Lomnice vyrovnala zápas s Mimoní, Mírová podlehla Rynolticím

27.10.2014 13:17:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Mírová pod Kozákovem,Lomnice nad Popelkou

Lomnice vyrovnala zápas s Mimoní, Mírová podlehla Rynolticím

V I.A třídě pokračovali fotbalisté 11. kolem. Lomničtí chtěli udržet přední příčku v tabulce, ale po poločase s Mimoní prohrávali. Až po zlepšení ve druhé části a vyrovnávací brance Holmana získali alespoň bod. Mírová naopak podlehla Rynolticím a stále je v tabulce v pásmu ohrožení. 

Lomnice - Mimoň 1:1 (0:1)

První poločas domácí nezvládli a jejich prapor držel nahoře jen brankář Jezdinský, který lapil nájezdy hostů v 1., 10. a 23. minutě. Ve 20. minutě jej však jednou hosté překonali a vedli. Až teprve poté se domácí zlepšili, ve 30. minutě trefil Holman břevno a další šance měli Drahoňovský a Hrnčíř.

Ve druhém poločase Lomničtí trochu přeskupili řady a zlepšila se i hra. V 70. minutě po průniku Lásky vyrovnal na 1:1 Holman. Velkou brankovou příležitost měl poté Drahoňovský a v 80. minutě i Hrnčíř, který se ocitl sám před brankou, ale nedal.

„Po první špatné půli jsme se ve druhé zlepšili a ovládli hru, ale konečná remíza je asi spravedlivá, řekl k zápasu trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.

Branky: 70. Holman - 20. Špaček. Rozhodčí: Říha, ŽK: 2:1. Diváků: 70. Lomnice: Jezdinský - T. Ďoubalík, Kraus, Nechanský, Koš´ták (46. Láska) - J. Ďoubalík (46. Heřmanský), Drábek, Vohnout, Hrnčíř - Drahoňovský, Holman.

Mírová - Rynoltice 1:3 (1:3)

V 1. minutě Kázmer zpracoval míč, našel Hejduka, který ale mířil těsně vedle. To byla nadlouho jediná domácí šance, pak stříleli hlavně hosté. Ve 20. minutě vychytal tutovku Rynoltic brankář Rulc, ale o minutu později už poprvé kapituloval. Ve 25. minutě rozhodčí nařídil penaltu po faulu Rypla, hosté ji proměnili a vedli už 0:2. Ve 33. minutě zvýšili hosté svůj náskok po rohovém kopu hlavou už na 0:3. ve 39. minutě domácí přece jen snížili, když po rohu Beneše dotlačil míč do branky Hejduk.

Druhý poločas byl už spíš boj bez velkých šancí. Od 60. minuty se už jen dohrávalo a domácí neměli dost sil na zvrat.

Branky: 39. Hejduk - 21. Kopic, 25. Vacek z penalty, 33. Zeidler. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 4:4, ČK: 1:0 (60. Holý). Diváků: 40. Mírová: Rulc - Hadač, Holý, Tvrzník (46. Krouza) - Taibr (88. Kábrt), M. Zelnický, Rypl, Gerboc - Hejduk, Kázmer, Beneš.

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek 11. podzimního kola

Související články:

Mírová vyhrála v Liberci nad vojáky, Lomnice brala alespoň bod z Hejnic

I.A třída: Vyhrály Mírová i Lomnice, která je dokonce druhá v tabulce

I.A třída: Lomnice si poradila s Rapidem a Mírová bodovala v Doubí

I.A třída: Fotbalisté Mírové vyhráli po 13 měsících! Dařilo se i Lomnici

FOTO: Fotbalisté Lomnice se nadřeli na výhru s Mírovou

I.A třída: Lomnice ani Mírová nebodovaly

I.A třída: Lomnice těsně porazila Harrachov, Mírová pokračuje v mizérii

FOTO: Lomnickou výhru nad Krásnou Studánkou trefil Čapek

I.A třída: Mírová zažila další kolaps, Lomnice získala první bod

I.A třída: Lomnice očekává zlepšení, Mírová se chce konečně zas chytnout

Fotbalové kuriozity 2 aneb Co jste zažili při zápasech na jaře 2014

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT