Lízátkových závodů se na Benecku zúčastnilo 131 malých lyžařů
Mimořádný den ve Sport Parku Liberec pořadatelé i Arena zvládli

Nejčtenější články

22.03.: FOTO: Kapela Traktor při své tour zajela i do bozkovské sokolovny
24.03.: Motocyklista nepřežil těžkou havárii v Krčkovicích
23.03.: Na hradech a zámcích začíná nová sezona, na Trosky vyrazí robot Čenda

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT