Kam za sportem v Pojizeří od 2. do 4. března

02.03.2012 14:38:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří od 2. do 4. března

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří a okolí od pátku 2. do neděle 4. března. První zápas kvalifikace o 2. ligu sehrají hokejisté HC Lomnice nad Popelkou proti HC Vrchlabí, které ještě před několika sezonami hrálo 1. ligu.

Dalšími zajímavými sportovními událostmi jsou určitě finálový turnaj Celostátní ligy v sálovém fotbale, který se odehraje v Jilemnici a běžecký závod Krkonošská 70, startující ze Špindlerova Mlýna.

HOKEJ

Všechny hokejové zápasy se odehrávají na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Kvalifikace o 2. ligu

Neděle 16.45: HC Lomnice - HC Vrchlabí. Poslední zápas Lomnice a rozpis kvalifikace o 2. ligu

Okresní přebor LHL Svijanská nápojka - druhá fáze soutěže:

Pátek 2. 3.17.00: HK Libštát - Sokol Rovensko A, 20.15: HC Black Rooks Syřenov - HC Čeští Letci.  
Sobota 3. 3. 13.00: Kaspo - Sklopísek Střeleč, 15.00: HC Semily - HC TJ Benešov, 17.00: Sokol Roztoky - Sokol Horní Branná, 19.00: HC Jilemnice - HC Železný Brod.
Neděle 4. 3. 9.00: HC Mírová - BHK Turnov, 10.45: Sokol Těpeře - Sokol Rovensko B, 12.30: Sokol Rovensko A - HC ZEOS Lomnice.

Nejvyšší pojizerská liga

Sobota 21.00: HC SDH Hnanice - HC Performers Turnov.
Neděle 21.00: HC Sokol Turnov - SDH Troskovice.

FUTSAL

Final four Celostátní ligy v sálovém fotbale

Podruhé v historii se odehraje v jilemnické sportovní hale závěrečný finálový turnaj takzvané Final Four Celostátní ligy v sálovém fotbale. Mužstva by měla přicestovat do Krkonoš v nejsilnějších sestavách a představí se zde přední osobnosti celé soutěže, například Vozár, Hekera, Soukeník, bratři Ditrichové, Koudelka, Goj, Blabla a další. Diváci během víkendu uvidí celkem šest velmi kvalitních zápasů.

Program sobotního semifinále: 15.00: SMR Plus Zlín - SC Premium Stonava,16.30: Chemcomex Praha - VPS Novabrik Polička, 18.00: SC Premium Stonava - SMR Plus Zlín, 19.30: VPS Novabrik Polička - Chemcomex Praha.
Neděle: utkání o 3. místo od 10 hodin. Finále O mistra ČR od 11.30.

BĚH NA LYŽÍCH

Krkonošská 70

V sobotu 3. března startuje ve Špindlerově Mlýně Krkonošská 70 Kooperativy. Jedná se již o 57. ročník Krkonošské 70 - závodu v běhu na lyžích pětičlenných družstev. První závodníci vyběhnou na trať již od 8. hodiny ranní. Přihlásit se můžete ještě v pátek 2. 3. od 14 do 21 hodin a v sobotu 3. 3. od 6 do 7 hodin. Trasy závodu pro 5 členná družstva jsou 70, 50 a 25 km. Pro rok 2012 je zde připraven i závod individuální a to závod jednotlivců v seriálu závodů Stopa pro život na 25 a 50 km.

O dřevěného Krakonoše

Alpinclub Rokytnice nad Jizerou pořádá již 11. ročník skialpinstického závodu. Trasa A (muži, ženy, veteráni) - červená startovní čísla. Délka tratě: 16,2 km. Trasa B (open muži, open ženy, junioři, juniorky, kadeti, kadetky) - modrá startovní čísla. Délka tratě: 10,3 km. časový program 7.30 - 10.30: Prezentace v restauraci Kokrháč u dolní stanice lanové dráhy na  Lysou horu, 10.30 - 10.45: Výklad trati, 11.00: Start závodu, 15.00: After party, 15.45: Vyhlášení vítězů.

TURISTIKA

Na Kopaninu

Sraz na vlakovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v sobotu 3. března 2012 v 7:07. Trasa: 17 km - Rychnov, Klíčnov, Kopanina, Frydštejn, Jenišovice, Rohozec, Dolánky. Akci pořádá OKČT Lomnice nad Popelkou.

Co jste zmeškali minulý týden?

Březnové akce ve Sportovním centru v Semilech

Březnové akce ve Sportovním centru v Semilech

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.

Dotace z městského rozpočtu zatím v Turnově na rok 2021 nevyhlašují

Žádný z odborů Městského úřadu Turnov proto nebude vypisovat prozatím žádnou dotační výzvu pro podávání žádostí, jak tomu vždy na přelomu roku bývalo. „Důvodem jsou restrikce Poslanecké sněmovny, změny v superhrubé mzdě i pokles rozpočtového určení daní kvůli Covid-19," řekl starosta Tomáš Hocke. Problematiku výše rozpočtu a možné vypsání dotací, případně ve sníženém rozsahu, budou řešit turnovští zastupitelé na lednovém zasedání zastupitelstva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Sestřih podzimních zápasů FK Přepeře
Nejhezčí kapesní kalendářík je znovu z Turnova!
Očkovací centra v pěti nemocnicích, hejtman upozornil na méně vakcín
Víkend v Bedřichově byl o poznání klidnější než před týdnem
Podzemní chodba i loupežníci. Skalní hrad v Oldřichově halí tajemno

Nejčtenější články

16.01.: Hasiči po novém sněhu řešili nehody, ve Vítkovicích sjelo auto do řeky
17.01.: Policie žádá o pomoc při pátrání po patnáctileté Elišce z Liberce
17.01.: Obrazem: Zimní Semily v lednu 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT