Kadetky Turnova na body proti vedoucímu Hradci nedosáhly

18.10.2019 10:20:14 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Kadetky Turnova na body proti vedoucímu Hradci nedosáhly

Po třech předchozích výhrách turnovské kadetky přivítaly v neděli 13. října v rámci 1. volejbalové ligy na své palubce vedoucí tým tabulky - TJ Slavii Hradec Králové. Domácí hráčky měly šanci bodovat v prvním utkání, nakonec ale vyšly naprázdno.

TJ Zikuda Turnov - Slavia Hradec Králové 1:3 (21, -15, -17, -22)

Turnovské kadetky vlétly do prvního utkání velmi motivované a odhodlané to vedoucímu Hradci nenechat zadarmo. V úvodu se domácím hráčkám povedlo bodově odskočit, aby vzápětí o svůj náskok přišly a dopřály ho naopak zase Hradci. Turnovačky se ale rvaly a díky skvělému volejbalu dokázaly strhnout vedení na svou stranu a nakonec první set vyhrát 25:21. Dobrá nálada a výkonnost vydržela i na začátku setu druhého. Hradci se ale podařilo nepříznivý stav 5:9 srovnat a dál se hrál vyrovnaný volejbal až do stavu 14:15. Pak ale nastal fatální moment, kdy si domácí hráčky nedokázaly poradit s podáním soupeře a prohrály druhou sadu 15:25. Obdobný scénář se opakoval i v setu třetím. Turnov s lídrem hrál vyrovnaně až do stavu 17:18, pak ale opět přichází série chyb a prohra 17:25. Vyrovnaný volejbal byl k vidění i ve čtvrté sadě, kdy Turnov i vedl a kráčel si pro zisk svého druhého setu a splnění dílčího cíle urvat bodík do tabulky. V koncovce ale za stavu 22:21 přichází opět několik zbrklých chyb a najednou Hradec vítězí 25:21, celkově pak 3:1 na sety a získává všechny tři body do tabulky. 

Sestava Turnova: A. Václavů, S. Šebková, T. Stará, K. Cihlářová, K. Stará, N. Karlová, libera V. Kubešová a Š. Hrušková, střídaly K. Málková a D. Franzová.

TJ Zikuda Turnov - Slavia Hradec Králové 0:3 (-19, -16, -14)

V druhém utkání se Hradec zejména na podání rozehrál ke skvělému výkonu. Turnov naopak podlehl atmosféře a nedokázal svému dobře hrajícímu soupeři příliš vzdorovat. Hradec po sedmdesáti minutách vyhrál snadno a zaslouženě 3:0.

Sestava Turnova: N. Karlová, S. Šebková, T. Stará, K. Cihlářová, K. Stará, K. Málková, libera V. Kubešová a Š. Hrušková, střídaly D. Franzová a A. Václavů. 

„V dnešním dvojutkání jsme předvedli výkony odlišné jako den a noc. V prvním utkání jsme měli šanci dosáhnout na bod, možná i zvítězit, hráli jsme dobře, ale Hradec si to v koncovce nakonec uhrál. Druhé utkání bylo z naší strany špatné. Na holkách byla vidět už díky náročnému programu únava a zápas se prostě totálně nepovedl. Nyní si půl týdne odpočinou a v druhé části týdne v trénincích zkusíme zapracovat na nedostatcích a připravit se na dalšího soupeře," uvedl turnovský trenér Pavel Starý. 

Příští víkend v sobotu 19. října hrají turnovské kadetky na palubovce Hronova před následujícími odvetami poslední ligová utkání prvního kola. V neděli je jako juniorky B čeká v Jablonci turnaj krajského přeboru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Čtyři body pro turnovské kadetky v krajském přeboru žen
Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen
Turnovské kadetky dvakrát porazily ligový Červený Kostelec
Regionální volejbalové derby v Turnově pro Malou Skálu
Turnovské kadetky proti pražskému Meteoru získaly první ligovou výhru
Dvě porážky turnovských kadetek při vstupu do 1. ligy
Turnovské ženy C získaly proti Novému Boru všechny body
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Do Přepeř přijede prvoligová Plzeň

Ve 3. kole Mol cupu přijede do Přepeř prvoligová Viktoria Plzeň! Tohoto soupeře přiřkl mužstvu z Českého ráje čtvrteční los, termín zápasu je sice určen na středu 30. září, ale je možné posunutí na 7. října nebo jiný den. Článek o posledním zápase Mol cupu Přepeř

Krkonošské muzeum Jilemnice ruší akci Muzejní odpoledne

Vzhledem k aktuálně platným opatřením Krkonošské muzeum Jilemnice ruší akci Muzejní odpoledne, která se měla konat 3. října 2020. Pracovníci muzea by rádi akci uskutečnili na jaře 2021, o případném termínu budeme čtenáře informovat.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po dvou kolech NPL na čele tabulky Hnanice a Modřišice
Od 24. září se v Česku rozšiřují protiepidemická opatření
Chráněná území na Labi budou intenzivněji spolupracovat
Semilské gymnázium v proměnách času na přednášce Miloše Plachty
V Ústí nad Orlicí prohrály Přepeře jenom vlastním gólem

Nejčtenější články

22.09.: Krajští policisté odhalili alkohol u šesti řidičů autobusů
22.09.: FOTO: Marek Chrascina vystoupal na Žalý v traťovém rekordu
22.09.: I.A třída: Bělá i Lomnice vyhrály, Košťálov si nechal body znovu utéct

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT