Maloskalská noc při pátém ročníku přivítá Janka Ledeckého či Lenny

13.05.2017 17:15:06 | Autor: Pavel Charousek, TvA | Rubrika: KULTURA | Obce: Malá Skála

Maloskalská noc při pátém ročníku přivítá Janka Ledeckého či Lenny

Maloskalská noc se bude konat v sobotu 3. června již popáté, a to základní zůstává stejné. Dobrá muzika, kdy by si měly vybrat to své všechny generace, a k tomu spousta doplňkových aktivit. A také zelený trávník pro rodinky s dětmi, kde si mohou vytvořit své vlastní zázemí, pro fajnšmekry třeba místní pivo a pro festival speciálně uvařená jedenáctka.

Pohodové počasí a rozmanitá nabídka muziky i doprovodných akcí přilákaly v sobotu 4. června 2016 na Malou Skálu na tři tisíce lidí. Je to tak akorát, aby v areálu festivalu bylo všem příchozím dobře. „Naším cílem bylo vytvořit hudební přehlídku rodinného typu, čtvrtý ročník ukázal, že tohle pojetí své příznivce má," hodnotil vloni v červnu za pořadatele Pavel Mikez.

Odpolední část hudební přehlídky je věnována nastupující generaci mladých zpěváků. Festival zahájí žáci ZUŠ ze Železného Brodu - Swingová prťata. Pak už na pódiu diváci přivítají libereckou líheň zpěváků v čele se Sebastianem nebo Paulie Garandem. Odpolední program uzavře stále populárnější kapela Mirai.

„Podvečerní a večerní čas zahájí zpěvačka s nezaměnitelným hlasem - Lenny. Hlavní čas je vyhrazen zpěvákovi, v současnosti mimo jiné porotci soutěže Tvoje tvář má známý hlas, a také otci naší úspěšné snowbordistky Jankovi Ledeckému s kapelou. Večer se po několika letech na Malou Skálu vrátí Walda Gang se svým novým zpěvákem a festival zakončí nejlepší český revival Michala Davida, turnovský rodák Honza Bartoš," přiblížil program Pavel Mikez.

Malí diváci do 12 let mají na festival vstup zdarma, speciálně pro ně jsou připraveny tvořivá dílnička, skákací hrady a skluzavky, bumpberball, aktivity Žluté plovárny a spousta dalších radovánek. A k tomu samozřejmě hodně muziky pro všechny...

„Vše začne dopoledním Dětským dnem se Žlutou plovárnou, což bude zábavný program se soutěžemi o ceny, bude tady i pouť s adrenalinovými atrakcemi a dětským kolotočem. Samozřejmě, že proběhne i populární neckyáda. Spoustu legrace si na Malé Skále tak mohou užít celé rodiny už od samého rána. Na Žluté plovárně začínáme v 9.00 hodin, vlastní areál Maloskalské noci se otevře ve 12.00 hodin," zve Pavel Mikez.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodejích v síti Ticketpro nebo Ticketprotal a dále přes webové stránky festivalu. Na místě jsou vstupenky v prodeji od 11 hodin. Pro ty, co přijedou zdaleka, je připravena možnost stanování v areálu zdarma.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Fotogalerie z proběhlé akce:

Maloskalská noc zaujala neckyádou i vystoupeními Sebastiana a Lenny

V areálu sychrovského zámku vystoupí v létě Kris Kristofferson

Maloskalská noc 2016 s největší návštěvou

Ohlédnutí za festivalem Maloskalská noc 2015

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Cimbálová muzika potěší fanoušky v semilském KC Golf

Po jarním úspěšném večeru s cimbálovkou a s ochutnávkou vína opakují v Semilech setkání i v době podzimní. A to v pátek 22. listopadu v Kulturním centru Golf. Zde v malém sále od 19.30 navodí příjemnou atmosféru Hradecká cimbálová muzika. Zazní písničky z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Rumunska i pár cikánských melodií. Listopadový program akcí v KC Golf Semily

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Legendární Turbo zahrálo své hity v bozkovské sokolovně
Odborná komise vybrala studii pro turnovskou knihovnu
V Semilech pořádají nábor do hokejové přípravky
Turistické autobusy v Českém ráji přepravily o tisíce turistů víc než loni
Proběhne úprava parkovacího pruhu v turnovské Palackého ulici

Nejčtenější články

12.11.: V Liberci se sešli ředitelé dětských domovů a volnočasových středisek
14.11.: FOTO: Legendární Turbo zahrálo své hity v bozkovské sokolovně
12.11.: Na 600 Turnováků přivítalo svatého Martina

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT