Koncert k letnímu slunovratu pořádají na vranovském Pantheonu

13.06.2019 17:32:33 | Autor: Jana Kubánková | Rubrika: KULTURA | Obce: Malá Skála

Koncert k letnímu slunovratu pořádají na vranovském Pantheonu

Již tradiční koncert k letnímu slunovratu turnovského orchestru TOS a Martina Hyblera se uskuteční v sobotu 15. června v 6.00 ráno na hradě Vranov-Pantheon na Malé Skále. Můžete se těšit na díla A. Vivaldiho, A. Schnittkeho, W. A. Mozarta, M. Hyblera a dalších.

Jako hosté vstoupí flétnistka Melanie Matějka, kytarista Štěpán Matějka a houslistka Jana Kubánková. V případě deštivého počasí se koncert uskuteční v místní kapli. Nenechte si ujít jedinečný zážitek z hudby při slunce východu!

Součástí akce je opět výtvarná dílna - malba v otevřené krajině. Tentokrát se můžete těšit na večerní malbu při slunce západu. Dílna se uskuteční 14. června od 20 hodin na hradě Vranov-Pantheon na Malé Skále pod vedení akademického malíře Vladimíra Vély.

Akce organizuje umělecká iniciativa iMUZA za laskavé podpory města Turnova. Více o akci naleznete na webových stránkách imuza.cz. Vstupné na obě akce je dobrovolné.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
29.05.: Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT