Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. února

21.02.2020 17:04:11 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Železnice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. února

Aktualizováno: Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 21. do neděle 23. února 2020. Hrají se turnaje a zápasy v hokeji, fotbale a florbale, ale konají také lyžařské závody i zábavné a turistické akce.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz

HOKEJ

Nejvyšší pojizerská liga
Pátek 21. 2. 22.00: Black Hawks - Neřízený střely.
Sobota 22. 2. 19.30: HC Performers Turnov - HC SDH Hnanice.
Neděle 23. 2. 18.45: HC Modřišice - HC Všeň Pojizeří.
Hraje se na Zimním stadionu Ludvíka Koška v Turnově. 

FOTBAL

Turnovská umělka bude do konce února v plném zápřahu

Přípravné zápasy na turnovské umělce
Sobota 13.00: FK Turnov - FK Velké Hamry. Přehled zápasů na turnovské umělce

Turnaj na lomnické umělce
Sobota 22. 2. 10.00: Kněžmost - Mšeno/ Jablonec (dorosty mimo turnaj), 12.00: Nemyčeves - Přepeře B (A), 14.00: Železný Brod - Košťálov (B).
Neděle 23. 2. 10.00: Kněžmost - Bakov n. J. (dorosty mimo turnaj), 12.00: Železnice - Sobotka (B), 14.00: Miletín - Jablonec U18 (A).

Zimní halový turnaj mládeže v Semilech
Turnaj ve fotbale mládeže - roč. nar. 2011 a ml. v hale Sportovního centra Semily v neděli 23. února od 8.30 do 14.00. Pořádá SK Semily.

FLORBAL

Liberecká liga přípravek
Turnaj v hale Sportovního centra Semily v sobotu 22. února od 7.30 do 12.00. Pořádá SCC Semily.

BĚH NA LYŽÍCH

Krajský pohár žactva v Bedřichově
V sobotu 22. února v 9.30 startuje 6. Pohárový závod Libereckého kraje žactva ve skicrossu klasicky v lyžařském areálu Bedřichov.

Český pohár v běhu na lyžích v Břízkách
V sobotu 22. a neděli 23. února se koná Český pohár v běhu na lyžích dorostu a dospělých v lyžařském areálu Břízky Jablonec nad Nisou. V sobotu sprint, neděle distanční závod klasicky, starty v 9.30.

TURISTIKA

Ze Semil na Malou Skálu
V sobotu 22. února pořádá OKČT Lomnice nad Popelkou výlet nazvaný Ze Semil na Malou Skálu. Sraz účastníků na autobusovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v 9.00. Popis trasy (15 km): Semily, Letná, Smrčí, Chloudov, Vrát, Malá Skála.

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Sportovní ples Tanvald
Koná se v pátek 21. února ve sportovní hale Výšina Tanvald.

Tradiční Masopust pro děti pořádají v Rychnově

Rychnovský masopust
Další ročník tradičního Rychnovského masopustu pořádají v sobotu 22. února od 14 hodin v zahrádkářské klubovně v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Proběhne vyhodnocení nej masek, soutěže a slosování o ceny. Pozvánka

  

Dětský karneval Košťálov
Obec Košťálov a "Báječný ženský" pořádají dětský karneval. začátek ve 13 hodin, přihlášení masek do soutěže do 14 hodin. Hudba DJ P. P. a spol. Vstupné děti zdarma, dospělí 40 Kč.

Masopustní veselice Bzí
Sokolovna Bzí od 11 hodin.

Hostinnský masopust
Dne 22. února 14:00 vypukne průvod masek, masopustní dílničky pro děti, folklórní soubor Horal - lidové písně a tance. Občerstvení zajištěno.

Masopust Horní Maršov
Dne 22. února od 12.00 začnou pravé zabijačkové hody doplněné sladkým pohoštěním a spoustou dobrého pití. Průvod s živou hudbou se vydá obchůzkou po obci, závěrečná masopustní veselice na náměstí, dětský maškarní karneval v budově ZŠ Horní Maršov. 

 

Masopustní průvod projde i ŽeleznicíMasopustní průvod Železnicí
Café Terasy a Vlastivědné muzeum Železnice zvou na masopustní průvod Železnicí s živou hudbou. Akce se koná v sobotu 22. února. Sraz je v 15.00 na náměstí. Masopustní pochoutky a posezení v Café Terasy. Masky s sebou! Samostatná pozvánka 

Masopust Lánov
Už 7. ročník masopustního veselí odstartuje 22. února ve 12.30 průvodem masek z Dolního do Prostředního Lánova, ke kterému se po cestě může připojit každý. Za budovou OÚ v Lánově probíhají soutěže za hudebního doprovodu kapely, občerstvení za lidové ceny (klobásky, jitrnice, jelita, gulášek, koláčky, chlebíčky, svařák), příjemná atmosféra.

 

Karneval chystají v zahrádkářské klubovně v Rychnově Karneval v Rychnově
Karneval pro dospělé pořádají v sobotu 22. února od 20 hodin v zahrádkářské klubovně v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Přijďte se pobavit, zatančit a třeba i vyhrát nějakou krásnou cenu za vaše kostýmy. K tanci a poslechu hraje skupina System. Pozvánka

Jirkovský ples
Sokolovna Jirkov v sobotu od 20 hodin. Hraje Donaha.

Patnáctý benefiční ples hejtmana bude v krajské knihovně

Benefiční ples hejtmana
V sobotu 22. února 2020 od 20 hodin se v Krajské vědecké knihovně v Liberci uskuteční 15. benefiční ples hejtmana Libereckého kraje. Program: Big´O´Band Marka Ottla - Big´O´Band, Divadlo F. X. Šaldy Liberec, Skety a cappella sextet, Airko Liberec - Aerial Hoop. Večerem bude provázet Alexander Hemala. Podrobná pozvánka

Liberecký masopust
I v Liberci mají svůj masopust. Dne 23. února je připraven Průvod masek městem o 10:30, zabijačkové hody, pivo, guláš, sladkosti a další dobroty od místních trhovců, dechovka a další.

Ve Studenci pořádají masopustní šibřinky i dětský ples Masopustní šibřinky Studenec
Sportovní klub Studenec pořádá v místní sokolovně v sobotu 22. února od 20 hodin masopustní šibřinky. Téma jsou strašidla, k tanci a poslechu bude hrát Faust band. Samostatná pozvánka

Dětský maškarní ples Studenec
T. J. Sokol Studenec pořádá ve studenecké sokolovně v neděli od 13.30 dětský maškarní ples. Hudba D Vanis. Bohatá tombola i občerstvení. Vstupné děti zdarma, dospělí 40 Kč.

V Železném Brodě opět chystají tradiční masopust

Masopust Železný Brod
Dne 23. února v 15 hodin předáme klíč od masopustního veselení a vyrazíme v průvodu masek z Běliště směr na Malé náměstí. Průvod projde památkovou rezervací Trávníky a zastaví na občerstvení maskovaných v jednotlivých chalupách. Průvod bude zakončen na Malém náměstí, kde dojde ke svatbě ženicha a nevěsty, pohřbení basy a kde se bude točit mlýn na staré báby. Na Malém náměstí bude také spousta dobových stánků s různými druhy občerstvení. Podrobná pozvánka

Podrobnější pozvánky a související články:

Masopustní průvod projde i Železnicí

Ve Studenci pořádají masopustní šibřinky i dětský ples

V Železném Brodě opět chystají tradiční masopust

Patnáctý benefiční ples hejtmana bude v krajské knihovně

Turnovská umělka bude do konce února v plném zápřahu

Únorové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Co jste zmeškali minulý týden?

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj vyzývá k opatrnosti při pálení klestí

Otázkou nezvykle vysokého počtu lesních požárů v poslední se zabýval krizový štáb Libereckého kraje. Přesto se zatím neuvažuje o zákazu rozdělávání ohňů na volné prostranství. Suché a teplé počasí navíc možná skončí během víkendu. „Po dohodě s Hasičským záchranným sborem Libereckého kraje zatím nebudeme vyhlašovat omezení směřované k rozdělávání ohňů na volném prostranství. Rád bych ale všechny požádal o zvýšenou opatrnost při jejich pálení, protože ve větrném počasí a současném suchu se může případný požár rychle šířit," uvedl hejtman Martin Půta. Rozsáhlý byl zejména lesní požár v Horské Kamenici u Železného Brodu

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nakažených koronavirem v Libereckém kraji 169, dva první lidé zemřeli
Parkoviště v Harrachově zůstanou i o Velikonocích uzavřená
Kraj chce koupit pro záchrannou službu šest nových sanitek
Řidič havaroval na Všeni pod vlivem alkoholu
S rekonstrukcí ZŠ Mašov začnou dříve, již od 8. dubna

Nejčtenější články

06.04.: Hasiči zasahují při požáru lesa v Horské Kamenici u Železného Brodu
07.04.: Nakažených koronavirem v kraji 158, osm případů přímo v Turnově
08.04.: Případů koronaviru je v Libereckém kraji 167, z toho v okrese Semily 30

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT