Na sedmihorském pódiu zazpívá Naďa Urbánková, zasoutěžte si o lístky

04.08.2014 11:45:48 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Na sedmihorském pódiu zazpívá Naďa Urbánková, zasoutěžte si o lístky

Srpnové Sedmihorské léto přináší poslední dvě letošní akce festivalu. Ty naprosto vystihují podtitul Léto hudební a divadelní. Již tento týden svými písněmi rozezní Sedmihorky Naďa Urbánková, koncem srpna pak uzavře celý pátý ročník Jaroslav Dušek divadelním představením Čtyři dohody.

Stálice české populární hudby Naďa Urbánková známá svými hity i brýlemi, které k ní neodmyslitelně patří, vystoupí na sedmihorském podiu ve čtvrtek 7. srpna od 20 hodin. Divákům slibuje, že si společně zazpívají písně jako Blonďák s červenou bugatkou, Závidím, Drahý můj, Houpání a mnohé další. Zároveň koncertem oslaví hned dvě výročí. Zpěvačka letos slaví své 75. narozeniny, lídr doprovodné kapely Bokomara Luboš Javůrek pak 55. narozeniny. Důvod k oslavám tedy rozhodně bude.

Soutěžte o vstupenky

Soutěže

Ve spolupráci s pořadateli Sedmihorského léta jsme pro vás připravili soutěž o čtyři vstupenky na koncert Nadi Urbánkové. Stačí, když správně odpovíte na jednu otázku a budete mít štěstí při losování. Soutěž probíhá do středy 6. srpna 2014 23.55, v den koncertu budou lístky výhercům k dispozici na pokladně v areálu v Sedmihorkách. Soutěž již byla ukončena, vyhodnocení najdete zde

Kde se Naďa Urbánková ještě pod jménem Naděžda Balabánová narodila?
a) Pardubice
b) Jilemnice
c) Nová Paka

Po takových jménech, jako je Jakub Smolík, Jaroslav Uhlíř, Spirituál Kvintet, Moravanka, či Petr Nárožný a Simona Stašová, které na Sedmihorském létě letos vystoupili, půjde o vůbec poslední koncert tohoto ročníku. Ve čtvrtek 21. srpna pak přednese Jaroslav Dušek vtipně a s nadsázkou vyprodanému hledišti moudra o životě v podobě legendárních Čtyř dohod. Po něm se brány zavřou a organizátoři začnou chystat program pro léto 2015. Informace o Sedmihorském létě a jeho jednotlivých akcích naleznete na www.sedmihorskeleto.cz.

Prázdninové hudební léto v Pojizeří pokračuje i v srpnu

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Předchozí pozvánky, články a fotogalerie ze Sedmihorského léta 2014:

Vladimíra Mišíka zastoupí na Sedmihorském létě Spirituál Kvintet

Jakub Smolík zahraje v Sedmihorkách své hity a oslaví narozeniny

FOTO: Jaroslav Uhlíř potěšil své fanoušky koncertem v Sedmihorkách

Sedmihorské léto pokračuje duelem Simony Stašové a Petra Nárožného

Sedmihorské léto 2014 zahájí koncert Moravanky

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Léto na hradech a zámcích
Zahraniční dělníci o nákaze často nevědí. Otestujte se, vybízejí hygienici
Léto s Déčkem České televize probíhá i v Turnově
Hasiči vyprošťovali tatrovku v Mašově
Bozkovská pouť nabízí opět bohatý program

Nejčtenější články

01.07.: V Košťálově někdo střílí na domácí kočky. Dvě jsou zraněné
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT