I.A třída: Lomnice přestřílela v souboji o první místo Desnou

02.10.2017 21:22:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Libštát,Košťálov,Lomnice nad Popelkou

Pojizerským zástupcům v I.A třídě se celkem daří, když o víkendu Lomnice vyhrála 5:3 v souboji o první místo v pěkném zápase nad Desnou a Košťálov/Libštát vyhrál 3:0 v Pěnčíně.

Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.

Lomnice - Desná 5:3 (2:1)

V Lomnici se hrál zápas o první místo soutěže a celý zápas byl pro diváky gólově atraktivní. Drusan nejprve dvakrát našel spoluhráče při standardních situacích - ve 23. minutě Janatu a za 10 minut Drahoňovského. Poté Gaubman a Starý pálili vedle a hosté trochu zbytečně snížili na 2:1.

Po pěkné akci ze strany Gaubman v 51. minutě našel Janatu a za dalších 10 minut po další akci Gaubmana byl na konci Starý - 4:1 pro domácí. Po chybě obrany hosté ale znovu snížili a definitivně je zkrotil až pátý gól, kdy střídající Kraus po minutě na hřišti našel Drahoňovského. Poslední slovo měli třetím snížením hosté, ale diváci museli být takovou gólovou nadílkou určitě spokojení.

Branky: 23. a 51. Janata, 33. a 72. Drahoňovský, 61. Starý - 36. a 81. Pivnička, 65. Karel, 81. Pivnička. Rozhodčí: Kowalik - Šmíd, Balatka, ŽK: 2:0. Diváků: 80. Lomnice: Přibyl - Knížek, Materna, Bryscejn, Košťák - Heřmanský (71. Kraus), Gaubman, Drusana, Janata - Drahoňovský (73. Dlouhý), Starý.

Pěnčín - Košťálov/ Libštát 0:3 (0:2)

Hosté se bleskově ujali už v 1. minutě vedení Holovičem. Stejný hráč zvýšil ve 26. minutě už na 0:2. Ve druhém poločase mohli hrát Košťálovští v pohodě a jejich třetí trefu přidal v 76. minutě zkušený Stehlík.

Branky: 1. a 26. Holovič, 76. Stehlík. Rozhodčí: Nešněra - Linhart, Novák, ŽK: 2:4. Diváků: 60. Košťálov: Zamastil - Klaban (85. Baudyš), Koldovský, Sládek (13. Vancl), Jodas (61. Šalda), Piry, Holovič, Cerman, Stehlík, Sádek, Janata.

Doubí - Košťálov/ Libštát 5:3 (3:0)

Domácí vtrhli do čtvrtečního utkání jako uragán a ve 13. minutě vedli po gólech Kovaříka a Suchomela 2:0. Pak se hra vyrovnala, ale třetí Doubskou branku přidal ještě před poločasem Vlach. Na začátku druhé půle nešťastnou vlastní brankou Sládek zvýšil už na 4:0 pro domácí. Hosté se ale nevzdali a v 62. minut snížil zkušený Karel Janata. Bohužel Benda za tři minuty vrátil domácím čtyřbrankový náskok. V 70. minutě zas snížil na 5:2 Piry. V 75. minutě byl kuriózně vyloučen hráč z domácí lavičky Michal Hájek, který sprostě vynadal čárovému rozhodčímu. Domácí dál hráli v plném počtu, ale přesto mohli být vyloučením otřesení, a poslední slovo tak měl Košťálov, když Cerman upravil výsledek na solidních 5:3.

Branky: 3. Kovařík, 13. Suchomel, 36. Vlach, 51. vlastní (Sládek), 65. Benda - 62. Janata, 70. Piry, 90. Cerman. Rozhodčí: Lopuszynski - Čurda, Minář, ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (75. Hájek). Diváků: 60. Košťálov: Zamastil - Klaban (85. Baudyš), Koldovský, Sládek (13. Vancl), Jodas (61. Šalda), Piry, Holovič, Cerman, Stehlík, Sádek, Janata.