Gurmáni na sněhu zvou na kulinářské zážitky na rokytnickou sjezdovku

02.03.2018 17:35:44 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Gurmáni na sněhu zvou na kulinářské zážitky na rokytnickou sjezdovku

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zve všechny milovníky lyžování a dobrého jídla na netradiční zážitkovou akci s výstižným názvem Gurmáni na sněhu. Akce se uskuteční již tuto sobotu 3. března ve skiareálu Horní Domky na svazích Lysé hory.

Trojice českých kuchařských mistrů v čele se Zlatým šéfkuchařem 2015 Honzou Punčochářem nabídnou vybrané kulinářské pochoutky a jako předkrm se bude podávat čerstvý ranní manšestr pro omezený počet lyžařů. Zájemci o gurmánskou lyžovačku si mohou zakoupit VIP SKI balíček v hodnotě 1 890 Kč, v rámci kterého bude jen pro ně vyhrazena čerstvě upravená sjezdovka v čase od 7 do 8 hodin a zahrnující vstup do VIP Sushi Zóny, kde se budou podávat vybrané lahůdky z čerstvých ryb. Kdo si přispí, může využít speciálního menu přímo v restauraci Černý potok, které bude připraveno pro všechny.

„Akci tohoto typu připravujeme ve spolupráci s novým provozovatelem stravovacích zařízení v našem skiareálu poprvé a věříme, že bude pro milovníky dobrého jídla příjemným zpestřením na svahu. Podmínky pro lyžování jsou vynikající a ranní manšestr bude vyhrazen pro omezený počet zájemců, kteří si včas objednají VIP balíček. Kapacita je 50 hostů. Těšíme se, že pokrmy kuchařských mistrů osloví naše zákazníky a budeme pro ně moci podobné akce v našem areálu připravovat častěji," uvedl k plánované akci Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

VIP SKI balíček je možné rezervovat na infolince skiareálu tel: 733 733 053 nebo prostřednictvím emailové adresy info@skiroky.cz nejpozději do pátku 2. 3. 22 hodin. Poté si zájemci v sobotu ráno 3. 3. speciální skipas uhradí přímo na pokladně LD Horní Domky, která bude otevřená již od 6.30.

„Jestliže patříte mezi ty, kteří milují jak zimní radovánky, tak dobré jídlo, neměli byste v sobotu chybět na sjezdovce v Rokytnici. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že naši kuchařští hosté uspokojí vaše chuťové buňky. Přijďte se potkat s jedinečným uměním šéfkuchaře Honzy Punčocháře," doplnil pozvánku na zážitkovou akci Petr Linda, zástupce společnosti Magic catering s.r.o, provozovatele stravovacích zařízení ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. března
V Rokytnici si na Snow Tour můžete sjet slalom na sněžných bruslích
Čtyřletá dívka spadla ze sedačky lanovky v Rokytnici z 11 metrů
Sněhového Krakonoše letos najdete i v Rokytnici nad Jizerou
V Rokytnici zvou na prázdninovou lyžovačku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Den se Sokolem v Jilemnici aneb Správný pohyb nebolí

Akce Den se Sokolem aneb Správný pohyb nebolí proběhne rámci kampaně Dny zdraví v Sokolovně na Tyršově náměstí v Jilemnici v pátek 21. září od 16 do 18 hodin. Od 16 hodin začínají Jilemnické hýbánky pro rodiče s dětmi a od 17 hodin akce nazvaná Hýbat se je zdravé pro všechny bez rozdílu věku.

Tanvaldský kynolog se stal mistrem ČR v závodě záchranných psů

Ve dnech 7. a 8. září 2018 se kynolog HZS Libereckého kraje nstržm. Václav Vančura zúčastnil závodu záchranných psů. Závod s mezinárodní účastí byl zaměřený na plošné pátrání po osobách a pořádal ho Svaz záchranných brigád kynologů ČR ve spolupráci s MV - Generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru ČR. Díky vynikajícímu finiši Václav Vančura se psem Bellou celou sotěž vyhrál. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na konci září a během října probíhají vlakové výluky na několika tratích
Třetí Jilemnický bleší trh se koná na zahradě sboru ČCE
Příznivci motorů se sjedou do Bozkova na 17. ročník závodu traktorů
V Krkonošském muzeu v Jilemnici zahájí výstavu o hraběti Harrachovi
Jilemnická Galerie V Kotelně zahájí výstavu Objekty

Nejčtenější články

18.09.: Město Semily odkoupí pozemky pod Riegrovou a Kamenického stezkou
18.09.: I.A třída: Lomničtí zvítězili v Horní Branné díky gólu v 90. minutě
19.09.: I.B třída: Bozkov statečně bojoval s první rezervou Velkých Hamrů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT