Letní tábor semilských florbalistů v Osečné 2018

17.08.2018 20:52:48 | Autor: Jan Šimon | Rubrika: NÁZORY | Obce: Semily

Letní tábor semilských florbalistů v Osečné 2018

Po loňské premiéře na Nebákově, jsme letos vyrazili s 37 dětmi do Osečné. Čekal nás celý týden, jehož plánovaný program nám značně upravilo velmi horké počasí.

V sobotu odpoledne jsme dorazili na místo, rozdělili se do chatek a jednotlivých družstev. Děti měly možnost se přihlásit do fotbalového turnaje, turnaje v přehazované, stiga hokeji, tenise a ping pongu.

Každý den stejný program, ráno budíček, rozcvička, snídaně, a pak dvě disciplíny desetiboje. Oběd a odpoledne koupání. Celkem čtyřikrát v Hamru na Jezeře a jednou v místním Mlékárenském rybníce. V rámci desetiboje si děti vyzkoušely různé disciplíny, od sprintu, hodu míčkem, skokem do dálky, trojskokem, florbalovým slalomem, opičí dráhou, šipkami a kroužky, přes běh přes překážky, závodem na kole až po závěrečný vytrvalostní běh. Nejlepší v jednotlivých kategorií pak byli v pátek odpoledne odměněni cenami.

Změna nastala až v pátek po mírném ochlazení, kdy jsme vyrazili na půldenní výlet z Hodkovic na Javorník, kde si děti užily jízdy na místní bobové dráze.

V sobotu zabalit, vše uklidit a domů. Celý týden se více než vydařil, i když teplo mohlo být menší. Velký díky všem, kdo se podíleli na organizaci a hladkém průběhu tábora. Uvidíme se příští rok...

ZA SCC Semily Jan Šimon

Článek je zveřejněn v rubrice Došlo do redakce, která je určena pro články a názory čtenářů a nemusí se shodovat s názory redakce.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Další dopravní omezení v Turnově, tentokrát v Palackého ulici

V sobotu 18. května proběhne v Palackého ulici v Turnově vyzvedávání vnějších znaků vodovodního potrubí do úrovně vozovky a oprava jednoho kanalizačního poklopu. „Provoz bude výrazně omezen, pro průjezd zůstane vždy pouze jeden jízdní pruh. Pro cestu přes Jizeru autem využijte velkého mostu," upozornil Pavel Vaňátko, vedoucí odboru dopravy turnovské radnice. Oproti původnímu omezení na několik dní se firma aktuálně bude snažit všechny potřebné úpravy udělat v jednom dni. Od neděle 19. května by tak Palackého ulice měla být opět průjezdná bez omezení. Harmonogram rekonstrukcí silnic v Turnově

Cestu pohádkovým lesem připravují v Lomnici nad Popelkou

Už 34. ročník tradičního turistického pochodu pro děti i rodiče světem pohádkových postaviček v Oboře v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 18. května od 9 hodin. Pořádá Středisko volného času Sluníčko Lomnice nad Popelkou. Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K zápisům do mateřských škol dorazilo v Turnově 261 dětí
Pasecký Památník zapadlých vlastenců bronzový v Gloria musaealis
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování
Hasičský Soptík pokračoval v Kundraticích a Bozkově
Pokračují práce v turnovské Nádražní ulici. Známe harmonogram

Nejčtenější články

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT