Každý kilometr pomáhá aneb florbalisté nasbírali 5 tisíc kilometrů

10.02.2021 17:12:56 | Autor: scc, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Každý kilometr pomáhá aneb florbalisté nasbírali 5 tisíc kilometrů

Aktualizováno - zhodnocení akce! Od pondělí 18. ledna do 7. února běžela klubová výzva SCC Semily nazvaná Každý kilometr pomáhá. Stačilo pomocí jakékoliv sportovní aplikace změřit nasbírané kilometry během své sportovní činnosti (chůze, běh, kolo, běžky nebo skialpy) a zaslat klubu výstup z této činnosti. Cílem bylo získat 5000 km, a tím 10 tisíc pro nemocnou holčičku, což se podařilo, navíc sponzor přidal stejnou částku, takže bude předáno 20 tisíc!

Počítají se aktivity od 18. do 31. ledna (později bylo prodlouženo do 7. února). Je potřeba je zaznamenat na sportovní aplikaci a screen poslat buď mailem: pomahame@scc-semily.cz nebo do zpráv na profily klubu na instagramu a facebooku.

„Princip je jednoduchý. Chceme nasbírat 5000 kilometrů a všichni členové vedení klubu se pak složí na částku 10 000 Kč (1km=2Kč). Aktivity, jež se počítají, jsou chůze, běh, kolo, běžky a skialpy. Máme vybranou holčičku, kterou chceme finančně podpořit v boji s jejími nemocemi," upřesnil manažer SCC Semily Jan Šimon.

Florbalový klub SCC Semily je díky svému dynamickému rozvoji v posledních letech mezi 60 kluby, které si Český florbal vybral a podporuje je v rámci programu rozvoje klubů. Mimo finanční podpory tak může klub čerpat know-how ostatních klubů, které jsou také v programu zapojeny.

Aktuální doplnění od SCC Semily 2. 2. 2021:

„Skvělý finiš, díky kterému jsme překonali hranici 3500 km nás přesvědčil o tom, že všichni pomáhat chceme! Rozhodli jsme se tedy, že naši charitativní akci prodloužíme do konce prvního týdne v únoru (7.2.). Neváhejte a posílejte své aktivity dále a pomozte nám přispět na dobrou věc. Zasílejte je na mail pomahame@scc-semily.cz nebo zprávou na naše sociální sítě."

Doplnění po skončení akce 10. 2. 2021:

„Máme splněno! Děkujeme všem zapojeným, kteří nám pomohli nasbírat 5000 km pro Andulku! Dále bychom chtěli poděkovat partnerovi Agát okna, který přispěje stejnou částkou, díky tomu jsme dokázali Andulce pomoci neskutečnými dvaceti tisíci korunami. Je to neuvěřitelný úspěch a jsme moc vděční těm, kteří se zapojili!," uvedl klub SCC Semily na svých stránkách.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Semilští florbalisté vypsali výzvu v podobě výběhu na Kozákov
Florbalisté SCC Semily vstupují do historické sezony

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Tipy na výlety po Českém ráji v nové podobě

Období jara a s ním spojené výletování se blíží. Pro snazší orientaci v nabídce regionu Sdružení Český ráj pro zájemce připravuje tipy na výlety v nové formě elektronického flipbooku. Aktuálně jsou k dispozici první z nich, a to je Český ráj ve filmu a pohádkách. „V katalogu najdete deset tipů na pohádkové výlety, v rámci kterých se můžete vypravit například na zámek Sychrov za princeznou Zlatovláskou, za čerty do Klokočských skal nebo loupežníkem Rumcajsem do Jičína. Flipbook si můžete pohodlně otevřít ve svých počítačích i telefonech, tipy jsou doplněny o fotogalerie a také trasu výletu na portálu mapy.cz," přiblížil Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě V Jablonci nad Nisou na přehradě ve čtvrtek po 16. hodině hasiči zachránili muže, pod kterým se prolomil led. V době příjezdu hasičů se muž nacházel již na ledu, kam se dostal vlastními silami. Hasiči muže bezpečně dostali na břeh, který byl vzdálen 20 metrů a poskytli mu tepelný komfort. Více podrobností a krátké video na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 se blíží
Tulipánový měsíc opět podpoří onkologicky nemocné
Tip na výlet: Polevsko vděčí za svůj rozvoj sklářům
Otázky k pohybu mezi okresy i s formuláři ke stažení
Místo bruslařů dorazila na zimní stadion v Turnově stavební firma

Nejčtenější články

26.02.: V Libereckém kraji znovu více pozitivních, očkování už se naplno rozjíždí
25.02.: Jilemnice má nového starostu. Richtera střídá Hlaváč
27.02.: Otázky k pohybu mezi okresy i s formuláři ke stažení

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT