Kadetky Turnova na body proti vedoucímu Hradci nedosáhly

18.10.2019 10:20:14 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Kadetky Turnova na body proti vedoucímu Hradci nedosáhly

Po třech předchozích výhrách turnovské kadetky přivítaly v neděli 13. října v rámci 1. volejbalové ligy na své palubce vedoucí tým tabulky - TJ Slavii Hradec Králové. Domácí hráčky měly šanci bodovat v prvním utkání, nakonec ale vyšly naprázdno.

TJ Zikuda Turnov - Slavia Hradec Králové 1:3 (21, -15, -17, -22)

Turnovské kadetky vlétly do prvního utkání velmi motivované a odhodlané to vedoucímu Hradci nenechat zadarmo. V úvodu se domácím hráčkám povedlo bodově odskočit, aby vzápětí o svůj náskok přišly a dopřály ho naopak zase Hradci. Turnovačky se ale rvaly a díky skvělému volejbalu dokázaly strhnout vedení na svou stranu a nakonec první set vyhrát 25:21. Dobrá nálada a výkonnost vydržela i na začátku setu druhého. Hradci se ale podařilo nepříznivý stav 5:9 srovnat a dál se hrál vyrovnaný volejbal až do stavu 14:15. Pak ale nastal fatální moment, kdy si domácí hráčky nedokázaly poradit s podáním soupeře a prohrály druhou sadu 15:25. Obdobný scénář se opakoval i v setu třetím. Turnov s lídrem hrál vyrovnaně až do stavu 17:18, pak ale opět přichází série chyb a prohra 17:25. Vyrovnaný volejbal byl k vidění i ve čtvrté sadě, kdy Turnov i vedl a kráčel si pro zisk svého druhého setu a splnění dílčího cíle urvat bodík do tabulky. V koncovce ale za stavu 22:21 přichází opět několik zbrklých chyb a najednou Hradec vítězí 25:21, celkově pak 3:1 na sety a získává všechny tři body do tabulky. 

Sestava Turnova: A. Václavů, S. Šebková, T. Stará, K. Cihlářová, K. Stará, N. Karlová, libera V. Kubešová a Š. Hrušková, střídaly K. Málková a D. Franzová.

TJ Zikuda Turnov - Slavia Hradec Králové 0:3 (-19, -16, -14)

V druhém utkání se Hradec zejména na podání rozehrál ke skvělému výkonu. Turnov naopak podlehl atmosféře a nedokázal svému dobře hrajícímu soupeři příliš vzdorovat. Hradec po sedmdesáti minutách vyhrál snadno a zaslouženě 3:0.

Sestava Turnova: N. Karlová, S. Šebková, T. Stará, K. Cihlářová, K. Stará, K. Málková, libera V. Kubešová a Š. Hrušková, střídaly D. Franzová a A. Václavů. 

„V dnešním dvojutkání jsme předvedli výkony odlišné jako den a noc. V prvním utkání jsme měli šanci dosáhnout na bod, možná i zvítězit, hráli jsme dobře, ale Hradec si to v koncovce nakonec uhrál. Druhé utkání bylo z naší strany špatné. Na holkách byla vidět už díky náročnému programu únava a zápas se prostě totálně nepovedl. Nyní si půl týdne odpočinou a v druhé části týdne v trénincích zkusíme zapracovat na nedostatcích a připravit se na dalšího soupeře," uvedl turnovský trenér Pavel Starý. 

Příští víkend v sobotu 19. října hrají turnovské kadetky na palubovce Hronova před následujícími odvetami poslední ligová utkání prvního kola. V neděli je jako juniorky B čeká v Jablonci turnaj krajského přeboru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Čtyři body pro turnovské kadetky v krajském přeboru žen
Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen
Turnovské kadetky dvakrát porazily ligový Červený Kostelec
Regionální volejbalové derby v Turnově pro Malou Skálu
Turnovské kadetky proti pražskému Meteoru získaly první ligovou výhru
Dvě porážky turnovských kadetek při vstupu do 1. ligy
Turnovské ženy C získaly proti Novému Boru všechny body
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Beseda Afrika pohledem ochranáře se koná na turnovském gymnáziu

Spolek rodáků a přátel Turnova pořádá besedu s ředitelem Agentury ochrany přírody a krajiny ČR RNDr. Františkem Pelcem na téma Afrika pohledem ochranáře. Koná se ve středu 19. února na Gymnáziu Turnov, Jana Palacha 804, v přízemí od 15 hodin.

Kraj nesouhlasí s uzavírkami při rekonstrukci křižovatky Rádelský mlýn

Kraj nesouhlasí s uzavírkami při rekonstrukci křižovatky Rádelský mlýn Křižovatku Rádelský mlýn čeká od letošního března rozsáhlá rekonstrukce, která by měla trvat minimálně do července roku 2022. Objízdné trasy, stejně jako dobu uzavírky, které navrhuje Ředitelství silnic a dálnic České republiky (ŘSD), kraj odmítá akceptovat. Obává se, že řidiči kamionů si budou zkracovat cestu přes silnice nižších tříd. Termín omezení na silnicích I/35 a I/65 bude navíc v souběhu s dalšími rekonstrukcemi silnic. Více informací na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Chytrým nápadům pro startupy pomůže inkubátor Lipo.ink
FOTO: Jakub Oma podesáté zvítězil v anketě Nejlepší sportovec Turnova
Hasiči v Jablonci nad Jizerou připravují maškarní karneval
Velký úspěch turnovských benjamínků na Podještědském poprání
VIDEO: Liberecká záchranka převzala deset nových vozů

Nejčtenější články

15.02.: Seniorka měla nezvyklé přání: setkat se s hercem Janem Kanyzou
16.02.: FOTO: Jakub Oma podesáté zvítězil v anketě Nejlepší sportovec Turnova
16.02.: Kluci v akci vařili další díl v Domově důchodců v Rokytnici

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT