Na benefiční Orient show se vybralo téměř 13 tisíc na Kubíka

27.06.2018 11:45:43 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Na benefiční Orient show se vybralo téměř 13 tisíc na Kubíka

V Městském divadle Železný Brod proběhl v sobotu 16. června již 6. ročník benefiční akce Orient Show, který byl letos věnovaný na Kubíka Pecku, který má svalovou dystrofii a peníze potřebuje na svou léčbu. Díky účastníkům se vybralo úžasných 12 990 korun.

Celkem se na Orient Show představilo deset tanečních skupin - i taneční skupiny z Železného Brodu. Diváci mohli shlédnout představení různého tanečního druhu od Orientu, Irských tanců, Staropražských tanečku až po moderní a historické tance.

Součástí akce byly i dražby mezi tanečními vstupy - dražily se nejen dorty ale i hodnotné ceny - poukaz na letecký simulátor, plenky, svícen, hokejka Nagano, patchwork ubrus a mnoho dalšího...

Návštěvníci si mohli dát něco dobrého v kavárničce Café Cofiel, nechat i namalovat něco henou na tělo či zkusit štěstí v naší tombole... Všechen výtěžek šel na malého Kubíka.

„Celou akcí provázel vtipný a úžasný moderátor Karel Zima - který se stal zároveň tváří této akce, takže se budeme moci na něho těšit každý rok vždy s nějakým jeho hostem - v příštím roce již například přislíbila účast na akci Klára Cibulková známá z Ordinace v Růžově zahradě jako Andrea Hanáková a to nebude jistě jediný host příští Orient Show. Již teď si zapište termín příští Orient Show a to 15. 6. 2019. Děkujeme všem sponzorům, dortařkám a dobrovolníkům, kteří se na akci podílel," uvedla za pořádající Rodinné centrum Andílek Helena Simmová.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v červnu
Obrazem: Vánoční Orient show v Košťálově 2017
Obrazem: Vánoční Orient show v Košťálově 2016
Obrazem: Orient Show přinesla zábavu a navíc finance pro Barunku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Nové termíny sluchové poradny v Turnově

Od loňského roku začala v Turnově fungovat na adrese DPS Výšinka, Granátová 1897 sluchová poradna. Poradna zajišťuje odbornou pomoc, seřizování sluchadel či prodej baterií a drobných náhradních dílů do sluchadel. V Turnově bude i v roce 2019 poskytovat služby odborný pracovník Jaroslav Paur. Nejbližší termíny poradny budou: 25. 2., 29. 4. a 24. 6. od 9 do 11 hodin. Na jednotlivé termíny je nutné se předem objednat na tel. čísle: 488 577 841 nebo 731 653 007.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Projednávání návrhu nové zonace KRNAP se těší zájmu veřejnosti
V Příkrém u Semil hořel v noci rodinný dvojdomek
O Albánii bude cestovatelka Bičíková vyprávět i v Benešově u Semil
K rozhodnutí soudu: Kdo ochrání záchranáře?
Promítání o Peru a Bolívii bude probíhat v Cafe Terasy

Nejčtenější články

18.02.: Rekonstrukci silnice chystají v Roztokách u Jilemnice i Železném Brodě
18.02.: Cenu města Semily za rok 2018 obdrželi Lenka Holubičková a KČT
17.02.: Obrazem: Maškarní karneval na semilském kluzišti 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

termodynamické a solární systémy pro ohřev teplé vody

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT