Gurmáni na sněhu zvou na kulinářské zážitky na rokytnickou sjezdovku

02.03.2018 17:35:44 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Gurmáni na sněhu zvou na kulinářské zážitky na rokytnickou sjezdovku

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zve všechny milovníky lyžování a dobrého jídla na netradiční zážitkovou akci s výstižným názvem Gurmáni na sněhu. Akce se uskuteční již tuto sobotu 3. března ve skiareálu Horní Domky na svazích Lysé hory.

Trojice českých kuchařských mistrů v čele se Zlatým šéfkuchařem 2015 Honzou Punčochářem nabídnou vybrané kulinářské pochoutky a jako předkrm se bude podávat čerstvý ranní manšestr pro omezený počet lyžařů. Zájemci o gurmánskou lyžovačku si mohou zakoupit VIP SKI balíček v hodnotě 1 890 Kč, v rámci kterého bude jen pro ně vyhrazena čerstvě upravená sjezdovka v čase od 7 do 8 hodin a zahrnující vstup do VIP Sushi Zóny, kde se budou podávat vybrané lahůdky z čerstvých ryb. Kdo si přispí, může využít speciálního menu přímo v restauraci Černý potok, které bude připraveno pro všechny.

„Akci tohoto typu připravujeme ve spolupráci s novým provozovatelem stravovacích zařízení v našem skiareálu poprvé a věříme, že bude pro milovníky dobrého jídla příjemným zpestřením na svahu. Podmínky pro lyžování jsou vynikající a ranní manšestr bude vyhrazen pro omezený počet zájemců, kteří si včas objednají VIP balíček. Kapacita je 50 hostů. Těšíme se, že pokrmy kuchařských mistrů osloví naše zákazníky a budeme pro ně moci podobné akce v našem areálu připravovat častěji," uvedl k plánované akci Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

VIP SKI balíček je možné rezervovat na infolince skiareálu tel: 733 733 053 nebo prostřednictvím emailové adresy info@skiroky.cz nejpozději do pátku 2. 3. 22 hodin. Poté si zájemci v sobotu ráno 3. 3. speciální skipas uhradí přímo na pokladně LD Horní Domky, která bude otevřená již od 6.30.

„Jestliže patříte mezi ty, kteří milují jak zimní radovánky, tak dobré jídlo, neměli byste v sobotu chybět na sjezdovce v Rokytnici. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že naši kuchařští hosté uspokojí vaše chuťové buňky. Přijďte se potkat s jedinečným uměním šéfkuchaře Honzy Punčocháře," doplnil pozvánku na zážitkovou akci Petr Linda, zástupce společnosti Magic catering s.r.o, provozovatele stravovacích zařízení ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. března
V Rokytnici si na Snow Tour můžete sjet slalom na sněžných bruslích
Čtyřletá dívka spadla ze sedačky lanovky v Rokytnici z 11 metrů
Sněhového Krakonoše letos najdete i v Rokytnici nad Jizerou
V Rokytnici zvou na prázdninovou lyžovačku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

David Koller proměnil jablonecké divadlo v bouřící arénu

V Jablonci se o tomto večeru mluvilo již dlouho dopředu. Do místního divadla se tentokrát chystala početná skupina těch, kteří jednoho z nejvýznamnějších představitelů českého bigbítu, Davida Kollera, obdivují již od dob jeho působení v kapele Lucie. Každopádně se Kollerových příznivců sešla v místním kulturním stánku pěkná řádka, a tak se tísnili dokonce i na bidýlku. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku

Prameny Boží voda a Valdštejn jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informoval o pravidelné kontrole pramenů vody na území města Turnova. Pramen Boží voda i Valdštejn jsou pitné! Prameny vody byly podrobeny pravidelnému laboratornímu přezkoumání kvality dne 13. 12. 2018. Splněny byly všechny hygienické limity požadované vyhláškou Ministerstva zdravotnictví České republiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ohlédnutí za oslavami 200. výročí narození F. L. Riegra v Semilech
V Liberci hořel bytový dům, hasiči evakuovali 11 lidí
Po 150 vánočních stromcích s certifikátem FSC se jen zaprášilo
Parkovací karta je v Turnově alternativou parkovného v automatech
Kdo z nás je víc Mercury?

Nejčtenější články

16.12.: FOTO: Jilemnické náměstí opět zaplnil vánoční jarmark
17.12.: VHS Turnov zvyšuje ceny vodného a stočného na téměř 109 korun
18.12.: FOTO: Libštátský vánoční jarmark se počtrnácté konal ve dvoře U Janatů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT