Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané

14.09.2019 22:16:37 | Autor: DS Tyl Slaná | Rubrika: KULTURA | Obce: Slaná

Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané

V neděli 22. září 2019 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni příznivci divadla, na které od sedmi hodin večer čeká představení Tři v tom. Jedná se legendární komedii od zakladatele Činoherního klubu v podání Studia DS Podio ze Semil.

Semilští divadelníci si pod vedením režisérky Anežky Buriánkové připravili komedii, která je řízná, taliánsky prostořeká, úměrně lechtivá, ale hlavně inteligentní! Tři v tom je titulem dramatika Jaroslava Vostrého, který jej napsal pro Činoherní klub. Tehdy, to se psal rok 1978, se tři těhotné dívky obecenstvu představily pod vedením ostříleného režiséra Jiřího Menzela. Vraťme se ale zpět do současnosti, kdy se na představení můžete zajít podívat do Kulturního domu ve Slané.

„Věříme, že do slánského kulturního domu přijde divadelníky ze Semil podpořit co nejvíce diváků. Odměnou jim bude odpočinkové představení. Pobaví vás lehkostí humoru, vtipnými pasážemi, gagy, i humornými situacemi," zve na představení vedoucí pořádajícího Divadelního souboru Tyl Slaná Radek Šmíd.

Komedie nás zavede do Itálie, konkrétně za panem Ubaldem, k jeho dcerám a komorné Colombíně. Trio veselých slečen se snaží zatajit nejen své potenciální ženichy, ale také těhotenství. Předstírají, že rostoucí bříška jim způsobila neznámá nemoc. Starostlivý otec pro ně shání doktory, léčitelky, ba dokonce i zaříkávače. Za ty všechny se však vydávají samotní nápadníci, kteří mají vše na svědomí. Nakonec musí s pravdou ven!

„Diváky asi nejvíc rozesmějí scény Standy Chatrče Chaloupky, který zde má příležitost směle rozehrát svůj komediální talent. A že se toho chopí náležitě! Ale nejen on. Tak se přijďte pobavit, rádi vás přivítáme - malé, velké, mladé, starší i nejstarší - tato komedie je opravdu pro všechny," doplňuje Radek Šmíd.

Komedie o třech slečnách, které před svým otcem tají, že jejich láska nezůstala bez následků! Jak to celé dopadne? Toho se dočkáte v Kulturním domě ve Slané u Semil už v neděli 22. září 2019 od 19 hodin. Vstupné 70 a 30 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci. Vstupenky je možné rezervovat na internetové stránce www.dstyl.cz.

Více článků o divadlech v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Divadla

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností

Forenzní značení kol v Turnově pro letošní sezonu naposledy

Městská policie Turnov nabízí poslední možnost objednávky forenzního značení jízdních kol, a to v termínu 10. a 11. října 2019 vždy od 13.30 do 17.30. Počet objednávek bude omezený. Další možnost bude nejdříve v létě roku 2020! Zájemci v domluveném termínu přijdou na služebnu MP s vyčištěným kolem, občanským průkazem a doklady o koupi kola (v případě, že je mají). Označení jednoho jízdního kola trvá 20 minut, během kterých je majitel seznámen s principem značení a jsou vyplněny příslušné formuláře. Objednávky přijímají na telefonních číslech: 481 366 600, 723 389 122 i lince 156.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dokončili opravu silnice ve Vítkovicích, finišují v Hrabačově a Jilemnici
Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
Krkonošská horská služba má za sebou náročný víkend
Jan hrabě Harrach v myšlenkách a korespondenci
FOTO: Podzimní trh V Lipkách opět nabídl domácí výpěstky a výrobky

Nejčtenější články

13.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
11.10.: FOTO: Fanoušci se loučí celý pátek na Žofíně s Karlem Gottem
11.10.: Okresní přebor: Deváté kolo přineslo v každém zápase sedm gólů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT