Krkonošské pivní slavnosti se konají premiérově v Jilemnici

02.06.2017 14:22:55 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Krkonošské pivní slavnosti se konají premiérově v Jilemnici

Úspěšné Vrchlabské Krkonošské pivní slavnosti dostaly ke 20. narozeninám pivní sestřičku z Jilemnice. Už v sobotu 3. června vás tak na jilemnickém náměstí čekají litry skvělého piva, kupa výtečného regionálního jídla, krkonošské speciality a nabitý hudební program v čele s kapelou Wohnout!

Akci pořádají Krkonošské pivní slavnosti a Město Jilemnice. Vstupné na místě v den akce 3. 6. 160 Kč, vstupné v předprodeji 130 Kč, děti do 130 cm v doprovodu rodičů zdarma. Předprodejní místa: Informační centrum Jilemnice, Masarykovo nám. 140, tel: 481 541 008, Řeznictví Soukupovi Jilemnice, D-Style móda Jilemnice, Husova 16, tel: 737 560 429, Leoptic Musci shop Vrchlabí, Krkonošská 29, tel: 603 571 410 a Kulturní středisko MKS Nová Paka, F.F. Procházky 101, tel: 493 721 928.

Časový program:
12.00 Jilemničanka
13.30 Pavel Callta
15.00 Flendrs
16.30 Jokers
18.00 Vaťák
20.00 Jam& Bazar
22.00 Wohnout
00.00 Alibi Rock
02.00 Ukončení akce

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Článek s fotogalerií o proběhlé akci:

FOTO: Krkonošské pivní slavnosti poprvé ovládly jilemnické náměstí

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pozor na jednodenní uzavírku u Penny v Turnově

V pondělí 15. prosince 2025 od 7:00 do 18:00 hodin bude silnice III/27926 - Sobotecká ulice -přechodně úplně uzavřena. Uzavírka se dotkne úseku od vjezdu na parkoviště k Penny po výjezd od parkoviště Maškovy zahrady směrem k vlakové zastávce. Dojde zde k napojení havarijního přepojení vodovodu. Objízdná trasa je vedena zmíněným výjezdem od Maškovy zahrady, kolem areálu koupaliště k výjezdu na kruhový objezd u zimního stadionu. Autobusová zastávka u Penny bude přesunuta na parkoviště Maškovy zahrady.

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovská socha sv. Jan Nepomuckého je zpět!
Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády
Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
13.12.: Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
13.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT