Motocyklista nepřežil těžkou havárii v Krčkovicích

24.03.2018 20:36:12 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Hrubá Skála

Motocyklista nepřežil těžkou havárii v Krčkovicích

Náraz do skály nepřežil v sobotu 24. března motocyklista v katastru obce Krčkovice, která je součástí obce Hrubá Skála a leží blízko Turnova. Jeho spolujezdkyně byla s podezřením na těžké zranění z místa nehody letecky transportována do liberecké nemocnice. Jedná se o první letošní smrtelnou nehodu motorkáře v Pojizeří.

„Dnes odpoledne krátce po patnácté hodině přijali policisté na lince 158 oznámení o dopravní nehodě motocyklisty v katastru obce Krčkovice. Řidič s motocyklem Harley Davidson (tříkolka) jel po silnici v klesání, kde z dosud nezjištěných příčina vyjel mimo vozovku a narazil do skály. Motocyklista na místě nehody i přes veškerou snahu záchranářů zemřel. Jeho spolujezdkyně byla s podezřením na těžké zranění letecky transportována do liberecké nemocnice," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Veškeré okolnosti této tragické události nyní intenzivně šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Semilech společně se semilskými kriminalisty.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Smrtelný úraz lyžaře v Jánských Lázních
V Libereckém kraji je do konce února meziročně méně nehod
Řidiče na silnicích v Libereckém kraji překvapil nový sníh
V Křižanech se stala tragická nehoda traktoristy při práci se siláží
Video: Policisté z Liberce až v Turnově naháněli řidiče v Alfě Romeo

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Léto na hradech a zámcích
Zahraniční dělníci o nákaze často nevědí. Otestujte se, vybízejí hygienici
Léto s Déčkem České televize probíhá i v Turnově
Hasiči vyprošťovali tatrovku v Mašově
Bozkovská pouť nabízí opět bohatý program

Nejčtenější články

01.07.: V Košťálově někdo střílí na domácí kočky. Dvě jsou zraněné
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT