Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 22. až 24. března

22.03.2013 11:18:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 22. až 24. března

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří od pátku 22. až do neděle 24. března. Dohrávají se hokejové zápasy, měly začínat krajské fotbalové soutěže, ale většina zápasů je kvůli sněhové nadílce odložena. Dále proběhnou poslední lyžařské závody v této sezoně.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz. 

HOKEJ

Všechna hokejová utkání se hrají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Okresní přebor - LHL Svijanské nápojky - play off
Semifinále okresní přebor: Sobota 16.00: Těpeře - ZEOS Lomnice.
Semifinále okresní soutěž: Neděle 16.15: Sklopísek Střeleč - Horní Branná.
Utkání o 13. místo: Neděle 12.30: Syřenov - Rovensko A.
Utkání o 15. místo: Neděle 21.00: Jilemnice - Piráti.
Utkání o 17. místo: Neděle 10.45 Rovensko B - Benešov.
Utkání o 19. místo: Neděle 18.00: Semily - Mírová.

Nejvyšší pojizerská liga
Sobota 23. 3. 20:30: Exhibice NPL: Sever (Sok, Pfm, Mod) - Jih (Hna, Vše, Tro).

FOTBAL

Divize
Utkání Semily - Svitavy odloženo na 17. 4. od 17 hodin.  

Krajský přebor
Utkání Sedmihorky - Desná a FKP Turnov B - VTJ Rapid odložena na 1. 5.

I.A třída
Sobota 15.00: Bozkov - Raspenava (hraje se na UMT Jičín).
Utkání Harrachov - Horní Branná, Krásná Studánka - Jilemnice a Stráž p. R. - Lomnice odložena na 1. 5.

I.B třída
Sobota 12.00: Železný Brod B -  Mšeno B (UMT Železný Brod).
Ostatní utkání odložena.

LYŽOVÁNÍ

MČR dospělých a veteránů v Jilemnici
Mistrovství ČR v běhu na lyžích na 50 km s jede jako 86. ročník Hančova memoriálu na Horních Mísečkách za pořadatelství oddílu ČKS SKI Jilemnice. Závody jsou zároveň součástí připomenutí 100. výročí tragédie Hanče a Vrbaty. V pátek od 9.30 vyrazí na trať ženy, juniorky, muži a junioři ve štafetách na 3x 3 km volně. V sobotu od 9 hodin startuje závod na 50 km mužů, 30 km poběží ženy, veteráni a junioři, 15 km poběží juniorky.

Historický závod o cenu Bohumila Hanče
„Pod protektorátem slovutných rad města Vrchlabí v čele se starostou Janem Sobotkou a města Jilemnice v čele se starostou Vladimírem Richterem o repliku původního dantesu mistra Hanče a řadu dalších lyžeckých věcných cen." Start a cíl bude na Labské boudě, takže téměř kopíruje 1. kolo památného závodu z roku 1913. Předpokládá se účast maximálně 150 skijáků v dobovém oblečení. Start v neděli 24. března v 10 hodin. Podrobnosti k připomenutí výročí tragédie Hanče a Vrbaty

MČR v severské kombinaci v Harrachově
V Harrachově mají muži, junioři a starší dorostenci na programu od 9 hodin v pátek nejprve oficiální trénink na můstku HS 90 a hned poté absolvují soutěžní kolo. Hodinu po poledni vyrazí na dvoukilometrový okruh pod Čerťákem, který musejí zdolat pětkrát, přičemž startovat budou v časových rozestupech propočítaných po skoku Gundersenovou metodou. Podrobnosti v článku zde

FUTSAL

Liberecký přebor
Neděle 20.00: FC Dalmach Turnov- Goll Běloves.

VOLEJBAL

2. liga
Sobota 10 a 14 hodin: TJ Zikuda Turnov - Mladá Boleslav. Hala TJ Turnov.

NOHEJBAL

Elite cup turnaj v nohejbale dvojic
Turnaj dvojic v kategorii starších a mladších žáků v sobotu 23. března ve Sportovním centru v Semilech. Pořádá Sokol Semily, začátek v 8 hodin, předpokládaný konec v 18 hodin.

BASKETBAL

Východočeská liga - nadstavba
Sobota 16.30: TJ Turnov - Hořice. Hala TJ Turnov.

SOUTĚŽNÍ TANEC

Dance box
V sobotu 23. března se koná ve sportovní hale v Jilemnici nepostupová pohárová soutěž tanečních kolektivů s názvem Dance box. Prezentace od 7 do 9.30, zahájení soutěže v 10 hodin. Soutěžní disciplíny jsou street a disco dance, performing, show dance, plesové formace, street battle a minimix. Pořadatelem je taneční skupina Paul dance Jilemnice.

TURISTIKA 

K zámku Sychrov
V sobotu 23. března lomničtí turisté pořádají výlet nazvaný K zámku Sychrov. Sraz účastníků je na vlakovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v 7.07. Trasa je dlouhá 17 km - Hodkovice, Sedlejovice, Sychrov, Kamení, Čtveřín, Turnov. Pořádá OKČT Lomnice nad Popelkou. Na Sychrově se konají v sobotu zároveň Velikonoční trhy.

V Jilemnici připomenou 100. výročí tragédie Hanče a Vrbaty

Dvořák je favoritem víkendového šampionátu sdruženářů v Harrachově

Co jste zmeškali minulý týden?

Březnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravotní potvrzení od lékaře musí uchazeč o studium doložit i nyní

Žáci devátých tříd, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu na střední škole, kde je požadována talentová zkouška, mají termín odevzdání přihlášek do 30. listopadu 2020. Jedná se o všechny umělecké školy a sportovní gymnázia. Podmínkou přijetí ke vzdělání na tyto školy zpravidla bývá také potvrzení dětského lékaře, že je uchazeč ke studiu na vybrané škole zdravotně způsobilý. Tento postup je třeba dodržet i v době, kdy je vyhlášen nouzový stav. Ačkoliv je teprve listopad, děti v posledním ročníku základních škol a jejich rodiče již nyní stojí před nelehkou volbou, jakému studijnímu oboru se bude žák nadále věnovat. Pokud se rozhodli pro střední uměleckou školu nebo sportovní gymnázium, je třeba si pospíšit a přihlášku podat již do 30. listopadu 2020.

Hejtmani pověřili dočasným vedením Rady Asociace krajů Martina Půtu

Stávající místopředseda Rady Asociace krajů ČR Martin Půta povede Radu Asociace krajů do jejího ustavujícího zasedání, na kterém bude zvoleno nové vedení tohoto orgánu. Během dnešní hejtmanské videokonference to odsouhlasilo všech 11 online zúčastněných hejtmanů. Ustavující zasedání Rady Asociace krajů se uskuteční až poté, kdy bude zvolen hejtman v Karlovarském kraji, kde zatím stále probíhá povolební vyjednávání. Představitelé českých a moravských krajů se také shodli na ustavení čtyřčlenné skupiny, která bude jednat s ministerstvem financí, případně s premiérem o kompenzaci propadu příjmů krajů v souvislosti s možným zrušením superhrubé mzdy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hrad Roimund u Jítravy získal jméno po králi Karlu IV.
Kraje pro bezpečný internet: projekt varuje studenty před nebezpečím
Kvůli ledovce a předpovědi počasí uzavřeli silnici kolem přehrady Souš
Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
Nepřipoutaného řidiče bez řidičáku zastavili policisté v Turnově

Nejčtenější články

21.11.: Řídil nákladní auto v Turnově opilý a narazil do kruhového objezdu
22.11.: Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
22.11.: Kopicův statek doplňují osobité plastiky ve skalách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT