Jilemničtí sáloví fotbalisté dokázali porazit třetí Brno

03.12.2015 13:29:33 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Jilemničtí sáloví fotbalisté dokázali porazit třetí Brno

Dalším turnajem ve Vysokém Mýtě pokračovala Celostátní liga v sálovém fotbale. Futsalisté SK Sico SC Jilemnice v prvním utkání podlehli 2:5 Zlínu, ale poté dokázali nečekaně zdolat 4:3 favorizované Brno. V tabulce jsou Jilemničtí s 8 body na slušném šestém místě.

 

SK Sico SC Jilemnice - SMR Plus Zlín 2:5 (0:1)

Od úvodních minut se hra obou mužstev vyznačovala spoustou nepřesností. Z pomalejšího začátku se dříve otřepali Zlínští, k čemuž jim napomohli soupeři z Jilemnice velkou chybou, když váhali s odkopem před vlastní brankou, až toho šikovně využil Kahaja k otevření skóre. Krátce po dosažené brance Srkal trefil tyč Soukeníkovi svatyně.

Ve druhém části se dvěma brankami prosadil Srkal, ale vždy jen snižoval. Za stavu 2:3 špatně vyběhl gólman Pivoňka a padl zřejmě rozhodující gól na 2:4, poté přidali Zlínští ještě jednu branku a zaslouženě zvítězili.

„Kvůli nehodě na silnici jsme přijeli na turnaj až těsně před utkáním, což náš začátek trochu poznamenalo. Vytvořili jsme celkem pět obrovských chyb, které všechny Zlín využil a snadno skóroval," poznamenal prezident SK Sico SC Jilemnice Milan Szabo.

Branky: 26. a 32. Srkal - 13., 24. a 31. Kahaja, 37. Julina, 39. Chvíla. Rozhodčí: Syrůček, Frajt, ŽK: 0:1. Sestava Jilemnice: Pivoňka, Šnorbert, Smolík, Srkal, Dohnal, Machát, Hampl, Fišar, Paulů, Kraus, Richter.

SK Sico SC Jilemnice - GIOIA B2Balance Brno 4:3 (3:2)

Jilemničtí obětavým výkonem podpořeným velkou bojovností dokázali sebrat plný počet bodů hráčům Brna, kteří přijeli jenom v šesti hráči do pole a navíc působili příliš unaveně. Přesto se Brněnským jako prvním podařilo otevřít brankový účet utkání, pak jenom dotahovali vedení domácích, aby dvě minuty před koncem rozhodl Smolík vydařenou střelou po individuální akci o zisku tří bodů.

„Druhé utkání nám vyšlo mnohem lépe. Místo Dohnala nastoupil Smolík a přímočarou hrou náš tým oživil. Dokázali jsme dvakrát vyrovnat a pak zareagovat i za stavu 3:3 a vstřelit rozhodující gól. Kromě Smolíka byl naším tahounem i Paulů a výborně zachytal Pivoňka, ale i ostatní zahráli dobře," dodal Milan Szabo.

Branky: 7. Kraus, 9. Paulů, 20. Hampl, 38. Smolík - 3. Ovčačík, 8. a 28. Prokeš. Rozhodčí: Frajt, Hamrník, ŽK: 2:1. Sestava Jilemnice: Pivoňka, Šnorbert, Smolík, Srkal, Dohnal, Machát, Hampl, Fišar, Paulů, Kraus, Richter.

Domácí turnaj v Jilemnici je posunutý na sobotu 5. prosince, od 16 hodin hrají Jilemničtí s Moravskou Třebovou a od 18 hodin s Poličkou. Druhý den odlétají Martin Šnorbert, Pavel Machát, David Dohnal a Dominik Fišera s reprezentací na Mistrovství Evropy do 21 let do Španělska.

Další utkání 9. a 10. kola: Chemcomex Praha - Polička 2:0, Futsal Praha - Polička 2:7, Chemcomex Praha - Moravská Třebová 4:0, Futsal Praha - Moravská Třebová 3:0, Vysoké Mýto - Zlín 1:4, Vysoké Mýto - Brno 4:5.

Celostátní liga:

1. Chemcomex Praha   9 8 1 0 36:4  25
2. VPS Novabrik Polička  8 7 0 1 26:7  21
3. GIOIA B2Balance Brno  9 6 0 3 37:23  18
4. Bombarďáci Větřní  8 4 0 4 29:23  12
5. SMR Plus Zlín  9 3 3 3 22:21  12
6. SK Sico SC Jilemnice  8 2 2 4 16:29  8
7. Šakalí hněv Moravská Třebová  8 2 1 5 15:26  7
8. FK Adria Dobříč  8 2 1 5 16:36  7
9. Futsal Praha  9 1 3 5 15:24  6
10. FC Družba Vysoké Mýto  8 1 1 6 11:30  4

Související články:

V Českém Krumlově si futsalisté Jilemnice připsali první výhru

Jilemničtí futsalisté brali doma proti pražským týmům alespoň bod

Futsalisté Jilemnice nezvládli koncovky obou zápasů na úvodním turnaji

Více sálového fotbalu a futsalu v rubrice SPORT - Futsal 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Nejčtenější články

18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT