Na benefiční Orient show se vybralo téměř 13 tisíc na Kubíka

27.06.2018 11:45:43 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Na benefiční Orient show se vybralo téměř 13 tisíc na Kubíka

V Městském divadle Železný Brod proběhl v sobotu 16. června již 6. ročník benefiční akce Orient Show, který byl letos věnovaný na Kubíka Pecku, který má svalovou dystrofii a peníze potřebuje na svou léčbu. Díky účastníkům se vybralo úžasných 12 990 korun.

Celkem se na Orient Show představilo deset tanečních skupin - i taneční skupiny z Železného Brodu. Diváci mohli shlédnout představení různého tanečního druhu od Orientu, Irských tanců, Staropražských tanečku až po moderní a historické tance.

Součástí akce byly i dražby mezi tanečními vstupy - dražily se nejen dorty ale i hodnotné ceny - poukaz na letecký simulátor, plenky, svícen, hokejka Nagano, patchwork ubrus a mnoho dalšího...

Návštěvníci si mohli dát něco dobrého v kavárničce Café Cofiel, nechat i namalovat něco henou na tělo či zkusit štěstí v naší tombole... Všechen výtěžek šel na malého Kubíka.

„Celou akcí provázel vtipný a úžasný moderátor Karel Zima - který se stal zároveň tváří této akce, takže se budeme moci na něho těšit každý rok vždy s nějakým jeho hostem - v příštím roce již například přislíbila účast na akci Klára Cibulková známá z Ordinace v Růžově zahradě jako Andrea Hanáková a to nebude jistě jediný host příští Orient Show. Již teď si zapište termín příští Orient Show a to 15. 6. 2019. Děkujeme všem sponzorům, dortařkám a dobrovolníkům, kteří se na akci podílel," uvedla za pořádající Rodinné centrum Andílek Helena Simmová.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v červnu
Obrazem: Vánoční Orient show v Košťálově 2017
Obrazem: Vánoční Orient show v Košťálově 2016
Obrazem: Orient Show přinesla zábavu a navíc finance pro Barunku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nové umístění kontejneru na textil v Turnově od společnosti ADRA

Od minulého týdne je nově přemístěn turnovský kontejner na textil od čerpací stanice Kontakt (Průmyslová ulice) na sběrné místo u parkoviště u KC Střelnice (náměstí B. J. Horáčka). Kontejnery na textil společnosti ADRA slouží občanům, kteří do nich mohou odkládat kvalitní oblečení. To je následně nabídnuto k prodeji v Charitativním obchůdku ADRA v Nádražní ulici nebo v pasáži Kinských. Všechny získané finance jsou následně věnovány na dobrovolnické programy u seniorů v Turnově a okolí.

Milan Hloušek zvolen novým starostou Plavů

V pondělí 5. listopadu proběhlo ve slavnostně vyzdobeném sále Envirocentra v Plavech ustavující zasedání zastupitelstva obce. Všech jedenáct nově zvolených zastupitelů složilo slib do rukou dosavadní dlouholeté paní starostky Věry Mužíčkové. Ta se po 24 letech ve funkci již dříve rozhodla na post starostky Plavů znovu nekandidovat a svou účastí na společné kandidátce podpořit při volbě starosty pana Milana Hlouška. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na hradech a zámcích hodnotí sezonu, i v listopadu se ještě konají akce
Výstava Daniela Geremuse se koná v bývalé lomnické spořitelně
I.A třída: Naplno bodovala Lomnice a bod za remízu brala i Horní Branná
Změna vodorovného značení ve Skálově ulici v Turnově
FOTO: Turisté z celého Česka se sjíždějí do Semil

Nejčtenější články

13.11.: Lupiče, který přepadl v Lomnici 52 letou ženu, pomohli vypátrat občané
14.11.: Nejhorší výtluky v kraji byly v Semilech, Mírové a Zlaté Olešnici
14.11.: Hasiči a krajský úřad ocenili reprezentanty v požárním sportu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT