Lednová nabídka KC Kino Železný Brod

06.01.2018 16:38:02 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Lednová nabídka KC Kino Železný Brod

Nabídka lednového programu v KC Kino Železný Brod je opravdu rozmanitá. Na jedné straně se můžete těšit na očekávané divácké hity - Zoufalé ženy dělají zoufalé věci nebo Čertoviny, a na straně druhé náročnější projekty jako Největší showman, Zmenšování, Tři billboardy kousek za Eddingem či Kolo štěstí.

Nová komedie režiséra Filipa Renče a scénáristky Haliny Pawlowské Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (19.1.) prostřednictvím milostných dobrodružství hlavní hrdinky Olgy nabídne pořádnou dávku zábavy. Nová pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny (13.1.) zase nabídne klasickou českou pohádku. Největší showman (6.1.), originální muzikál inspirovaný životem P. T. Barnuma, muže, díky jehož vizionářství a energii vznikl showbyznys, dále film Zmenšování (12.1.), velmi originální komedie o muži, který začal doopravdy žít, až když se nechal zmenšit na velikost 10 cm, či velmi zvláštně pojmenovaný snímek Tři billboardy kousek za Eddingem (27.1.), komediální drama plné černého humoru o ženě, které zavraždili dceru a ona se rozhodla jednat.

V programu se však skrývá ještě mnohem víc - nejen fanoušci tvorby Woody Allena dorazí na jeho nejnovější počin Kolo zázraků (26.1.) a velmi originální podívanou slibuje film S láskou Vincent (30.1.), celovečerní snímek o malíři Vincentovi van Goghovi, který byl natočen kombinací hraného filmu a animace originálních olejomaleb. Přesněji řečeno 66 960 originálních olejomaleb vytvořených 125 umělci z celého světa podle 94 původních van Goghových děl.

KC Kino v Železném Brodě uvádí v lednu 2018:

pátek 5. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

ŠPINDL (ČR 2017)
Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu toho milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu?
Hrají: Anna Polívková, Jakub Kohák, Marek Vašut a další, režie: Milan Cieslar, pro děti do 12 let nevhodné, 98 minut, 120 Kč.

sobota 6. 1. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

FERDINAND (USA 2017)
Nina a Ferdinand jsou největší kamarádi pod španělským sluncem. To by nebylo až tak zvláštní, kdyby Nina nebyla malá holčička a Ferdinand velký býk. A to pořádně velký býk... Jednoho dne ho odvezou na býčí zápasy do arény, jenže Ferdinand nechce s nikým zápasit, ale vrátit se ke své Nině. A tak se vydává na dlouhou zpáteční cestu plnou nástrah i zábavy!
Režie: Carlos Saldanha, film v českém znění, 99 minut, 120 Kč.

sobota 6. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

NEJVĚTŠÍ SHOWMAN (USA 2017)
P. T. Barnum byl vizionář, pro nějž každá překážka a nezdar byly jen dalším odrazovým můstkem na pouti ke hvězdám. Díky svým fantastickým nápadům vybudoval jedinečnou show zaplněnou úžasnými žongléry, tanečníky, akrobaty, vousatými zpěvačkami, nejsilnějšími, nejmenšími i nejvyššími muži. A tak právě díky jeho vizionářství a energii vznikl showbyznys.
Hrají: Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron a další, režie: Michael Gracey, 105 minut, 130 Kč.

pondělí 8. 1. - 18.00 hodin CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA

Radka Tkáčiková: Indonésie - země ostrovů
Navštívíme tři z indonéských ostrovů - Bali a jeho sopky, malou kouzelnou Penidu s hinduistickými rituály a rozviklanými útesy a Sumatru a její obyvatele, ohrožené orangutany a neprostupnou džungli. A mnohem víc.
Vstupné dobrovolné.

úterý 9. 1. - 10.30 hodin SENIORSKÉ KINO

MILADA (ČR 2017)
Snímek přibližuje dramatický osud Milady Horákové, který ve své době otřásl světem. Scénář není založen na popisu tehdejší politické situace v Československu, ale na základě skutečných událostí, a bez zbytečného patosu vypráví osobní příběh hlavní protagonistky. Zaznamenává Miladiny ambice i pochybnosti, rozpolcenost mezi povinnostmi k vlasti a rodině, odhodlání žít v souladu se svým přesvědčením.
Hrají: Ayelet Zurer, Robert Gant, Vladimír Javorský a další, režie: David Mrnka, 130 minut, 60 Kč.

úterý 9. 1. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

ODNIKUD (dede 2017)
Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přijde o syna a manžela. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, Katja ovšem nemůže jít dál s vědomím, že vrazi její rodiny chodí beztrestně po svobodě... Představitelka hlavní role získala v hlavní soutěži festivalu v Cannes ocenění za nejlepší ženský herecký výkon.
Hrají: Diane Kruger, Denis Moschitto, Numan Acar a další, režie: Fatih Akin, 106 minut, 90 Kč.

pátek 12. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

ZMENŠOVÁNÍ (USA 2017)
Proces zvaný celulární miniaturizace vyvinuli norští vědci jako jeden z léků na hrozící přelidnění planety. Malí lidé míň snědí a zaberou míň místa, to dá rozum. A aby do tohoto programu vstupovali lidé houfně a s nadšením, provázejí ho gigantické ekonomické výhody a trvalý pobyt v mini-milionářském ráji Leisureland...
Hrají: Matt Damon, Christoph Waltz, Kristen Wiig a další, režie: Alexander Payne, 135 minut, 120 Kč.

sobota 13. 1. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

ČERTOVINY (Česko 2018)
Dva nešikovní čerti jsou vládcem pekel posláni za trest do světa, aby do měsíce přivedli každý jednu hříšnou duši. V přestrojení za čeledíny se dostanou na statek a zdá se, že tady budou mít úspěch. Vypočítavý sedlák totiž chce svoji dceru Haničku provdat za nafoukaného statkáře Kopyta. Hanička však miluje čeledína Jana, a aby vše dobře dopadlo, je potřeba vzít na pomoc pekelné síly.
Hrají: Jakub Prachař, Dominick Benedikt, Karel Dobrý a další, režie: Zdeněk Troška, 101 minut, 120 Kč.

sobota 13. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

ZTRACEN V DŽUNGLI (AUS, CO 2017)
Strhující film podle těžko uvěřitelného skutečného příběhu mladého muže, který chce na cestách po světě uniknout rutině západoevropského života. V bolívijské metropoli potkává tajuplného průvodce, který ho vezme na expedici do neprobádaných míst amazonského pralesa s tím, že mohou nalézt neznámý indiánský kmen, zcela nedotčenou přírodu a možná i naleziště zlata. Jenže uprostřed divočiny průvodce zmizí...
Hrají: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Lily Sullivan, režie: Greg McLean, pro děti do 12 let nevhodné, 115 minut, 110 Kč.

úterý 16. 1. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

POLIBEK OD BEATRICE (FRA 2016)
Claire žije podle pravidel. Pracuje jako porodní asistentka a svůj život zasvětila službě ostatním. Jenže porodnici, kde pracuje, budou brzy zavírat. A do toho se znovu objevuje Béatrice, bývalá milenka jejího zemřelého otce, vrtošivá a sobecká žena, která je jejím pravým opakem.
Hrají: Catherine Deneuve, Catherine Frot, Olivier Gourmet, režie: Martin Provost, 117 minut, 100 Kč.

pátek 19. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

ZOUFALÉ ŽENY DĚLAJÍ ZOUFALÉ VĚCI (ČR 2016)
Olga má velké plány se svým milostným životem a taky přebujelou fantazii. Prodává v prodejně s dámským prádlem, kde obslouží přes tři tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si alespoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře... Nicméně co se týče lásky, tak i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!
Hrají: Klára Issová, Lenka Vlasáková, Jiří Dvořák a další, režie: Filip Renč, pro děti do 12 let nevhodné, 83 minut, 130 Kč.

sobota 20. 1. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

MŮJ ŽIVOT CUKETKY (CHE, FRA 2016)
Cuketka není žádná padavka, ale malý čiperný chlapec. Poté, co přijde o maminku, má pocit, že je sám na světě. To ale ještě neví, s kým se ve svém novém životě - v dětském domově - setká. A pak je tu ještě Camille. Když vám je devět let, je tak snadné se zamilovat a objevovat nové věci. A co takhle být kromě toho ještě šťastný?
Režie: Claude Barras, film v českém znění, 67 minut, 100 Kč.

sobota 20. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

NEJTEMNĚJŠÍ HODINA (GB 2017)
Vsadil všechno na jednu kartu, i když šance byly nepatrné a skoro nikdo mu nevěřil. Neprohrál, a zachránil tak svět. Jmenoval se Winston Churchill a v nejtemnější hodině naší civilizace se tento britský premiér předvedl jako velký hráč. V roce 1940, kdy se blížila německá invaze do Anglie a britský premiér měl domluvit podmínky příměří, svou slavnou řečí zburcoval národ k boji.
Hrají: Gary Oldman, Kristin Scott Thomas, Lily James a další, režie: Joe Wright, pro děti do 12 let nevhodné, 125 minut, 110 Kč.

úterý 23. 1. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

OUT (HUN, SR, ČR 2017)
Elektrárna se zavírá a ve městě na východním Slovensku dominuje nezaměstnanost. Ágoston, padesátník rodinného typu, se proto vydává na cestu východní Evropou v zoufalé snaze najít si práci a splnit si sen - chytit velkou rybu... Debutová road movie byla vybrána do prestižní soutěžní sekce Un Certain Regard letošního MFF v Cannes.
Hrají: Sándor Terhes, Éva Bandor, Judit Bárdos a další, režie: György Kristóf, mládeži do 15 let nepřístupné, 84 minut, 90 Kč.

čtvrtek 25. 1. - 19.30 hodin STUDENTSKÉ KINO

MATRIX (USA, AUS 1999)
Thomas A. Anderson vede dvojí život. Přes den je průměrným programátorem v nadnárodní společnosti, který poctivě platí daně a pomáhá své domácí s odpadky. V noci se z něj stává počítačový hacker známý jako Neo. Už dlouho mu vrtá hlavou podezření, že se světem je něco v nepořádku, ale skutečnost se vymyká i jeho nejbujnějším představám...
Hrají: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, režie: Andy (Lilly) Wachowski, Larry (Lana) Wachowski, mládeži do 15 let nepřístupné, 136 minut, 50 Kč.

pátek 26. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

KOLO ZÁZRAKŮ (USA 2017)
V 50. letech 20. století je v zábavním parku na Coney Islandu velmi rušno. Ginny je nešťastná bývalá herečka, která nyní pracuje jako servírka. Její manžel Humpty se rád napije a nedávno se k nim navíc nastěhovala Humptyho dcera z prvního manželství, která má sice s otcem problematický vztah, ale zároveň se potřebuje ukrýt před gangstery i FBI. A navíc je tu plavčík Mickey...
Hrají: Kate Winslet, Juno Temple, Justin Timberlake a další, režie: Woody Allen, pro děti do 12 let nevhodné, 101 minut, 110 Kč.

sobota 27. 1. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

COCO (USA 2017)
Chlapec Miguel se touží stát uznávaným muzikantem. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši zesnulých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu za odhalením skutečného příběhu Miguelovy rodiny. Součástí projekce je předfilm Ledové království: Vánoce s Olafem.
Režie: Lee Unkrich, film v českém znění, 105+21 minut, 120 Kč.

sobota 27. 1. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

TŘI BILLBOARDY KOUSEK ZA EBBINGEM (USA, GB 2017)
Mildred Haynesové zavraždili dceru. A protože se vyšetřování bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat a na tři billboardy u města vylepí velmi kontroverzní vzkazy pro šéfa místní policie. Když se do věci vloží ještě další policista, nevyzrálý maminčin chlapeček se zálibou v násilí, souboj mezi místním policejním oddělením a osamělou, ukřivděnou a hlavně rozzuřenou bojovnicí se může rozjet na nejvyšší obrátky.
Hrají: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell režie: Martin McDonagh, mládeži do 15 let nepřístupné, 115 minut, 110 Kč.

úterý 30. 1. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

S LÁSKOU VINCENT (GB, POL 2017)
Celovečerní snímek o malíři Vincentovi van Goghovi byl natočen kombinací hraného filmu a animace 66 960 originálních olejomaleb podle 94 původních van Goghových děl a jedná se o první film svého druhu na světě. Scénář vznikl na základě 800 van Goghových dopisů adresovaných především jeho bratrovi. Příběh vrcholí v červenci 1890, kdy se van Gogh léčící se z deprese postřelí do hrudníku a následně umírá.
Hrají: Douglas Booth, Robert Gulaczyk, Eleanor Tomlinson, režie: Dorota Kobiela, Hugh Welchman, 88 minut, 100 Kč.

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v lednu

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Lednová nabídka kina Sféra v Turnově

Lednová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Lednová mimořádná promítání v Lomnici

Lednová nabídka Kino 70 Jilemnice

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara na smržovském zámečku

Výstava obrazů Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara bude k vidění ve výstavní síni Zámečku na Smržovce od 7. do 20. ledna 2019. Výstavu můžete zhlédnout během týdne od 8 hodin, v pondělí a středu do 16 hodin, v úterý a čtvrtek do 15 hodin, v pátek do 11.30. Další informace

Kalamitní opatření v Jablonci je k pondělnímu ránu odvoláno

Vedení města Jablonec nad Nisou odvolalo v pondělí ráno kalamitní opatření 1. stupně. Opět začíná platit plán zimní údržby. Z města bylo do pondělí na deponii za městskou halou odvezeno celkem 8300 tun sněhu. Parkovací automaty ve městě zůstávají až do odvolání vypnuté. Více informací na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejvyšší pojizerská liga pokračovala 12. a 13. kolem
Horská služba hledala vyčerpaného turistu pod vrcholem Smrku
První Centrum odborného vzdělávání ve Frýdlantu je dokončené
Krajský pohár lyžařů pokračoval druhým závodem na Benecku
Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali

Nejčtenější články

18.01.: V Jilemnici je opět k vidění obří sněhový Krakonoš
18.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
17.01.: Turnovští atleti přivezli z přeborů ve vícebojích a chůzi sedm medailí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT