Jilemničtí hasiči vyprošťovali v Peřimově řidiče, který najel do stromu
22.04.2016 11:54:23 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Víchová nad Jizerou,Jilemnice
V Peřimově došlo v pátek ráno k dopravní nehodě, při které automobil narazil do stromu. Na místo ihned vyjeli profesionální hasiči z Jilemnice společně s jilemnickou dobrovolnou jednotkou. Zraněného muže bylo potřeba vyprostit, protože ležel pod vozidlem.
„Dnes v 6:31 hodin obdrželo operační středisko hasičů informace o nehodě, při které osobní automobil narazil do stromu. V době příjezdu hasičů bylo vozidlo (Renault Scénic) převrácené na boku v příkopě a pod ním ležel zraněný muž," sdělila tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Zdenka Štrauchová.
Hasiči ještě s pomocí civilních osob vozidlo nadzvedli, provizorně ho zabezpečili proti pohybu a člověka vyprostili. „Jakmile byl zraněný na speciálních nosítkách (scoop rámu), dokončili hasiči stabilizaci vozidla s využitím klínů a lana. Komunikace byla po dobu zásahu zcela uzavřena. Současně s vyprošťovacími pracemi hasiči provedli protipožární opatření," doplnila Štrauchová.
Související články
Střet dvou osobních aut v Lomnici se naštěstí obešel bez zranění
V Hájích nad Jizerou po smyku narazil do zábradlí mostu
Autem přerazil u Turnova betonový sloup a poté v klidu odešel
Dva nárazy aut do stromu v kraji, řidič ve Svijanech nepřežil
Osobák přišel po srážce v Semilech o přední kolo
Hasiči vyprošťovali v Harrachově muže ze zdemolovaného vozu
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy
Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.
Jablonecká fantazie: Kozel vyřadil Trpišovského!
Už ve čtvrtfinále Mol cupu končí mistrovská Slavia! Příčinou je povedený zápas Jablonce, který doma po vyrovnaném stavu 2:2 vyřadil favorita na penalty! Podrobnosti a fotogalerii z utkání přináší Naše Jablonecko
Nejnovější články
Kamarádi v Semilech je nová výstava v Pojizerské galerii
Turnov otevřel novou úschovnu kol a zavazadel v centru města
Turnaj v Železném Brodě Hospoda cup 2026 vyhrál tým Bombshell
V Radostné pod Kozákovem zachraňovali prvního letošního paraglidistu
Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpořil dobrou věc
Nejčtenější články
04.03.: Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpořil dobrou věc
05.03.: Turnaj v Železném Brodě Hospoda cup 2026 vyhrál tým Bombshell
05.03.: V Radostné pod Kozákovem zachraňovali prvního letošního paraglidistu
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.