Lyžařská sezona na českých horách stále nekončí
19.04.2012 08:52:21 | Autor: Otakar Rezler | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Harrachov,Krkonoše
Lyžařští nadšenci mají v letošní sezoně stále možnost si zajezdit. I v druhé půli dubna totiž můžete na českých horách lyžovat ještě ve třech střediscích - v Harrachově, v Horních Mísečkách a v Jeseníkách na Pradědu.
Všichni milovníci jarního lyžování, kteří již sundali ze svých automobilů střešní boxy a chystali se v lyžařském smyslu slova k letnímu spánku, by měli ještě zbystřit. Díky ochlazení a novému sněhu se mohou ze zimních radovánek těšit zejména o nadcházejícím víkendu.
To se znovu v Harrachově rozjede lanová dráha u mamutího můstku, kde je stále velmi dobře upravená červená sjezdovka. Nadále je v provozu od 8 do 14 hodin i lyžařský vlek na Horních Mísečkách s denní permanentkou za 150 Kč pro dospělého a 20 Kč pro děti a juniory. Lyžuje se i nadále na „českém ledovci" v Jeseníkách na Pradědu, kde leží přes dva metry sněhu a lyžařské vleky jsou v provozu od 8.30 do 16 hodin.
Kompletní přehled sportovních pozvánek na víkend
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova
Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Nejnovější články
Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: V semilském parku znovu chystají Mikulášský běh
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.