I.A třída: Bod za remízu získaly Lomnice i Košťálov/ Libštát

28.08.2017 20:34:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Libštát,Košťálov,Lomnice nad Popelkou

Shodně remízy 2:2 uhráli fotbalisté Lomnice proti Pěnčínu a Košťálova/ Libštátu v Ruprechticích. Díky třem bodům z minulého kola se obě pojizerská mužstva udržují v horní části tabulky.

Lomnice - Pěnčín 2:2 (2:0)

V prvním poločase měli domácí utkání pod kontrolou. Už ve 12. minutě vstřelili první gól Gaubman nadvakrát po rohovém kopu. Ve 43. minutě byl po faulu na Drusana nařízen trestný kop, který Gaubman zahrál přesně - 2:0. Dvakrát měl další šance hlavou i nohou Sehnoutek, ale nedal, při šanci hostů zachránil domácí brankář Přibyl.

Ve druhém poločase byli mnohem aktivnější hosté a nakonec po dvou dalších standardkách v 53. a 79. minutě vyrovnali. Zajímavostí tak bylo, že všechny čtyři góly padly ze standardních situací.

„Konečný výsledek je asi spravedlivý, v prvním poločase jsme měli i další šance, ale nedokázali je využít," doplnil k zápasu trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.

Branky: 12. a 43. Gaubman - 53. a 79. Hušek. Rozhodčí: Bohata - Bahník, Zlatník, ŽK: 4:4. Diváků: 80. Lomnice: Přibyl - Starý (59. Dlouhý), Materna, Bryscejn, Knížek - Veg, Gaubman, Dusan, Janata (77. Košťák) - Drahoňovský, Sehnoutek. Fotogalerie z utkání

Ruprechtice - Košťálov/ Libštát 2:2 (0:1)

Po úvodním povedeném kole si hosté věřili i na Ruprechtice a ve 22. minutě je poslal do vedení zkušený Stehlík. Ve druhém poločase domácí otočili skóre na 2:1, ale v 80. minutě znovu zaúřadoval Břetislav Stehlík a zajistil svému týmu alespoň bod.

Branky: 54. Hošic, 69. Dlabola - 22. a 80. Stehlík. Rozhodčí: Vydra - Horáček, Mizera, ŽK: 0:2. Diváků: 55. Košťálov/ Libštát: Klazar - Vancl, Kosina, Sládek, Koldovský (60. Lukeš), Piry, Holovič, Klaban (86. Fiedler), Stehlík, Sádek, Janata.