Mladší přípravky se utkaly na fotbalovém turnaji v Semilech

09.01.2019 15:16:30 | Autor: stk, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Mladší přípravky se utkaly na fotbalovém turnaji v Semilech

Fotbalový turnaj mladších přípravek (ročník narození 2010 a mladší) se konal v sobotu 5. ledna ve Sportovním centru v Semilech. Turnaje se zúčastnily týmy TJ Sokol Roztoky u Jilemnice, FC Vrchlabí, SK Jilemnice, SK Sokol Dříteč (okres Pardubice) a SK Semily.

Hrálo se 4+1 na 1x 15 minut, každý s každým do tabulky. Po odehrání všech 10 utkání byly sestaveny dva týmy (z nejlepších hráčů jednotlivých týmů). Jeden v dresech Ronalda a druhý v dresu Mbappe, dva vybraní brankaři dostali dres Neuera (viz. foto). Dresy si hráči ponechali jako odměnu za dobré výkony v celém turnaji. Další odměny byly předány jednotlivcům a týmům po tomto exhibičním utkání.

Výsledky: Roztoky - Vrchlabí 0:8, Jilemnice - Dříteč 0:1, Semily - Roztoky 3:1, Vrchlabí - Jilemnice 1:0, Dříteč - Semily 5:1, Roztoky - Jilemnice 0:3, Vrchlabí - Dříteč 0:0, Jilemnice - Semily 2:0, Dříteč - Roztoky 4:0, Semily - Vrchlabí 0:2.

FC VrchlabíExhibiční utkání: Ronaldo - Mbappe 3:1.

 Konečné pořadí týmů v turnaji:
1. FC Vrchlabí
2. SK Sokol Dříteč
3. SK Jilemnice
4. SK Semily
5. TJ Sokol Roztoky

Nejlepší střelec: Alvin Zábranský, FC Vrchlabí
Nejmladší hráč: Šíma Albrecht, TJ Sokol Roztoky

„Všem děkujeme za účast a pěkné sportovní výkony," uvedli pořadatelé za Sportovní centrum Semily.

FOTO: Turnaj starších přípravek vyhrála domácí Jilemnice

FOTO: Turnaj mladších přípravek v Jilemnici vyhrálo Vrchlabí

Více o družstvech mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT