Hokejisté Turnova před pauzou těsně prohráli s Frýdlantem

15.10.2020 14:54:12 | Autor: HC Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Poslední utkání před koronavirovou přestávkou sehráli turnovští hokejisté v sobotu bez diváků. Domácí tým na začátku utkání proti Frýdlantu působil ospale, ale pak se postupně dostal do tempa. Soupeř si ale udržel mírný náskok až do konce a vyhrál 1:2.

HC Turnov 1931 - HC Frýdlant 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Hosté se dostali už v 8. minutě do vedení, zatímco domácí se do branky nemohli trefit. O osudu utkání nakonec rozhodly přesilové hry. Turnov nevyužil dvě dlouhé přesilovky pět na tři zato hostující Frýdlant nabídnutou možnost využil.

Branky: 41. Kysela (Maděra) - 8. Kotrč (Klinger), 50. Janda (Beníšek, Doubek). Rozhodčí: Wagner - Hejl, Podrazil. Vyloučení: 9:9, navíc Vatuch (Turnov) 5 minut a osobní trest do konce utkání - Doubek (Frýdlant) 10 minut. Využití: 0:1, v oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 31:44 (10:18, 12:10, 9:16). Turnov: Března - Zákoutský P., Zákoutský Jan, Zákoutský Jiří, Kotyza, Kysilka - Knap, Maděra, Kysela - Suska, Vantuch, Vondráček - Hloušek, Verner, Hanuš. Frýdlant: Novák - Klinger, Doubek, Šimůnek Jakub, Slavík, Mečíř, Beran, Capulič - Kotrč, Janda, Beníšek, Chlum, Hlister, Šimůnek Jiří, Borecký, Matějka, Benda.