Letošní Benátskou zahájí unikátní koncert Meky Žbirky

14.07.2013 08:55:31 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Liberecký kraj

Letošní Benátskou zahájí unikátní koncert Meky Žbirky

Už za dva týdny se otevřou pomyslné brány 21. ročníku festivalu Benátská noc ve Vesci u Liberce. Letošní ročník zahájí 25. července unikátní koncert - jediné letošní open air vystoupení Mira Žbirky spolu s Moravskou filharmonií Olomouc.

Pořadatelé na četné dotazy vyšli vstříc příznivcům kapel Sabaton a Nightwish a uvolnili do prodeje speciální dvoudenní vstupenky na páteční a sobotní program.

V pátek zahrají finští Sunrise Avenue, švédští Sabaton a zástupci současné české populární hudby Monkey Business, Wohnout, Pipes and Pints, Charlie Straight a další. Na sobotu je naplánován koncert Nightwish s aktuální zpěvačkou Floor Jansen, z Británie přivezou ten nejlepší pop James, z našich pak David Koller, Aneta Langerová, Marta Kubišová... Nedělními koncerty pak uzavřou 21. ročník Pražský výběr, Xindl X či Žlutý pes.

Tradičně je připraven i doprovodný program, ve kterém nechybí odpočinková zóna s filmovou projekcí a herní zóna, přijede i velký truck jako mobilní bar. Samozřejmě bude opěk k dispozici i pojízdný bankomat. Festival Benátská noc se zapojuje i do projektu Čistý festival - bude se tedy třídit odpad a zavedeny budou vratné kelímky.

Permanentku na celý program festivalu včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky a dalších hostů festivalu pořídíte za 1313 Kč v síti Ticketportal a Ticket-art, jednodenní na pátek a sobotu za 990 Kč. VIP, která obsahuje stan se sezením, výhled na hlavní pódium, samostatný vstup a sociální zařízení, za 2990 Kč.

Fotoreportáže z Benátské noci pro připomenutí loňského ročníku:

Benátská noc - neděle<br />Autor: Petr Zbranek

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Další hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kurz Sherlock v Jilemnici naučí seniory rozumět internetu a médiím
Turnovské kadetky v Hronově prohrály dva tie-breaky
Závody Běhu republiky nejen v Lomnici nad Popelkou
Krajský přebor: Čtvrtá výhra v řadě vynesla Turnov na třetí místo
Kahovec a Sodoma zazpívají na společném koncertě v Jablonečku

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
19.10.: Policisté kontrolovali řidiče v celém Libereckém kraji

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT