Hokejisty Lomnice přehrálo na úvod deset Klokanů

03.10.2011 09:04:54 | Autor: Jaromír Dlouhý | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Hokejisty Lomnice přehrálo na úvod deset Klokanů

Úvodní utkání nové sezony nezvládli hokejisté Lomnice na domácím stadionu podle svých představ a po zásluze byli poraženi. Hosté z Bohemians sice přijeli na lomnický stadion pouze v deseti hráčích, ale přesto byli lepším a hlavně produktivnějším celkem.

Lomnici se v neděli hra příliš nedařila a po celý zápas pouze dotahovala náskok hostí. Nejbližším příštím zápasem Lomnických bude ve středu přátelský zápas ve Vrchlabí a poté v neděli 9. října v Liberci další zápas krajského přeboru proti VTJ Liberec.

HC Lomnice - TJ Bohemians Praha 3:6 (1:3, 2:2, 0:1)

Hosté nastoupili do utkání aktivně a již v 6. minutě se Stuchlíkem ujali vedení. V 18. minutě pak Schubert zvýšil na 0:2. Domácí odpověděli vzápětí, kdy první branku za Lomnici vstřelil Radek Lemfeld 1:2. Bohužel hostující kanonýr Schubert nachytal od modré čáry Tříšku a hosté šli do kabiny s dvougólovým náskokem 1:3.

Do druhé části vstoupila Lomnice aktivně a již ve 22. minutě Radek Lemfeld se štěstím prapasíroval puk za Flígra 2:3. V polovině zápasu se začínalo od začátku, když navrátilec Vladimír Martinec tečoval střelu Lemfelda v přesilové hře 5 na 3 a vyrovnal na 3:3. Hosté však nesložili zbraně a ve 36. minutě dokonal Schubert hattrick a vstřelil z úniku vítěznou branku utkání 3:4. Když v poslední minutě druhé části odskočili hosté na dvě branky Doskočilem, bylo s Lomnicí zle. Třetí třetinu si již hosté pohlídali zkušenou obranou středního pásma a ve 46. minutě uzavřel skóre utkání Žák 3:6.

Branky a nahrávky: 19. Lemfeld (Junek), 22. Lemfeld (Rudiš), 29. Martinec (Lemfeld, Rudiš) - 6. Stuchlík (Zacha), 18. Schubert (Zacha), 19. Schubert (Zacha, Krása), 36. Schubert (Doskočil), 40. Doskočil (Schubert,Stuchlík), 46. Žák (Zacha, Schubert). Rozhodčí: Neťuka - Bosák, Záruba. Vyloučení: 2/7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:6. HC Lomnice: Tříška - Pavlas, Martinec, Svoboda, Bartoš, Doležal, Wolf - Karásek, Syrovátka J., Stránský - Junek, Lemfeld, Rudiš - Špaček, Berka, Sehnoutek - Syrovátka L. Trenér: Vladimír Čermák. Bohemians Praha: Flígr - Doskočil, Schubert, Koumal, Krása, Žák, Hlaváček, Cetl, Vála, Řeháček, Stuchlík, Zacha.

Poslední zápas loňské sezony:

FOTO: Lomničtí slaví bronz, v prodloužení rozhodl Abrahám

Lomničtí slaví bronz, v prodloužení rozhodl Abrahám

Související články:

Bitvy na ledě se blíží, v sobotu vypukne Lomnická hokejová liga

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: V semilském parku znovu chystají Mikulášský běh

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT