Kulturní centrum Turnov se veřejnosti otevře nejdříve v listopadu

15.10.2020 15:30:31 | Autor: KC Střelnice Turnov | Rubrika: KULTURA | Obce: Turnov

Kulturní centrum Turnov se veřejnosti otevře nejdříve v listopadu

V pátek 9. října vydalo KC Střelnice Turnov prohlášení o kompletním uzavřením prostor na 14 dní (tedy od 12. do 25. října), s tím souviselo zrušení mnoha akcí. Situace se ovšem opět změnila a akce ruší až do začátku listopadu.

„Po pondělní tiskové konferenci vlády je zřejmé, že minimálně do konce října Kulturní centrum Turnov už neotevře," upozornil David Pešek, jednatel KCT. Rozšiřuje se tak seznam zrušených akcí.

AKTUÁLNĚ ZRUŠENÉ POŘADY (všechny akce v období 13. - 31. října)

úterý 13. října - Kdo si myslíš, že jsem (filmová projekce)

středa 14. října - Alena Mornštajnová (O literatuře)

čtvrtek 15. října - Chlap na střídačku (filmová projekce), Karel (filmová projekce), Taneční pro manželské a přátelské páry 2020

pátek 16. října - Čarodějná pohádka (představení pro školy a školky), Bábovky (filmová projekce), Karel (filmová projekce)

sobota 17. října - O Palečkovi (Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla!), Červený střevíček a 7 statečných (filmová projekce), Karel (filmová projekce)

neděle 18. října - Červený střevíček a 7 statečných (filmová projekce), Salvador Dalí: Hledání nesmrtelnosti (filmová projekce), Karel (filmová projekce)

úterý 20. října - Vysoká dívka (filmová projekce)

středa 21. října - Libor Drahoňovský: Česká Kanada (Cestovatelský klub)

čtvrtek 22. října - Chlap na střídačku (filmová projekce), Karel (filmová projekce), Greenland: Poslední úkryt (filmová projekce)

pátek 23. října - Bábovky (filmová projekce), Karel (filmová projekce), Kdo se bojí Virginie Woolfové (abonentní divadelní představení)

sobota 24. října - Princezna zakletá v čase (filmová projekce), Karel (filmová projekce), Dědkové (Malá (domácí) scéna), Giselle (filmová projekce) neděle

25. října - Scoob! (filmová projekce), Nightlife: Na tahu (filmová projekce), Karel (filmová projekce)

NOVĚ ZRUŠENÉ AKCE:

úterý 27. října - Svět podle Muchy (filmová projekce)

čtvrtek 29. října - Havel (filmová projekce),

pátek 30. října - Tak krátký čas na život (divadelní představení)

sobota 31. října - Rozumbrothers (Malá (domácí) scéna)

VRACENÍ VSTUPENEK

Vstupenky na výše uvedené pořady, zakoupené v recepci KC Střelnice, vracejte tamtéž. Lhůta pro vrácení je do pondělí 30. listopadu 2020. Peníze vám po domluvě můžeme zaslat i na váš účet. V případě, že jste si zakoupili vstupenky online, peníze vám budou vráceny automaticky na váš účet během několika týdnů. Divadelním abonentům a abonentům Cestovatelského klubu bude vrácena poměrná částka ze zaplaceného abonmá oproti abonentním legitimacím.

OTEVÍRACÍ DOBA RECEPCE KC STŘELNICE

Recepce KC Střelnice pro vás bude od 12. do 23. října k dispozici následovně: pondělí: 10 - 13, 14 - 16 hodin středa: 13 - 18 hodin

Je možné, že se tato otevírací doba protáhne i do dalších týdnů, vše bude záležet na aktuální situaci.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

V případě dotazů ohledně vracení vstupenek či rušení pořadů se na nás neváhejte obrátit ve všedních dnech na telefonním čísle 733 668 128 (Sára Mochalová - recepce), které pro vás bude aktivní i mimo zkrácenou otevírací dobu recepce KC Střelnice. Telefonní linka 481 322 083 tu pro vás bude pouze v pondělí a ve středu ve výše uvedených časech. Kontaktovat nás můžete i přes e-mail: sara.mochalova@kcturnov.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

I v Turnově rozsvítí Maják české kultury
Říjnový program Kulturního centra Střelnice Turnov
KC Turnov lámalo v roce 2019 rekordy v počtu akcí i návštěvnosti

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Vybrané lékárny v kraji budou mít otevřeno i v neděli 1. listopadu

Vláda České republiky zakázala od tohoto týdne maloobchodní prodej v neděli. V souvislosti s tím budou uzavřena obchodní centra, a tedy i lékárny v těchto zařízeních. Proto se lékárny a Oblastní lékárnická komora dohodly na tom, jak a které provozovny budou pro ty, kteří tuto službu potřebují, otevřeny. V Libereckém kraji bude otevřeno pět lékařských pohotovostí. Po jedné v Liberci, Turnově, Jablonci nad Nisou a dvě v České Lípě. Jedna lékárna bude otevřena v Mladé Boleslavi, městě, jež s krajem sousedí a někteří obyvatelé regionu do něj mají blíže než do uvedených měst. Tento přehled platí pro neděli 1. listopadu 2020.

Projekt zelené infrastruktury Krkonoš dospěl ke svému zdárnému konci

V těchto dnech se chýlí ke konci závěrečné práce v rámci více než tříletého mezinárodního projektu MaGICLandcapes (Managing Green infrastructure in Central European Landscapes), který ve svém akronymu ukrývá „management zelené infrastruktury v krajinách střední Evropy". Projekt MaGICLandscapes se snažil zelenou infrastrukturu, tento u nás relativně mladý a legislativně neukotvený termín, její základní funkce a benefity představit zejména regionálním a lokálním aktérům ve všech případových regionech. Cílem projektu byla také podpora udržitelného využívání půdy pomocí celé řady vytvořených manuálů a nástrojů posuzujících zelenou infrastrukturu. Ty lze využít k plánování, ochraně a zlepšení stavu zelené infrastruktury v různých regionech.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Stará Bítouchovská lávka najde nové využití
Kamion v Liberci prorazil svodidla a zabrzdil až před plynovou stanicí
Silnice z Turnova na hranici kraje prošla rekonstrukcí, většinu platila EU
Starostka města Semily ani v nouzovém stavu nezapomněla na tradici
Dům řemesel v Kryštofově údolí je ukázkou lidové architektury

Nejčtenější články

28.10.: V Roztokách u Jilemnice hoří průmyslová hala
26.10.: Jilemnický kros se konal formou výzvy. Zúčastnilo se přes 70 běžců!
27.10.: Obrazem: Nutrie se zabydlely na březích Jizery v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT