Košťálovští hasiči třetí na 20. ročníku Tanvaldského poháru

20.09.2015 10:01:43 | Autor: Antonín Běložnožník a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov

Košťálovští hasiči třetí na 20. ročníku Tanvaldského poháru

Jubilejní 20. ročník hasičské soutěže O pohár starosty města Tanvald se konal 12. září v areálu stadionu Výšina. Družstvo Košťálova bylo v kategorii mužů třetí a v kategorii žen páté.

Závodů se zúčastnilo 21 družstev mužů, 14 družstev žen a téměř dvacítka mládežnických družstev z Čech. Mezi účastníky nechyběly ani družstva z partnerského Sollschwitz z SRN a družstvo Vězeňské služby Rýnovice. Z nejlepšího konečného výsledku a z převzetí poháru z rukou starosty města Vladimíra Vyhnálka se nakonec radovali ženy z Bratříkova a muži z Jirkova.

Na dalších místech v kategorii žen skončila družstva v pořadí: 2. SDH Huť; 3. SDH Jeřmanice; 4. SDH Příchovice A; 5. SDH Košťálov. V kategorii mužů se umístili: 2. SDH Jílové; 3. SDH Košťálov; 4. SDH Maršovice (loňský vítěz); 5. SDH Pěnčín.

Rozsáhlá fotogalerie na Našem Jablonecku:

20. ročník hasičské soutěže O pohár starosty města Tanvaldu<br />Autor: Antonín Bělonožník

FOTO: V rámci Benecké pouti proběhla i hasičská soutěž

Další články najdete v rubrice SPORT - Hasičský sport

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji bude Zdeněk Chmelík

Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji se stal zastupitel města Liberec a technický ředitel výrobní firmy Zdeněk Chmelík. Na dalších místech kandidátky najdeme lékaře Miloše Rejmonta, krajinného inženýra Jiřího Klápštěho nebo ředitele jazykové školy Jiřího Vondráčka. TOP 09 bude kandidovat v koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). „Česká republika potřebuje plán pro cestu z krize, musíme konečně rozsvítit světlo na konci tunelu. Jako podnikatel sám moc dobře vím, jak těžké to dnes podnikatelé mají. Řadě z nich koronavirová krize zničila podnikání, jiní se drží zuby nehty a docházejí jim síly. Stát se bohužel na některé z nich úplně vykašlal a jiným poskytl jen nedostatečnou podporu. To jsou problémy, které musíme začít řešit co nejdřív,“ řekl lídr TOP 09 Zdeněk Chmelík.

Tipy na výlety po Českém ráji v nové podobě

Období jara a s ním spojené výletování se blíží. Pro snazší orientaci v nabídce regionu Sdružení Český ráj pro zájemce připravuje tipy na výlety v nové formě elektronického flipbooku. Aktuálně jsou k dispozici první z nich, a to je Český ráj ve filmu a pohádkách. „V katalogu najdete deset tipů na pohádkové výlety, v rámci kterých se můžete vypravit například na zámek Sychrov za princeznou Zlatovláskou, za čerty do Klokočských skal nebo loupežníkem Rumcajsem do Jičína. Flipbook si můžete pohodlně otevřít ve svých počítačích i telefonech, tipy jsou doplněny o fotogalerie a také trasu výletu na portálu mapy.cz," přiblížila Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na mrtvém dřevě stojí živý les
Sklářský gigant Crystalex přežil vlastní smrt
Podkrkonošská uzenina z Bělé sklízí úspěchy celá léta
Hořel dům ve Frýdštejně, jednu osobu ošetřili záchranáři
Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky

Nejčtenější články

02.03.: Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky
01.03.: ORP Turnov dostala výjimku z omezení pohybu osob
01.03.: Policisté kontrolovali mezi Turnovem a Svijany dálniční známky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT