Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 12. až 14. února
12.02.2016 15:22:55 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří
Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí o víkendu od pátka 12. do neděle 14. února 2016. Konají se utkání, turnaje a závody v hokeji, fotbale, florbale i běhu a sjezdu na lyžích. pro náročné je pak připraven závod 360°Challenge Winter v libereckém Vesci.
Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz.
HOKEJ
Liberecká liga - semifinále play off:
Neděle 17.00: HC Turnov - HC Lomnice n. P.
Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL
Sobota 13.15: ZEOS Lomnice - Čeští Letci, 17.30: HC Jilemnice - HC Železný Brod, 19.15: Stará Garda - HC Mírová.
Neděle 17.30: Sokol Roztoky - Sokol Těpeře.
Nejvyšší pojizerská liga
Pátek 20.45: HC Performers Turnov - SDH Troskovice.
Sobota 19.45: HC Modřišice - HC Všeň Pojizeří.
Neděle 21.45: HC Sokol Turnov - HC SDH Hnanice. Všechny zápasy se hrají na ZS v Turnově.
FOTBAL
Zimní turnaj v Lomnici nad Popelkou - 3. kolo
Sobota 14.00: Košťálov - Přepeře, 16.00: Lomnice - Sobotka.
Neděle 14.00: Kosmonosy - Valdice.
Zimní halový turnaj mládeže - mladší přípravka
Fotbalový turnaj mladších přípravek ročníku narození 2007 a mladších pořádá SK Semily v sobotu 13. února od 9 hodin v hale Sportovního centra Semily.
Zimní halový turnaj mládeže - starší přípravka
Fotbalový turnaj starších přípravek ročníku narození 2005 a mladších pořádá SK Semily v sobotu 13. února od 9 hodin v hale Sportovního centra Semily.
FLORBAL
Národní liga mužů
Sobota 19.00: TJ Turnov - FB Hurrican Karlovy Vary. Hraje se v hale TJ Turnov ve Skálově ulici.
LYŽOVÁNÍ
Roky open cup
V neděli 14. února se pojede na sjezdovce v Rokytnici nad Jizerou již druhý ze čtyřdílné série sjezdových závodů. Registrace je od 8.30 do 9.30 na Kokrháči. První závodníci se pustí do branek v 10 hodin. Soutěží se ve třech kategoriích a to do 10 let, do 18 let a pak nad 18 let. Závod je určený veřejnosti a jedinou podmínkou je platný celodenní skipas.
Český pohár ve sjezdu
V sobotu 13. a v neděli 14. února v 11.30 startuje Český pohár v areálu Tanvaldský Špičák - sjezdové tratě 6. a 8 - slalomák do rukávu - pořádá TJ Bižuterie.
Krajský pohár v běhu na lyžích žactva
V sobotu v 10 hodin startuje 4. závod krajského běžeckého poháru žactva v areálu Vejsplachy ve Vrchlabí. Závod je náhradou za původně nedělní Vysoké n. J. i sobotní závod ve Studenci.
EXTRÉMNÍ SPORT
360°Challenge Winter
Milovníci běhu, překážek, adrenalinu a zimy se dočkali. Sportovní koktejl bude podáván 13. února pod Ještědem od 9 hodin. Do areálu Vesec, kde se konalo také mistrovství světa na lyžích, přijede závod 360°Challenge Winter, který se poprvé představí také v zimním hávu. Podrobná pozvánka
SPOLEČENSKÉ AKCE
46. Setkání jachtařů v Libštátě
Ve Společenském domě v Libštátě se koná v sobotu 13. února 46. Setkání jachtařů. Začátek v 10 hodin, vystoupí mnoho přednášejících, večer ve 20 hodin následuje Velký námořnický bál, kde k tanci a poslechu hraje Retrofive.
Podrobnější pozvánky a související články:
Přijďte si pro vločku. Valentýnský adrenalin pod Ještědem se blíží
Přehled aktuálních plesů, bálů a karnevalů v Pojizeří
Jarní prázdniny budou v Turnově v duchu sportování
Únorové akce ve Sportovním centru Semily
Co jste zmeškali minulý týden?
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
Na Mistrovství České republiky, které proběhlo o víkendu v Ostravě, dosáhla dorostenka Klára Kaděrová z atletického oddílu TJ LIAZ Jablonec výrazného úspěchu. V rozběhu na 60 metrů nejprve zvítězila časem 7.39 s, což znamenalo nový národní rekord. Ve finále suverénně zvítězila, vybojovala zlatou medaili a její čas 7.36 s znamenal opět nový český rekord. Velkou zásluhu na tomto výkonu má její trenér Jiří Randák, který ji dokázal skvěle připravit na její vrcholný závod sezony. Podrobný článek
Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny
Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Nejnovější články
Březen je měsícem čtenářů také v Turnově
Krajská soutěž Kniha roku je v plném proudu, hlasovat lze na webu
Připomínáme si Světový den divoké přírody
Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
Březnové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Nejčtenější články
02.03.: Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
01.03.: Do semifinále krajské ligy postoupil Turnov, který vyřadil Lomnici
03.03.: Připomínáme si Světový den divoké přírody
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.
