Jsme s vámi již 10 let!

01.02.2021 17:35:16 | Autor: Jiří Endler a Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Jsme s vámi již 10 let!

Zpravodajské portály ze skupiny Naše Jablonecko, s. r. o., patří mezi nejsledovanější seriózní zpravodajské weby v daných regionech. Portál Naše Jablonecko je jedničkou v počtu fanoušků na facebooku a hlavně čtenosti webu v okrese Jablonec nad Nisou, portál Naše Pojizeří totéž splňuje v okrese Semily.

Skupina Naše Jablonecko, s. r. o., existuje od konce roku 2010 a získala i bez podpory velkých finančních skupin oblibu a přízeň tisíců čtenářů. Zejména díky tomu, že přináší aktuální originální a na nikom nezávislé všeobecné regionální zpravodajství. Přinášíme kontinuální zpravodajství z fotbalu, atletiky, lyžování i většiny dalších sportů, byli jsme u mnoha kauz, nehod a objevů, přinesli mnoho rozhovorů se sportovci (Michela Mlejnková, Tomáš Portyk, A. S. Helcelet, Nikol Kučerová, Bára Hůlková, Tereza Vokálová, Zuzana Hejnová, Hana Havlíčková, Kateřina Janatová či Veronika Vítková) a osobnostmi z kultury (Jan Hřebejk, Jaroslav Rudiš, Jan Kraus, Jiří Menzel, Jiří Mádl, Olga Špátová, Jiří Strach, Ondřej Sokol nebo Tomáš Pospíšil). Za uplynulý rok jsme také přinášeli jedno z nejobsáhlejších zpravodajství o koronaviru v Libereckém kraji.

Portály Naše Jablonecko a Naše Pojizeří sleduje aktuálně v průměru 8 tisíc čtenářů denně, weby mají v součtu 15 tisíc fanoušků na facebooku, spolu s podpůrnými skupinami a profily (Naše Liberecko, Krásky z Pojizeří a Českého ráje, Jilemnicko, Jablonecko a Semilsko) je to již téměř 20 tisíc fanoušků. V roce 2020 začaly naplno fungovat i naše profily na dalších sociálních sítích na twitteru a instagramu, které si brzy získaly a získávají oblibu stovek dalších fanoušků.

Přinášíme denní zpravodajství z celého Jablonecka a Semilska i Libereckého kraje. Za deset let bylo zveřejněno na všech našich webech přes 68 tisíc příspěvků. Denně přibude od pěti do dvaceti originálních nových článků. Přinášíme zprávy o dění, jež život lidem v našem regionu přináší. Kromě zpravodajských a publicistických žánrů, zde najdete i originální obrazové zpravodajství formou fotografií a videí. To vše pro vás připravuje skromný tým lidí.

Děkujeme za vaši přízeň i za tipy, fotografie, podněty a nápady, které nám posíláte.

Jiří Endler a Petr Ježek

PS: V roce 2020 sledovalo i přes nouzový stav kvůli koronaviru portál Naše Jablonecko podle Google Analytics 280 344 čtenářů, kteří zobrazili 1 435 247 stránek! Portál Naše Pojizeří sledovalo 204 933 čtenářů, kteří zobrazili 1 015 961 stránek!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

U čeho jsme nechyběli v roce 2018
U čeho jsme nechyběli v roce 2017
U čeho jsme nechyběli v roce 2016
U čeho jsme nechyběli v roce 2015
U čeho jsme nechyběli v roce 2014
U čeho jsme nechyběli v roce 2013
U čeho jsme nechyběli v roce 2012

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonecké Kolečko o víkendu zavřené, důvodem jsou mezinárodní závody

Od čtvrtka 25. do neděle 28. února se v jabloneckých Břízkách, v lyžařském areálu Kolečko, uskuteční FIS mezinárodní závody v běhu na lyžích dorostu a dospělých. Ski Klub Jablonec získal na pořádání závodů výjimku Ministerstva zdravotnictví. Proto bude lyžařský areál včetně závodních tratí od čtvrtečního poledne do nedělního odpoledne pro veřejnost uzavřený. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Spolu to dáme! ZŠ Pelechovská Železný Brod podpořila nemocnice

Spolu to dáme! ZŠ Pelechovská podpořila nemocnice Děti ze ZŠ Pelechovská Železný Brod podpořily lékaře a sestřičky z místních nemocnic nejen z covidových oddlělení. Spolu s učitelkami pečené dobroty, dárečky a obrázky rozvezly do nemocnic v Semilech, Jablonci, Liberci, Turnově a Tanvaldu. Podrobnosti a fotogalerie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozhledna Černá Studnice, skvost architekta Hemmricha
VIDEO: Na křižovatce Rádelský mlýn se už jezdí v novém pruhu
Únorové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Stačí tahat za lano. Turisty přes Nisu přepraví transborder
Dosavadní bilance zimní sezony v Krkonoších: desítky mrtvých zvířat

Nejčtenější články

22.02.: Hasiči zasahovali u požáru domu v Železném Brodě
23.02.: Policisté u chodců v Jablonci a v Lomnici kontrolovali reflexní prvky
22.02.: Jak vypadá jedna běžná směna ZZS Libereckého kraje v únoru 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT