Jaké bude kulturní léto 2019 v Semilech?

16.07.2019 10:55:39 | Autor: KC Golf Semily | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Jaké bude kulturní léto 2019 v Semilech?

Pozvánka na letní páteční podvečery v Semilech je určena především pro příznivce hudby. Připravena jsou i divadelní představení zejména pro děti, doplněné o výtvarnou dílničku.

První pohádka proběhne na Ostrově 19. července, kde se od 16 hodin Divadlo ToyMachine v pohádkovém příběhu Pinocchio pokusí splnit i nejnesplnitelnější sen, který můžete mít. Ale cesta k němu bývá dlouhá snad jako Pinocchiův nos. To Vám byl největší uličník a poleno borové, jakého si jenom dokážete predstavit! Lhal, neposlouchal a dokonce utekl Gepetovi.

Tentýž den 19. července od 21 hodin zahraje na Ostrově Suffering Souls. Rockovou kapelu, které to pěkně šlape a má svým fanouškům stále co nabídnout není třeba místním více přibližovat. Hrají skladby předních českých i světových kapel. V případě špatného počasí se zábava konat nebude.

Doufáme, že společně s námi strávíte příjemné hudební chvíle i s dechovou hudbou Semilská 12, která se rozezní v prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf 26. července od 17 hodin. Místní dechovka vystoupí pod vedením kapelníka Daniela Bismilera.

Pro mladší generaci je připravena Letní diskotéka, která se bude konat tentýž večer před KC Golf. Od 21.30 vám hudbu širokého spektra namixuje DJ Aleš Mastník a přislíbil s sebou vzít i hosta.

Dětem v pátek 9. srpna zpříjemní den na Ostrově od 16 hodin. pohádka v podání Loutek bez Hranic Tři medvědi a drzá Máša. Chaloupka je prázdná, medvědi šli na med, Mášenka se v lese nudí, a tak vleze dovnitř oknem, jak to bude dál? Následuje výtvarná dílna s možností vlastnoruční výroby medvědí chaloupky.

Stejný den 9. srpna Ostrov od 20.30 roztančí kapela -123 min., jejíž síla spočívá především v živých vystoupeních, které jsou z velké části tvořené improvizací. Kapelu tvoří trio uznávaných muzikantů; zpěvák, kytarista a autor písní Zdeněk Bína, baskytarista Fredrik Janáček a výjimečný bubeník Dano Šoltis. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, blues, funky či world music.

Poslední letní hudební pozvánka je na prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf, kde v sobotu 31. srpna proběhne od 14 hodin Memoriál Tomáše Hyky. Vzpomínka na výborného muzikanta není možná jinak, než hudbou, kterou tolik miloval... Country odpoledne na počest Tomáše s kvalitní hudbou. Hvězdou hudebního odpoledne bude Pavlína Jíšová & Bababand. Dále zahraje skupina Sapr, jíž byl Tomáš členem a kapela Brontosauři Revival, která hraje tvorbu našich nejúspěšnějších folkových písničkářů.

Na všechny letní akce je vstupné dobrovolné, pouze v případě Memoriálu bude vybíráno vstupné 120 Kč. V případě nepříznivého počasí proběhne vybraný program v KC Golf.

Všem návštěvníkům kulturních akcí přejeme krásné slunné léto a budeme se s nimi rádi setkávat na dalších akcích.

Kolektiv Kulturního centra Golf Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

Hudební léto 2019 aneb Přehled koncertů a festivalů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavření turnovské knihovny pro veřejnost

Od čtvrtka 22. 10. 2020 je turnovská knihovna včetně všech poboček do odvolání uzavřena dle nařízení vlády ČR ze dne 21. 10. 2020. Všechny naplánované akce na první polovinu listopadu se tímto ruší. Vypůjčené dokumenty nám zatím nevracejte. Od 22. 10. 2020 nebudou účtovat sankční poplatky. Knihovna se omlouvá za nepříjemnosti a děkuje za pochopení.

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Z poslední rozborů vody, provedených 14. října 2020, vyplývá, že pramen Boží voda v Turnově není pitný, naopak pramen pod Valdštejnem zůstává i nadále pitný.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mistr košíkář nesmí postrádat zručnost ani fantazii
V Libereckém kraji je 5485 nakažených, z toho 47 na JIP v nemocnicích
HZS Libereckého kraje se připojil k 16 mobilním odběrovým týmům HZS
Podzimní výlety: na Skalní stezku reliéfů i do Oldřichovských bučin
V září probíhala kampaň na zviditelnění neslyšících Deafember

Nejčtenější články

22.10.: Informace z MMN obcím a veřejnosti
21.10.: Vláda vyhlásila nová opatření: Omezen pohyb a uzavřené obchody
23.10.: V Libereckém kraji je 5485 nakažených, z toho 47 na JIP v nemocnicích

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT