Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 29. až 31. srpna

29.08.2014 14:30:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 29. až 31. srpna

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 29. do neděle 31. srpna 2014. Pokračují fotbalové soutěže, ale konají se i závody a turnaje v hasičských soutěžích, motorsportu, tenise, atletice a můžete se vydat i na turistický výlet.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz. 

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články.    

Divize C
Sobota 17.00: Jablonec n. J. - Trutnov.
Neděle 17.00: FK Pěnčín-Turnov - Dobrovice (Městský stadion Turnov).

Krajský přebor
Sobota 17.00: Semily - Košťálov

I.A třída
Sobota 17.00: Lomnice - Harrachov. 

I.B třída východ
Sobota 17.00: Jilemnice - Držkov.
Neděle 15.00: Železný Brod B - Velké Hamry B, 17.00: Rokytnice - Smržovka, Rovensko - Plavy, Horní Branná - Mšeno B.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Bělá - Lomnice B, Mříčná - Studenec, Nová Ves - Horní Branná B, Roztoky - Libštát.
Neděle 16.00: Bozkov B - Víchová, 17.00: Košťálov B - Jilemnice B, Stružinec - Přepeře.

Okresní soutěž
Sobota 13.30: Kruh - Přepeře B, 17.00: Horka - Víchová B, Zálesní Lhota - Poniklá, SF Studenec - Libštát B (hřiště Dolní Branná), Tatobity - Martinice.
Neděle 14.30: Benecko - Rovensko B, 17.00: Studenec B - Vysoké n. J.

TENIS

Semilský tenisový pohár
Od pátku 29. do neděle 31. srpna bude probíhat na kurtech tenisového klubu Semily turnaj ve dvouhře.

HASIČSKÉ SOUTĚŽE

Memoriál bratra Suchardy a Podkozákovská liga
O víkendu se konají v areálu Pod Kozlovem v Košťálově hned dvě hasičské soutěže. V sobotu 30. srpna proběhne od 14 hodin OSH Memoriál bratra Suchardy v neděli 31. srpna od 10 hodin 12. kolo Podkozákovské ligy. Občerstvení pro účastníky i diváky bude samozřejmě po oba soutěžní dny zajištěno.

CYKLISTIKA

VIDEO: Elektrokola okupovala semilskou cyklostezku

Elektrokola ve Sportovním centru zdarma
Akce, při které můžete využít v sobotu 2. srpna od 17 do 20 hodin elektrokolo zcela zdarma, se koná ve Sportovním centru v Semilech. Nutná je ovšem rezervace elektrokol v recepci SC předem. Více informací o elektrokolech z předešlých prezentací, včetně videa

MOTOSPORT

Seriál KTM ECC pokračuje dalším dílem v Jilemnici

KTM ECC Jilemnice
Šestý ročník KTM ECC opět nabírá obrátky a v sobotu 30. a v neděli 31. srpna pokračuje dalším dílem, tentokrát v Jilemnici. Soutěžní klání začne v sobotu dětský závod, poté půjdou na start jezdci hobby kategorií E1, E2 a E3 přesně v 11 hodin. Začátek druhého sobotního klání je stanoven na 14 hodin a nastoupí do něj licencovaní jezdci kategorií LIC A, LIC B, VET a 85ccm. Neděle jako vždy vtěsná  jezdce do společného klání a všechny kategorie odstartují v 10 hodin po vlnách. Více informací v samostatném článku

ATLETIKA

Skotské kilty, kladiva a dudy opět ovládnou zámek Sychrov

Skotské hry na Sychrově
Na zámku Sychrov proběhne v sobotu 30. srpna už 14. ročník tradičních Skotských her. Hlavním lákadlem budou opět skotské těžkoatletické soutěže, ale v programu najdete i dudácké a dětské soutěže nebo rozsáhlý taneční a hudební program. Kvalifikace těžkoatletickcých soutěží bude probíhat v sobotu od 9.00 do 14.30, finále je na programu od 15 do 18.30. Kompletní pozvánka na 14. ročník Skotských her

MČR do 22 let v Jablonci
O víkendu se koná Mistrovství České republiky v atletice do 22 let na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou, oficiální zahájení proběhne v sobotu v 11.30. Z Turnováků budou startovat Jaromír Mazgal v kouli a disku, Josef Egrt v kouli a kladivu a Kateřina Čermáková v běhu na 800 a 1500 metrů. Soupeřkou Čermákové na delší trati by měla být i nedávná medailistka z ME v atletice a studentka jilemnického sportovního gymnázia Anežka Drahotová.

TURISTIKA

Divadelním pochodem v Poniklé provedou postavy Shakespearových her

Divadelní pochod
U příležitosti 150 let ponikelského ochotničení a 450 let od narození Williama Shakespeara se koná v sobotu 30. srpna Divadelní pochod. Start bude ve 14 hodin u základní školy v Poniklé. Probere se historie ponikelského ochotničení a po cestě obcí se setkáte při šesti zastaveních na trase 1,8 kilometru s postavami Shakespearových her. Akci pořádá DS JJ. Kolár Poniklá.

K hradu Kost
Klub českých turistů v Lomnici nad Popelkou pořádá v sobotu 30. srpna výlet nazvaný K hradu Kost. Sraz je na vlakovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v 8.56. Trasa je dlouhá 15 km - Libošovice, Ort, Sobotka, Střehom, Dobšín, Kost, Libošovice.

Skotské kilty, kladiva a dudy opět ovládnou zámek Sychrov

Seriál KTM ECC pokračuje dalším dílem v Jilemnici

Divadelním pochodem v Poniklé provedou postavy Shakespearových her

Léto na kole, aneb prázdninové cyklovýlety po Jilemnicku

Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

Prázdninové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Co jste zmeškali minulý týden?

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravotní potvrzení od lékaře musí uchazeč o studium doložit i nyní

Žáci devátých tříd, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu na střední škole, kde je požadována talentová zkouška, mají termín odevzdání přihlášek do 30. listopadu 2020. Jedná se o všechny umělecké školy a sportovní gymnázia. Podmínkou přijetí ke vzdělání na tyto školy zpravidla bývá také potvrzení dětského lékaře, že je uchazeč ke studiu na vybrané škole zdravotně způsobilý. Tento postup je třeba dodržet i v době, kdy je vyhlášen nouzový stav. Ačkoliv je teprve listopad, děti v posledním ročníku základních škol a jejich rodiče již nyní stojí před nelehkou volbou, jakému studijnímu oboru se bude žák nadále věnovat. Pokud se rozhodli pro střední uměleckou školu nebo sportovní gymnázium, je třeba si pospíšit a přihlášku podat již do 30. listopadu 2020.

Hejtmani pověřili dočasným vedením Rady Asociace krajů Martina Půtu

Stávající místopředseda Rady Asociace krajů ČR Martin Půta povede Radu Asociace krajů do jejího ustavujícího zasedání, na kterém bude zvoleno nové vedení tohoto orgánu. Během dnešní hejtmanské videokonference to odsouhlasilo všech 11 online zúčastněných hejtmanů. Ustavující zasedání Rady Asociace krajů se uskuteční až poté, kdy bude zvolen hejtman v Karlovarském kraji, kde zatím stále probíhá povolební vyjednávání. Představitelé českých a moravských krajů se také shodli na ustavení čtyřčlenné skupiny, která bude jednat s ministerstvem financí, případně s premiérem o kompenzaci propadu příjmů krajů v souvislosti s možným zrušením superhrubé mzdy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hrad Roimund u Jítravy získal jméno po králi Karlu IV.
Kraje pro bezpečný internet: projekt varuje studenty před nebezpečím
Kvůli ledovce a předpovědi počasí uzavřeli silnici kolem přehrady Souš
Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
Nepřipoutaného řidiče bez řidičáku zastavili policisté v Turnově

Nejčtenější články

21.11.: Řídil nákladní auto v Turnově opilý a narazil do kruhového objezdu
22.11.: Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
22.11.: Kopicův statek doplňují osobité plastiky ve skalách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT