I.A třída: Semily nestačily na třetí Sokol Pěnčín, v Košťálově se nehrálo

15.09.2021 22:26:09 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Bělá,Košťálov,Semily

I.A třída: Semily nestačily na třetí Sokol Pěnčín, v Košťálově se nehrálo

Jen jedno utkání pojizerských celků se o víkendu nakonec hrálo v I.A třídě. V něm Semily nepotvrdily výhru z venku a doma podlehly dobře do sezony rozjetému Pěnčínu u Turnova. Utkání Košťálov/ Libštát versus Bělá se nehrálo, hosté totiž pro nemoc mnoha hráčů nepřijeli.

Tým Jívanu Bělá to měl sice avizovat dopředu, ale nedošlo k dohodě klubů při odložení utkání. Zřejmě proto dojde ke kontumaci pro domácí.

Semily - Sokol Pěnčín 1:6 (1:1)

Po vysoké výhře v minulém kole v Ruprechticích se domácí utkání semilským hráčům povedlo méně. Hráli ale také proti lepšímu soupeři, který je na třetím místě tabulky a opírá se o některé zkušené exturnovské hráče (Jan Škréta, Daniel Škréta, Bárta, Semenský).

Skóre otevřel ve 13. minutě pěnčínský Vít, ale za čtyři minuty gólově odpověděl semilský Lukeš. V dalším průběhu první půle se už další šance neujala ani na jedné straně a poločas skončil 1:1. Druhá část se ale mnohem lépe povedla hostům, kteří nastříleli celkem pět branek a připsali si přesvědčivou výhru 1:6.

Branky: 17. Lukeš - 13. a 86. Vít, 64., 66. a 84. Schmeiler, 76. Borovička. Rozhodčí: Turek - Šiling, Dytrt, ŽK: 3:2. Diváků: 150. Semily: Zamastil - Chlupáč, Zelenka, M. Hradecký, Mazánek (81. Hejduk), Káňa, Lukeš (81. O. Hradecký), Podzimek, Frolík, Hájek, Reichl (30. K. Klíma). Sokol Pěnčín: Semenský - Jind. Škréta, Vondrák (76. Šerpán), Jan Škréta, Borovička (81. Stoklasa), Vít, Žďárský, D. Škréta, Bárta, Lhoták, Schmeiler.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola

Související články:

I.A třída: Bělá i Košťálov bez bodu, Semily naopak slaví výhru

I.A třída: Košťálov proti Ruprechticím otočil zápas z 0:3 na 4:3!

Povedený víkend pro tři zástupce Pojizeří v I.A třídě!

I.A třída: Bělá remizovala, Košťálov a Semily podruhé prohrály

I.A třída: Tři body na úvod bere Bělá, Semily i Košťálov prohrály

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.

Cestovní ruch podpoří dotace z ministerstva. Žádat lze do prosince

Dvě stě milionů korun. Taková je částka, z níž mohou nyní žádat zájemci o dotaci z Národního programu podpory cestovního ruchu. Výzvu vyhlašuje ministerstvo pro místní rozvoj a uzávěrka žádostí je 17. prosince. „Cestovní ruch je oborem, který během koronavirové pandemie kvůli masivnímu úbytku turistů silně utrpěl. Dnes je již sice situace lepší, přesto je každá podpora směřovaná k poskytovatelům služeb v tomto odvětví vítaná," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Žádosti budou přijímány nejpozději do 17. prosince 2021, do 12 hodin.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod
MMN zahájila provoz nové magnetické rezonance
Krajský přebor: Rovensko veze nečekaně výhru z Višňové
Liberecký kraj se stal akcionářem jilemnické a semilské nemocnice

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT