Jak fungují veřejné zakázky v Turnově aneb Zaregistrujte se do systému

01.06.2019 21:48:00 | Autor: Marcela Pilská a Eva Krsková, MěÚ Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Jak fungují veřejné zakázky v Turnově aneb Zaregistrujte se do systému

Nikdy nebyly zakázky města a jeho organizací pro firmy dostupnější. Zaregistrujte se do katalogu dodavatelů a už vám neunikne žádná nabídka.

Od roku 2016 využívá město Turnov a jeho příspěvkové a obchodní společnosti elektronický nástroj pro zadávání veřejných zakázek E-ZAK od společnosti QCM s.r.o. Zároveň tento nástroj poskytuje dle zákona o zadávání veřejných zakázek a vyhlášky č. 168/2016 certifikovaný profil zadavatele. Na odkazu https://zakazky.turnov.cz lze nalézt přehled veřejných zakázek města a jeho organizací.

Elektronický nástroj umožňuje vést interní katalog potenciálních dodavatelů, z něhož se vybírá pro příslušnou zakázku potenciální dodavatel k oslovení výzvou k předložení cenové nabídky. Tento katalog museli pracovníci úřadu a zmíněných organizací města postupně naplnit a činí tak stále, aby bylo možné oslovit co nejvíce potenciálních účastníků veřejné zakázky.

Zaregistrovat se do katalogu dodavatelů může i sám dodavatel prostřednictvím nabídky v dolní části levého sloupce obrazovky - záložka Registrovat dodavatele. Doporučujeme však nejprve provést Test nastavení prohlížeče (též nabídka v levém sloupci), který prověří funkčnost počítačového vybavení pro komunikaci v elektronickém systému E-ZAK. Pro systém E-ZAK funguje také podpora helpdesk „schovaná" v pravém horním rohu obrazovky pod zkratkou E-ZAK.

Nezaregistrovaní uživatelé mají přístup pouze k základním informacím o jednotlivých veřejných zakázkách a též k zadávací dokumentaci a jejím vysvětlením. Nemohou však podávat v rámci zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, své cenové nabídky. Od 18. 10. 2018 je totiž povinnost nabídky u těchto zakázek podávat pouze elektronicky prostřednictvím profilu zadavatele. Další výhodou registrace je větší šance, že v případě vyhlášení výběrového řízení budou osloveni k podání nabídky.

Uvítáme, když se i drobní podnikatelé zapojí do našeho systému a zaregistrují se na našem profilu zadavatele v katalogu dodavatelů. Pro plnohodnotné využití katalogu potenciálních dodavatelů doporučujeme vyplnit nepovinnou položku popis, která slouží k bližší identifikaci poskytovaných služeb, dodávek, stavebních prací a usnadní přesnější výběr možného dodavatele.

Pokud potřebujete k elektronickému systému E-ZAK více informací a třeba i osobní schůzku, neváhejte kontaktovat vedení turnovské radnice, místostarostku Janu Svobodovou na emailové adrese j.svobodova@mu.turnov.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: KTM Enduro cross country 2019 zakončil závod v Benešově
I.B třída: Semily vyhrály v Jablonečku, zvítězily i Přepeře a Bozkov
Oddíl judo TSC Turnov hledá v říjnu nové naděje
Eurokomisařka Věra Jourová besedovala v Turnově
Příslušníci jordánských ozbrojených cvičili u hasičů v Liberci a Jablonci

Nejčtenější články

15.10.: K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté v Turnově zastavovací pás
14.10.: I.A třída: Na první místo se díky výhře v Košťálově vrátila Lomnice
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT