Lomničtí hokejisté zvládli výtečně derby s Jičínem

01.12.2010 11:31:08 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomničtí hokejisté zvládli výtečně derby s Jičínem

Nedělní meziokresní derby hokejových mužstev vzdálených přes kopec Tábor bylo střetnutím o čtvrtou příčku v tabulce krajské ligy.

HC Lomnice – HC Jičín 5:1 (1:1,1:0,3:0)

Zpočátku se mužstva oťukávala bez větších brankových příležitostí. Vyloučení L. Bláhy předznamenalo sérii trestů na domácí straně. Ani početní výhody hostům k brance nepomohly.

Domácí naopak využili první přesilovou hru při trestu jičínského kapitána Vajsejtla a dostali se brankou Tomáše Zemana do vedení. Před přestávkou ovšem hosté vyrovnali, když střelu Buchara tečoval France.

Ve druhé třetině přibylo vyloučení díky vyhecovanosti obou táborů. Jediným střelcem v této třetině se stal domácí David Bláha.

Začátek třetí třetiny vyšel domácím skvěle, když Jan Bém ve spolupráci s Berkou zvýšil na 3:1. Emoce hráčů dál plály, nervy neudržel na uzdě domácí Berka, když nepěkně oplácel sekání Bucharovi a po zásluze dostal 5 minutový trest ve hře a šel předčasně do sprch.

Uklidnění přišlo, když v 51. minutě přidla čtvrtou domácí branku Hájek. Poslední tečku dal utkání v 60. minutě skvělým vybruselním do prostoru mezikruží Filip Kocourek po nahrávce L. Bláhy.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhodnoceni brankáři Tříška a Žemlička.

Branky a nahrávky:17.Zeman (Bláha L.,Berka), 32. Bláha D., 41. Bém (Berka), 51. Hájek (Bláha D.), 60. Kocourek (Bláha L.) - France (Buchar, Ábel) . Rozhodčí:Hladík - Touš, Grundler . Vyloučení:15:17 navíc Berka (LO) TH . Využití:4:0 . V oslabení:0:0 . Diváci:242. Střely na branku: Průběh utkání:1:0,1:1,5:1. Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Tříška - Bartoš, Kocourek, Bém, Vágenknecht, Doležal, Zeman - Hájek, Bláha D., Syrovátka - Berka, Majdič, Matěja - Karásek, Bláha L., Holoska. HC Jičín: Žemlička - Novotný, Winter, Buchar, France, Křivský,Lukáč, Rozsypal - Haken, Vajsejtl, Hanzlík - Abel, Lenc, Mácha - Pivinský, Matějka, Svoboda - Body, Mizera.

Další zápasy 9. kola: Predators Česká Lípa – PSK Liberec 3:6, VTJ Liberec – Bohemians 6:7.

Krajská liga mužů

1. Česká Lípa       8  7  0  1  57:29  21
2. PSK Liberec     8  5  0  3  47:33  15
3. VTJ Liberec     8  4  0  4  59:55  13
4. Bohemians       6  4  0  2  38:29  12
5. Lomnice          7  3  0  4  27:34   9
6. Jičín               8  1  0  7  23:61   3
7. Frýdlant          5  1  0  4  21:31   2

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
29.05.: Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT