Letní tábor semilských florbalistů v Osečné 2018

17.08.2018 20:52:48 | Autor: Jan Šimon | Rubrika: NÁZORY | Obce: Semily

Letní tábor semilských florbalistů v Osečné 2018

Po loňské premiéře na Nebákově, jsme letos vyrazili s 37 dětmi do Osečné. Čekal nás celý týden, jehož plánovaný program nám značně upravilo velmi horké počasí.

V sobotu odpoledne jsme dorazili na místo, rozdělili se do chatek a jednotlivých družstev. Děti měly možnost se přihlásit do fotbalového turnaje, turnaje v přehazované, stiga hokeji, tenise a ping pongu.

Každý den stejný program, ráno budíček, rozcvička, snídaně, a pak dvě disciplíny desetiboje. Oběd a odpoledne koupání. Celkem čtyřikrát v Hamru na Jezeře a jednou v místním Mlékárenském rybníce. V rámci desetiboje si děti vyzkoušely různé disciplíny, od sprintu, hodu míčkem, skokem do dálky, trojskokem, florbalovým slalomem, opičí dráhou, šipkami a kroužky, přes běh přes překážky, závodem na kole až po závěrečný vytrvalostní běh. Nejlepší v jednotlivých kategorií pak byli v pátek odpoledne odměněni cenami.

Změna nastala až v pátek po mírném ochlazení, kdy jsme vyrazili na půldenní výlet z Hodkovic na Javorník, kde si děti užily jízdy na místní bobové dráze.

V sobotu zabalit, vše uklidit a domů. Celý týden se více než vydařil, i když teplo mohlo být menší. Velký díky všem, kdo se podíleli na organizaci a hladkém průběhu tábora. Uvidíme se příští rok...

ZA SCC Semily Jan Šimon

Článek je zveřejněn v rubrice Došlo do redakce, která je určena pro články a názory čtenářů a nemusí se shodovat s názory redakce.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na krajském úřadě proběhne Myslivecká konference

Letošní konferenci pořádá Liberecký kraj ve spolupráci s mysliveckými sdruženími. Proběhne v sobotu 23. března v multimediálním sále budovy Krajského úřadu Libereckého kraje. Tématem přednášek bude odhad a přesné stanovení věku dospělé černé zvěře, osteologická preparace trofejí, chov zajíce či africký mor prasat. „V roce 2017 se jedna z přednášek týkala vzpomínky na profesora Javůrka a jeho působení v našem kraji. Při této příležitosti bylo navrženo založit tradici ocenění osobnosti našeho kraje, která se zasloužila o rozvoj myslivosti, a to na pozadí tak významné osobnosti, jako byl profesor Javůrek. Cílem je také poděkovat takovýmto lidem za jejich práci," uvedl Jiří Löffelmann, člen Rady Libereckého kraje, pověřený řízením rezortu životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.

Hlasujte o nejoblíbenější knihu Libereckého kraje

Už jen čtrnáct dní můžete dát hlas nejoblíbenější knize v soutěži Kniha roku Libereckého kraje ve speciální Ceně čtenářů. „Knihy bude hodnotit jak odborná porota, tak právě svým hlasováním čtenáři. Volba čtenářů bývá u soutěží často jiná než volba odborné poroty. Jsem ráda, že lidé vzali soutěž za svou, vnímají regionální literaturu a mají své oblíbené místní autory," řekla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje. Bližší informace o jednotlivých knihách


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje za fotbaly o víkendu?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 22. až 24. března
Pietní akce se koná tradičně na Den Horské služby v Krkonoších
Vítkovice budou patřit milovníkům freestylu
Šťastný konec pátrání: Malého chlapce hledali policisté i občané Semil

Nejčtenější články

22.03.: Šťastný konec pátrání: Malého chlapce hledali policisté i občané Semil
19.03.: Do jara vstoupili fotbalisté v I.A třídě
20.03.: Lomnický hokejový dorost bojoval o postup do extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT