Jak fungují veřejné zakázky v Turnově aneb Zaregistrujte se do systému

01.06.2019 21:48:00 | Autor: Marcela Pilská a Eva Krsková, MěÚ Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Jak fungují veřejné zakázky v Turnově aneb Zaregistrujte se do systému

Nikdy nebyly zakázky města a jeho organizací pro firmy dostupnější. Zaregistrujte se do katalogu dodavatelů a už vám neunikne žádná nabídka.

Od roku 2016 využívá město Turnov a jeho příspěvkové a obchodní společnosti elektronický nástroj pro zadávání veřejných zakázek E-ZAK od společnosti QCM s.r.o. Zároveň tento nástroj poskytuje dle zákona o zadávání veřejných zakázek a vyhlášky č. 168/2016 certifikovaný profil zadavatele. Na odkazu https://zakazky.turnov.cz lze nalézt přehled veřejných zakázek města a jeho organizací.

Elektronický nástroj umožňuje vést interní katalog potenciálních dodavatelů, z něhož se vybírá pro příslušnou zakázku potenciální dodavatel k oslovení výzvou k předložení cenové nabídky. Tento katalog museli pracovníci úřadu a zmíněných organizací města postupně naplnit a činí tak stále, aby bylo možné oslovit co nejvíce potenciálních účastníků veřejné zakázky.

Zaregistrovat se do katalogu dodavatelů může i sám dodavatel prostřednictvím nabídky v dolní části levého sloupce obrazovky - záložka Registrovat dodavatele. Doporučujeme však nejprve provést Test nastavení prohlížeče (též nabídka v levém sloupci), který prověří funkčnost počítačového vybavení pro komunikaci v elektronickém systému E-ZAK. Pro systém E-ZAK funguje také podpora helpdesk „schovaná" v pravém horním rohu obrazovky pod zkratkou E-ZAK.

Nezaregistrovaní uživatelé mají přístup pouze k základním informacím o jednotlivých veřejných zakázkách a též k zadávací dokumentaci a jejím vysvětlením. Nemohou však podávat v rámci zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, své cenové nabídky. Od 18. 10. 2018 je totiž povinnost nabídky u těchto zakázek podávat pouze elektronicky prostřednictvím profilu zadavatele. Další výhodou registrace je větší šance, že v případě vyhlášení výběrového řízení budou osloveni k podání nabídky.

Uvítáme, když se i drobní podnikatelé zapojí do našeho systému a zaregistrují se na našem profilu zadavatele v katalogu dodavatelů. Pro plnohodnotné využití katalogu potenciálních dodavatelů doporučujeme vyplnit nepovinnou položku popis, která slouží k bližší identifikaci poskytovaných služeb, dodávek, stavebních prací a usnadní přesnější výběr možného dodavatele.

Pokud potřebujete k elektronickému systému E-ZAK více informací a třeba i osobní schůzku, neváhejte kontaktovat vedení turnovské radnice, místostarostku Janu Svobodovou na emailové adrese j.svobodova@mu.turnov.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka v horní části Nádražní ulice v Turnově

Firma STRABAG a. s. žádá občany horní části Nádražní ulice a Ohrazenic o spolupráci při pokládce asfaltových vrstev vozovky. Od 17. do 18. srpna 2020 v čase od 6 do 20 hodin se bude pracovat na vozovce a nebude umožněn vjezd ani výjezd. Turnovská radnice proto žádá občany o přeparkování vozidel mimo dotčený úsek ulice Nádražní. Jedná se o úsek od Pyrámu směrem k Turnovu.

Hledání vánočního stromu pro Prahu pokračuje

Největší Vánoční trhy v České republice 2020 začnou za čtyři měsíce - hledání vánočního stromu pro Staroměstské náměstí v Praze je proto v plném proudu. Organizátor trhů, společnost Taiko vyhlásilo už podesáté soutěž Hledá se strom, zájemci mohou zasílat svoje tipy na jehličnany, které jsou vhodné pro největší trhy v centru české metropole do 15. září 2020. Vítěz obdrží symbolickou finanční odměnu. Podrobnosti a kritéria v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hygienici zkontrolovali již 69 dětských táborů, vše bez velkých závad
Po stopách řemesel v kraji: kvalita z kůže vydrží po generace
Maruška Špačková zazpívá na letním koncertě v lomnickém muzeu
Soustředění mladších a starších žáků SCC Semily se konalo u Pecky
ZasTenRock bude, ale rozdělený na dva díly

Nejčtenější články

12.08.: FOTO: Memoriál Oldy Nývlta již podvanácté, letos jako maraton družstev
13.08.: Situace s Covidem je v kraji pod kontrolou, aktuálně 123 nakažených
12.08.: USAR tým je zpět, jaké jsou dojmy z jejich první zahraniční mise?

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT