Jilemničtí kuželkáři vedli nad Rychnovem 6:2, ale prohráli 6:10

17.11.2011 19:13:12 | Autor: Jiří Kapucián | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice,Rokytnice nad Jizerou

Jilemničtí kuželkáři vedli nad Rychnovem 6:2, ale prohráli 6:10

Jilemnice velice dobře rozjela utkání na horké půdě v Rychnově nad Kněžnou a po dvou třetinách vedla 6:2. Bohužel v dramatické koncovce domácí výhrami o 2 a 17 kuželek otočili skóre na 10:6 ve svůj prospěch. Přes prohru drží Jilemničtí výbornou druhou příčku tabulky.

Dva zápasy 9. kola Východočeské kuželkářské divize byly odloženy, v Náchodě z důvodu konání mezinárodního utkání a v Solnici pro onemocnění hráčů domácích. Obě se budou dohrávat tento týden.

Tabulka se velmi vyrovnala, rozdíl mezi druhým družstvem a možným sestupujícím jsou čtyři body. Vrchlabí nezachytilo úvod zápasu a v jeho polovině prohrávalo 0:6. Obrat se domácím přes snahu a především výborný závěrečný nához hostujícího Skaly 472 již nezdařil.

TJ Start Rychnov n. K. B         2474          10:6         2451            TJ Jilemnice
DUŠÁNEK Pavel                         425            0:2            430            SÝS  Lukáš
GALUS Petr                             419            2:0            371            SÝS Roman
PÁCHA Jiří                              413            0:2            416            TRYZNA Pavel
HANZLÍK Miroslav                     384            0:2            420            DRÁBEK Jiří
FRYDRYCH Kamil                      414            2:0            412            ČERMÁK Petr
ČIHÁK Martin                          419            2:0            402            ZÍVR Marek

SKK Vrchlabí B               2594           4:12         2620            SK Kuželky Přelouč
TRYZNA Pavel                   414            0:2            451            LANG Karel
TRYZNA Roman                 410            0:2            416            KASA Dušan
CERMAN Vladimír              437            0:2            442            JAROLÍM Tomáš
HORÁČEK Jan                  438            2:0            416            ZEMAN Petr
HORÁČEK Jiří                  446            2:0            423            MILÁČEK Petr
RINGEL Jan                     449            0:2            472            SKALA Miroslav

Čelo tabulky Východočeské divize: 1. KK Vysoké Mýto 15 (96:48), 2. TJ Jilemnice 11 (82:62), 3. SKK Třebechovice 10 (75:53).

Východočeský přebor

9. kolo: TJ Dvůr Králové n. L. -  TJ Spartak Rokytnice n. J. B 2:14 (2409-2524), TJ Lokomotiva Trutnov C - TJ Jilemnice B 12:4 (2387-2382).

Pořadí: 1. TJ Červený Kostelec B 16 (106:38), ...4. TJ Spartak Rokytnice n. J. B 11 (76:68), ...12. TJ Jilemnice B 7 (62:82).

Související články:

Rokytnice doma nečekaně podlehla jičínské rezervě

Rokytničtí s přehledem přehráli Plaston Šluknov

Kuželkáři Rokytnice v souboji o čelo tabulky podlehli Kostelci

Rokytnici poprvé v sezoně zastavili až kuželkáři Kosmonos

Ligový nováček z Rokytnice je stále na vítězné vlně

Kompletní zpravodajství z kuželkářských soutěží

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT